- Studium przypadku
(grupa III)
sala 208
25.11.2019 od 13:15 do 18:00 (6h)
09.12.2019 od 13:15 do 18:00 (6h)
- Warsztaty informatyczne AnyLogic II
sala 303
Listopad:
12.11.2019 (wtorek) 13:00-17:00 5h
19.11.2019 (wtorek) 13:00-17:00 5h
26.11.2019 (wtorek) 13:00-17:00 5h
Grudzień:
10.12.2019 (wtorek) 13:00-17:00 5h
Styczeń:
14.01.2019 (wtorek) 13:00-17:00 5h
21.01.2019 (wtorek) 13:00-17:00 5h
- Wykłady praktyków
20.11.2019 r. godz. 16.15 – 17.45 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)
28.11.2019 r. godz. 15.30 – 17.00 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)
4.12.2019 r. godz. 16.15 – 17.45 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)
12.12.2019 r. godz. 15.30 – 17.00 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)
18.12.2019 r. godz. 9.45 – 11.15 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)
- Zajęcia w ramach pierwszej edycji projektu „Liderzy TSL – program rozwoju kompetencji” będą się odbywać wg. następującego harmonogramu.
Harmonogram studium przypadku grupa I (40h)
Sala nr 109
Marzec
20.03.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
Kwiecień
04.04.2019 (czwartek) 8:00-13:00 6h
17.04.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
Maj
15.05.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
29.05.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
Harmonogram studium przypadku grupa II (40h)
Sala nr 210
Marzec
25.03.2019 (poniedziałek) 11:30-14:45 4h
Kwiecień
01.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
08.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
15.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
Maj
06.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
13.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
20.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
27.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
Czerwiec
03.06.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
10.06.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
- Certyfikowane szkolenie TELC z j. angielskiego na poziomie B2
kurs przygotowawczy obejmujący 120h zajęć oraz egzamin zewnętrzny prowadzący do uzyskania certyfikatu TELC na poziomie B2.
Harmonogram zajęć kurs językowy TELC gr III-sala 309
Marzec:
12.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
14.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
19.03.2019 (wtorek) 9:00-11:14 3h
21.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
26.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
28.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
Kwiecień:
02.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
04.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
09.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
11.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
16.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
18.04.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
23.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
25.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 4h
Maj:
07.05.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
09.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
14.05.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
16.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
23.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
28.05.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
30.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
Czerwiec:
01.06.2019 (sobota) 15:00-19:45 6h
04.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
06.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
09.06.2019 (niedziela) 15:00-19:45 6h
11.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
13.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
18.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
20.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
22.06.2019 (sobota) 15:00-19:45 6h
25.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
27.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
Harmonogram zajęć kurs językowy TELC gr IV-sala 309
Marzec:
12.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
14.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
19.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
21.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
26.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
28.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
Kwiecień:
02.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
04.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
09.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
11.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
16.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
18.04.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
23.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
25.04.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
Maj:
07.05.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
09.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
14.05.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
16.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
23.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
28.05.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
30.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
Czerwiec:
01.06.2019 (sobota) 15:00-19:45 6h
04.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
06.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
09.06.2019 (niedziela) 15:00-19:45 6h
11.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
13.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
18.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
20.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
22.06.2019 (sobota) 15:00-19:45 6h
25.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
27.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
Harmonogram zajęć kurs językowy TELC gr V-sala 309
Marzec:
12.03.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
14.03.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h
19.03.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
21.03.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h
26.03.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
28.03.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h
Kwiecień:
02.04.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
04.04.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h
09.04.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
11.04.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h
16.04.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
18.04.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
23.04.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
25.04.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
Maj:
07.05.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
09.05.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
14.05.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
16.05.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
23.05.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
25.05.2019 (sobota) 15:00-19:00 5h
28.05.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
30.05.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
Czerwiec:
02.06.2019 (niedziela) 15:00-19:00 5h
04.06.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
06.06.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
11.06.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
13.06.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
15.06.2019 (sobota) 15:00-19:00 5h
18.06.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
20.06.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
23.06.2019 (niedziela) 15:00-17:15 3h
25.06.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
27.06.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
Sala nr 210
Październik 2018
23.10.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h
25.10.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
30.10.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h
Listopad 2018
06.11.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h
08.11.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
13.11.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h
15.11.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
20.11.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h
22.11.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
27.11.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h
29.11.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
Grudzień 2018
04.12.2018 (wtorek) 13:15-16:20 4h
06.12.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
11.01.2018 (czwartek) 13:15-16:20 4h
13.12.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
18.12.2018 (wtorek) 13:15-16:20 4h
20.12.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
Styczeń 2019
10.01.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
15.01.2019 (wtorek) 13:15-16:20 4h
17.01.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
22.01.2019 (wtorek) 13:15-16:20 4h
24.01.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
29.01.2019 (wtorek) 13:15-16:20 4h
31.01.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
Luty 2019
05.02.2019 (wtorek) 11:15-14:30 4h
07.02.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
12.02.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
14.02.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
19.02.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
20.02.2019 (środa) 9:00-12:15 4h
21.02.2019 ( czwartek) egzamin
-
Warsztaty Business English 60h
60-godzinny kurs poświęcony rozwijaniu umiejętności związanych ze sprawnym funkcjonowaniem na międzynarodowym rynku pracy takie jak: prowadzenie negocjacji, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych, elementy komunikacji niewerbalnej.
Grupa IV - Sala 210
Luty
05.02.2019 (wtorek) 16:30-18:30 3h
07.02.2019 (czwartek) 16:00-18:30 3h
12.02.2019 (wtorek) 16:00-19:00 4h
14.02.2019 (czwartek) 16:00-19:00 4h
19.02.2019 (wtorek) 16:00-19:00 4h
21.02.2019 (czwartek) 9:15-13:15 5h
26.02.2019 (wtorek) 13:45-17:45 5h
28.02.2019 (czwartek) 13:45-18:45 6h
Grupa V - Sala 210
Luty:
05.02.2019 (wtorek) 14:15-15:45 2h
07.02.2019 (czwartek) 12:15-16:15 5h
12.02.2019 (czwartek) 12:15-16:15 5h
14.02.2019 (czwartek) 12:15-16:15 5h
17.02.2019 (niedziela) 14:00-16:30 3h
19.02.2019 (czwartek) 12:15-16:15 5h
26.02.2019 (czwartek) 9:00-13:00 5h
28.02.2019 (czwartek) 9:00-13:00 5h
Grupa VI - Sala 210
Luty:
06.02.2019 (środa) 10:30-14:30 5h
13.02.2019 (środa) 10:30-14:30 5h
20.02.2019 (środa) 12:15-14:45 3h
21.02.2019 (czwartek) 13:15-17:15 5h
26.02.2019 (wtorek) 17:30-20:00 3h
27.02.2019 (środa) 10:30-14:30 5h
28.02.2019 (czwartek) 18:45-19:30 1h
- Gry symulacyjne
10h warsztatów kształtujących kompetencje w rodzaju: myślenie strategiczne, negocjowanie, podejmowanie decyzji, praca zespołowa, skuteczna komunikacja, wyznaczanie i osiąganie celów, zarządzanie sobą w czasie. Moderator aktywnie wpływa na prowadzenie rozgrywki poprzez kształtowanie popytu i inicjowanie zdarzeń losowych.
Listopad 2018
29.11.2018r. (5h) 13:15 – 17:30
30.11.2018r. (5h) 13:15 – 17:30
Grudzień 2018
13.12.2018r. (5h) 13:15 – 17:30
14.12.2018r. (5h) 13:15 – 17:30
20.12.2018r. (5h) 13:15 – 17:30
21.12.2018r. (5h) 13:15 – 17:30
- Warsztaty międzykulturowe
4-godzinne warsztaty na temat wpływu różnic kulturowych (np. postrzeganie czasu, hierarchii) na relacje w biznesie; specyfika skutecznej komunikacji się oraz działania w kontaktach z partnerami zagranicznymi, szczególnie w warunkach pracy na odległość. Metody pracy obejmować będą pracę indywidualną i grupową, studia przypadków, ćwiczenia, dyskusje, odgrywanie ról.
grupa III
Marzec
12.03.2019 r. 16:45-20:00 (4h) sala 13
grupa II
Marzec
07.03.2019 r. 16:45-20:00 (4h)
- Warsztaty Charted Insitute of Logistics and Transport (CILT)
Warsztaty akredytowane przez najważniejszą organizację międzynarodową zrzeszającą profesjonalistów TSL prowadzone przez w j. angielskim przez trenerów z UK i obejmą 24h w obszarach:
- Process Management Data
- The Supply Chain Awerness Game
- Effective Manufacturing
Po ukończeniu pełnego cyklu uczestnicy uzyskają certyfikaty CILT.
25.03.2019 (poniedziałek) 9:45-16:15 (8h) sala 212
26.03.2019 (wtorek) 8:00-14:30 (8h) sala 211
27.03.2019 (środa) 9:45-16:15 (8h) sala 212
- Szkolenie Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym
30h kurs uzupełniający służący przygotowaniu do egzaminu państwowego przed Instytutem Transportu Samochodowego uzyskania licencji przewoźnika drogowego wraz z egzaminem zewnętrznym.
19.01.2019 (sobota) 15:30-21:00 7,5h
20.01.2019 (niedziela) 15:30-21:00 7,5h
26.01.2019 (sobota) 15:30-21:00 7,5h
27.01.2019 (niedziela) 15:30-21:00 7,5h
- Certyfikowane szkolenie Doradca ds. bezpieczeństwa ADR
44-godzinne szkolenie przygotowawcze oraz egzamin zewnętrzny prowadzonego przez Transportowy Dozór Techniczny umożliwiające zdobycie uprawnień doradcy ds. bezpieczeństwa w zakresie transportu drogowego.
- Warsztaty w przedsiębiorstwach
24-godzinne warsztaty umożliwiające wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce, w środowisku zawodowym - Wizyty studyjne w firmach
Jednodniowe wizyty studyjne do regionalnych centrów logistycznych w celu zapoznania się z funkcjonowaniem wzorcowych procesów logistycznych.
- Zajęcia projektowe z pracodawcami – studium przypadku
Instytucje otoczenia społeczno-gospodarcze zdefiniują rzeczywiste sytuacje problemowe, z którymi się zmagają. Zadaniem zespołów studenckich będzie wypracowanie najlepszego rozwiązania. Wymiar godzinowy wynosi 40h.
grupa I sala 109
Marzec
20.03.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
Kwiecień
04.04.2019 (czwartek) 8:00-13:00 6h
17.04.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
Maj
15.05.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
29.05.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
Czerwiec
12.06.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
19.06.2019 (środa) 8:00-11:15 4h
grupa II sala 210
Marzec
25.03.2019 (poniedziałek) 11:30-14:45 4h
Kwiecień
01.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
08.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
15.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
Maj
06.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
13.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
20.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
27.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
Czerwiec
03.06.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
10.06.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
- Giełda transportowa Trans–Edu
udział w rozgrywce symulującej zarządzanie flotą, generowanie zysków i unikanie strat w celu nawiązania korzystnych transakcji z oferentami. Wymiar godzinowy obejmuje łącznie 34h instruktażu i rozgrywek.
Maj
29.05.2018 (wtorek) 16:00-19:15 4h
Czerwiec (część online)
05.06.2018 (wtorek) 17:00-21:15 5h
07.06.2018 (czwartek) 17:00-21:15 5h
12.06.2018 (wtorek) 17:00-21:15 5h
14.06.2018 (czwartek) 17:00-21:15 5h
19.06.2018 (wtorek) 17:00-21:15 5h
21.06.2018 (czwartek) 17:00-21:15 5h
- Certyfikat IPMA – Student
30-godzinny kurs stanowiący podsumowanie edukacji w obszarze zarządzania projektami wraz z egzaminem zewnętrznym w formie testu.
Sala 211
KWIECIEŃ
03.04.2019 (środa) 9:00-14:45 6h
17.04.2019 (środa) 9:00-14:45 6h
15.05.2019 (środa) 9:00-14:45 6h
29.05.2019 (środa) 9:00-14:45 6h
12.06.2019 (środa) 9:00-14:45 6h
26.06.2019 (środa) egzamin
- Warsztaty informatyczne AnyLogic
30h warsztatów z modelowania wielometodowego i tworzenia symulacji.
sala 306
Październik:
16.10.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h
Listopad:
13.11.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h
14.11.2018 (środa) 15:00-18:15 4h
27.11.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h
Grudzień:
11.12.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h
19.12.2018 (środa) 16:45-18:15 2h
Styczeń:
22.01.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h
29.01.2018 (wtorek) 08:00-11:15 4h
- Warsztaty informatyczne MS Excel – kurs dla zaawansowanych
30-godzinne warsztaty z umiejętności prognozowania na potrzeby biznesplanu, tworzenia analiz finansowych, analiz sprzedaży.
Harmonogram zajęć na kursie informatycznym MS Excel II (30h)
sala 306
Marzec:
30.03.2019 (sobota) 8:00-13:45 6h
31.03.2019 (niedziela) 8:00-13:45 6h
Kwiecień:
06.04.2019 (sobota) 8:00-13:45 6h
07.04.2019 (niedziela) 8:00-13:45 6h
13.04.2019 (sobota) 8:00-13:45 6h
- Warsztaty informatyczne Język SQL
30h warsztatów poświęconych zapoznaniu się z budową hurtowni danych, strukturami oraz formułowaniem zapytań SQL na podstawie przedstawianych wymagań.
- Warsztaty informatyczne SAP ERP (40h)
Realizacja procesów logistycznych z zastosowaniem SAP ERP: gospodarka materiałowa, sprzedaż i dystrybucja, zarządzanie transportem.
Harmonogram Warsztaty informatyczne ERP (40h) grupa II
sala 306
Kwiecień:
27.04.2019 (sobota) 8:00-14:30 8h
28.04.2019 (niedziela) 8:00-14:30 8h
Maj:
11.05.2019 (sobota) 8:00-14:30 8h
12.05.2019 (niedziela) 8:00-14:30 8h
18.05.2019 (sobota) 8:00-14:30 8h
- Warsztaty z przedsiębiorczości
12-godzinne warsztaty poświęcone następującym tematom:
- autoprezentacja, motywacja i orientacja na cel,
- odstawy organizacji własnego biznesu,
- kreatywne rozwiązywaniu problemów
- integracja w zespole
- Spotkania z praktykami biznesu
problemy wyzwania i spostrzeżenia w obszarze przedsiębiorczości. Uczestnictwo w 7 z 10 wykładów podsumowane certyfikatem.
- Wizyty studyjne
Jedno - i dwudniowe wizyty w inkubatorach przedsiębiorczości jako miejscach tworzenia i rozwoju innowacyjnych pomysłów biznesowych.
REKRUTACJA 2023/2024 TRWA!
SPRAWDŹ X