W ramach projektu  „Liderzy Automotive - program rozwoju kompetencji i staży zawodowych dla studentów kierunku Zarządzanie MWSLiT” uczestnicy wysłuchali wykładu Prokurenta firmy VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o. o.” Pana Cezarego Brzozowskiego pt. „Outsourcing procesów obróbki powierzchniowej w branży automotive oraz optymalizacja kosztów w biznesie. Zarządzanie jakością i produkcją w firmie VIA Technika Obróbki Powierzchniowej Sp. z o. o.”



12 czerwca 2019 r. studenci w ramach projektu mieli okazję po raz pierwszy odwiedzić firmę Frankonia Poland sp. z o.o. w Dzierżoniowie w ramach wizyty studyjnej.



4 czerwca 2019 r. uczestnicy projektu wzięli udział w wizycie studyjnej do firmy Industrias Alegre Poland w Biskupicach Podgórnych. Studenci mieli okazję poznać praktyczne aspekty zarządzania firmą produkcyjną z branży automotive.
Dodatkowo studenci wysłuchali wykładu Pana Krzysztofa Jarzyny Dyrektora Fabryki pt. „Problemy i trudności związane z zarządzaniem zakładem produkcyjnym”

 



W maju i w czerwcu 2019 odbyły się certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji przez zakwalifikowanych do tej formy wsparcia uczestników projektu (zakończone uzyskaniem kwalifikacji):

 

  • Wymagania IATF – 13, 14 maja 2019 r.
  • Auditor wewnętrzny IATF 16949 – 27, 28, 29 maja 2019 r.
  • Pełnomocnik IATF 16949 – 3, 5, 6, 7 czerwca 2019 r.

 



Dzięki projektowi „Liderzy Automotive - program rozwoju kompetencji i staży zawodowych dla studentów kierunku Zarządzanie MWSLiT”, w ramach którego podjęliśmy współpracę z firmą Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. Sp.K., studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbyli staże zawodowe w okresie od stycznia do marca 2019r.
Młodzi adepci sztuki zarządzania mogli nie tylko przyjrzeć się z bliska pracy fachowców, ale także spróbować swoich sił i sprawdzić w praktyce swoją wiedzę teoretyczną, nabytą podczas zajęć i wykładów na uczelni.
HMT Polska to wiodący producent na rynku w branży automotive, a także ważny partner w postępie technicznym i technologicznym.

 



23 stycznia 2019 r. uczestnicy projektu uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do firmy Ritex Logistics Sp. z o. o. w Gniewomierzu.

 



16 stycznia 2019 r. uczestnicy projektupo raz pierwszy odwiedzili firmę HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. Sp. k. w Środzie Śląskiej.


Celem spotkania było poszerzenie wiedzy z obszaru zarządzania organizacją z branży automotive, wykorzystywanych w tym celu narzędzi oraz metod budowania i kierowania zespołem. Podczas wizyty studenci zapoznali się z zarządzaniem systemem jakości w przemyśle motoryzacyjnym w firmie, relacjami z partnerami biznesowymi oraz produkcją z uwzględnieniem specyfiki branży motoryzacyjnej, w tym: planowaniem produkcji, cyklem produkcyjnym oraz zarządzaniem zasobami.

 


 

Zapraszamy na wykład Pana Euzebiusza Jasińskiego – dyrektora Centralnego Ośrodka Szkoleń ZMPD, który odbędzie się 20 grudnia 2018r . (czwartek) w godzinach 12:15-14:40 w Sali nr 206 w budynku Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu, przy ul.Sołtysowickiej 19B.Zapraszamy na wykład Pana Euzebiusza Jasińskiego – dyrektora Centralnego Ośrodka Szkoleń ZMPD, który odbędzie się 20 grudnia 2018r . (czwartek) w godzinach 12:15-14:40 w Sali nr 206 w budynku Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu, przy ul.Sołtysowickiej 19B. Wykład:  „Branża automotive - przegląd i przyszłość. Naczynia połączone . Produkcja i transport. Klastry motoryzacyjne”  realizowany jest w ramach projektu : „Liderzy Automotive - program rozwoju kompetencji i staży zawodowych dla studentów kierunku Zarządzanie MWSLiT ”.

 


Rozpoczęliśmy realizację projektu. Od nowego roku akademickiego studenci II roku kierunku zarządzanie będą mieli możliwość wyboru nowej specjalności „Zarządzanie w przemyśle motoryzacyjnym”

 

 

Warto wiedzieć
Rekomendują nas
Studia Dualne

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i studia inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Misją MWSLiT we Wrocławiu  jest kształcenie wysoko ocenionych przez przedsiębiorców specjalistów z logistyki (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie – 3 semestry), transportu (studia licencjackie), budownictwa (studia inżynierskie) i dziedzin pokrewnych, z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych, z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz międzynarodowych standardów kształcenia.

Aktualności

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.pl



RODO  

facebook     youtube     skype     skype