logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

E-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu realizuje projekt „Kwalifikacyjne kursy zawodowe dla obszaru administracyjno-usługowego”

Czytaj więcej...

PROJEKT TERMOMODERNIZACJA

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu realizuje projekt „Zwiększenie efektywności energetycznej siedziby MWSLiT poprzez wdrożenie nowoczesnych źródeł ciepła

Czytaj więcej...

Rankingi Szkół Wyższych

W kolejnej edycji Rankingu Szkół Wyższych przygotowanego przez miesięcznik edukacyjny Perspektywy i dziennik Rzeczpospolita w sumie oceniono 219 polskich uczelni.

Czytaj więcej...

 

 

 

MWSLiT OŚRODKIEM SZKOLĄCYM

Miło nam poinformować, iż Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu otrzymała wpis do wykazu ośrodków szkolących...

Czytaj więcej...

UCZELNIA GWARANTUJACA PRACĘ W BRANŻY TSL

Nie od dzisiaj wiadomo, że branża TSL jest jednym z najprężniej rozwijających się obszarów gospodarki. Zapotrzebowanie na specjalistów wciąż wzrasta.

Czytaj więcej...

Kierunki studiow

 

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Władysław Frasyniuk, założyciel i współwłaściciel firmy transportowej FF FRACHT, wyjaśnia dlaczego warto studiować w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu. Jakość, reputacja, a przede wszystkim bardzo dobrze rozwinięta współpraca Uczelni z firmami będącymi liderami rynku TSL, stanowią klucz do sukcesu niemal 95% studentów i absolwentów MWSLiT, którzy już w czasie studiów rozpoczynają swoją karierę w branży.

STUDENCI MWSLIT WZIĘLI UDZIAŁ W DEBATACH...

12-13 maja 2017 roku członkowie Koła Naukowego Logistiqua wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Polski Debat...


Czytaj więcej...
MWSLiT W CZOŁÓWCE UCZELNI KSZTAŁCĄCYCH W...

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu została wskazana w raporcie przygotowanym przez...


Czytaj więcej...
WYKŁAD OTWARTY DR. ZIEDA HAJEJA

9 maja 2017 r. odbył się wykład otwarty dr. Zieda Hajeja,  Optymalizacja produkcji oraz problem utrzymania systemów...


Czytaj więcej...

Zgodnie z Regulaminem Studiów Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz programem kształcenia, praktyki są obowiązkowym elementem w ścieżce edukacyjnej, które powinny zostać zaliczone przez wszystkich studentów do końca VI semestru. Studenci mają możliwość odbycia praktyk zgodnie ze specjalnie przygotowanym Programem Praktyk dla Studentów MWSLiT. Program praktyk opracowany został z myślą o studentach, którzy już w trakcie nauki mają możliwość  zdobywania cennego doświadczenia z branży logistycznej i transportowej.

 

Biuro Karier jest do dyspozycji zarówno studentów jak i absolwentów uczelni w kwestii pomocy w znalezieniu interesującego miejsca odbywania praktyki. Nasi partnerzy strategiczni to: Volvo Auto Polska Sp. z o.o., Gefco Polska Sp. z o.o., Wincanton Polska Sp. z o.o. , MPK S.A, Kuehne & Nagel Sp. z o.o., FF Fracht, Bosch Sp. z o.o., Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych "Dolny Śląsk", Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego, Związek Pracodawców Dolnego Śląska, Unia Izb Łaby i Odry w Magdeburgu/INK, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Polskie Towrzystwo Logistyczne, DB Schenker Sp. z o.o., CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o., Euroconsulting Polsko-Niemieckie Centrum Edukacji Biznesu S.C, PGE Elektrownia Turów S.A., Poczta Polska S.A., Raben Polska Sp. z o.o., Rhenus Contract Logistycs S.A. Cargo Glob, Mercedes-Benz Mirosław Wróbel Sp. z o.o., Mercedes-Benz Frączak Sp. z o.o., KGHM Polska Miedź S.A., ADF Auto Sp. z o.o., Benzinger Polska Sp. z o.o., Fagor Mastercook S.A.

 

Dzięki intensywnej współpracy uczelni z różnymi firmami oraz instytucjami w kraju i za granicą, studenci w trakcie trwania studiów mają nieograniczone możliwości poznania różnych stanowisk pracy jak i zdobycia praktycznego doświaczenia, które w połączeniu z nabytą wiedzą otwiera drzwi do zawodowej kariery. MWSLiT jest uznana przez wielu rekruterów i firm jako źródło przyszłych, utalentowanych i zmotywowanych specjalistów z branży TSL.

 

Szerokie kontakty uczelni w świecie gospodarczym, dają możliwość zaproponowania studentom stażu za wynagrodzeniem, który zazwyczaj odbywa się w okresie letnim w firmach logistycznych i spedycyjnych.

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu