logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

E-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Absolwenci

 Roksana Witkowska

 

 

rekomendacja Roksana

Absolwentka MWSLiT we Wrocławiu
Kierunek: Budownictwo, Studia inżynierskie

 

Nazywam się Roksana Witkowska jestem absolwentką kierunku Budownictwo.
Podczas studiów działałam aktywnie w Studenckim Kole Budownictwa, co pozwoliło mi rozwijać swoje umiejętności, a także poszerzać wiedzę z zakresu drogownictwa. Podczas studiów, dzięki współpracy z Biurem Karier, miałam możliwość odbyć dodatkowy dwumiesięczny staż w firmie SAT, dzięki któremu zdobyłam tak istotne w dzisiejszych czasach doświadczenie.
Studiując kierunek specjalistyczny mamy możliwość podjęcia pracy w trakcie nauki, co w przyszłości może zaowocować zatrudnieniem.

 Łukasz Jania

 jania - zdjęcie

SCAN0003 Strona 1

SCAN0003 Strona 2

Stanowisko: Prezes Zarządu
Firma: Fleet Partners Sp. z o.o.


Jestem Absolwentem MWSLiT, studiowałem na kierunku Logistyka. Dzięki programowi studiów, zajęciom prowadzonym przez wyspecjalizowaną kadrę zdobyłem wykształcenie na Uczelni specjalistycznej, które otworzyło mi wachlarz możliwości na rynku pracy w branży TSL. Kształcąc się w MWSLiT miałem szansę rozwoju merytorycznego i praktycznego, dodatkowo kształciłem swoje kompetencje osobiste. Już podczas studiów otrzymałem propozycję pracy za granicą, gdzie odpowiadałem za zarządzanie flotą w 3 krajach. Obecnie jestem prezesem firmy Fleet Partners, zajmującej się zarządzaniem flotą samochodową i consultingiem w tym zakresie. Studiowanie na MWSLiT to również znajomości, które są utrzymywane do dnia dzisiejszego, co przekłada się na interesy i wymianę doświadczeń. Przygoda w MWSLiT nie zakończyła się na studiowaniu, w ostatnim czasie przy współpracy z Biurem Karier MWSLiT do naszego grona dołączył stażysta - student Uczelni.

MWSLiT przyczynia się do spełniania marzeń!

ŁUKASZ JANIA - doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Absolwent Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Od 2006 roku stworzył i zarządzał flotą samochodową w firmie LG. W późniejszym okresie poszerzał swoje doświadczenia zawodowe z zakresu zarządzania flotą w przedsiębiorstwie HPI Poland, zajmując stanowisko Key Account Fleet Managera. Przez kilka lat zarządzał międzynarodową flotą samochodową w grupie Kofola w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja. Był odpowiedzialny za rozwój strategii flotowej na tych trzech rynkach. Od 2012 r Prezes Zarządu w firmie Fleet Partners. Odpowiada za strategię firmy oraz doradztwo dla kluczowych klientów w zakresie zarządzania flotami. Jest członkiem Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych oraz Ceska Associace Fleet Managementu - czeskiego stowarzyszenia zarządzania flotą. W listopadzie 2011 roku otrzymał statuetkę Fleet Leader za: efektywne zarządzanie flotą samochodową na obszarze trzech pastw: Polski, Czech i Słowacji, oraz wdrożenie systemów monitoringu w trzech środowiskach prawnych i podatkowych. Autor wielu publikacji z zakresu zarządzania flotami samochodów służbowych w przedsiębiorstwach.

Pavlo Ustymenko

 Pavlo Ustymenko zdjęcie

Rekomendacja Pavlo Ustymenko

 

Stanowisko: Specjalista ds. planowania transportu
Firma: Electrolux Poland Sp. z o.o.


Mam przyjemność być absolwentem MWSLiT we Wrocławiu, Uczelni z ciekawą ofertą edukacyjną, dobrze przygotowanym programem studiów oraz kadrą naukową, która przygotowuje swoich studentów do podjęcia pracy.

Już podczas studiów miałem możliwość odbyć staż w jednej z firm, z którą Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu współpracuje. Moja kariera zawodowa zaczęła się właśnie od stażu w firmie CRUSAR, gdzie miałem możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Doświadczenie w logistyce zdobywane dzięki stażom praktykom znajduje odzwierciedlenie w dalszych rozmowach kwalifikacyjnych z pracodawcą, a także jest mile widziane w każdym CV. Po zakończonym stażu podjąłem pracę w pełnym wymiarze godzin, w firmie znanej na całym świecie jako producenta AGD. Firma ta to ELECTROLUX Poland Sp. z o.o., w której pracuje na stanowisku PRIMARY TRANSPORT PLANNING SPECIALIST.

Zachęcam do studiowania w MWSLiT we Wrocławiu, odbywania staży i praktyk ponieważ owocuje to znalezieniem dobrej pracy, a absolwenci Uczelni to specjaliści dobrze przygotowani do zawodu Logistyka. Bardzo pozytywnie oceniam wartość praktyczną i dydaktyczną prezentowanego kierunku studiów.

Bartosz Deryło
deryło - zdjęcie
FRACHT - rekomendacja

Stanowisko managerskie
Firma: FF Fracht


Jako student Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu miałem możliwość zacząć pracę już w czasie studiów. Dzięki atrakcyjnemu programowi kształcenia mogłem zdobyć wiedzę niezbędną do pracy w branży TSL. Nie tylko przygotowanie merytoryczne miało tutaj istotne znacznie. MWSLiT we Wrocławiu kładzie również duży nacisk na organizację zajęć praktycznych, chociażby w laboratoriach logistycznych, fizycznych czy od tego roku również budowlanych. Obecnie zajmuje stanowisko menadżerskie będąc jeszcze na studiach magisterskich! To mówi samo za siebie; MWSLiT daje naprawdę dobry start w przyszłość.

 

Dawid Stopa
mauffry
Rekomendacja zdjęcie

Stanowisko: Kierownik Działu Spedycji
Firma: Mauffrey Polska Sp. z o.o.e

Jako absolwent uczelni uważam, że szkoła ma bardzo ciekawą ofertę dydaktyczną i zaangażowaną kadrę profesorską. Kończąc naukę każdy ma szansę zdobyć prestiżowy dyplom francuskiej uczelni uznanej i cenionej wśród pracodawców o zasięgu międzynarodowym.Mauffrey Polska Sp. z o.o. rekomenduje Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu jako profesjonalnego partnera w relacji uczelnia przychylna pracodawcy. Jako jedyna znana nam Uczelnia dba o rozwój praktyczny jak i o przyszłe zatrudnienie swoich absolwentów. Poprzez kształcenie zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez rynek pracy oraz współpracę pracodawcami Uczelnia umożliwia swoim słuchaczom poszerzenie perspektyw i zwiększa ich szanse na znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. Uczelnia wnosi tym samym istotny wkład w budowanie przewagi konkurencyjnej i pozycji rynkowej przedsiębiorstw. Szkoła prowadzi również spotkania z pracodawcami, gdzie studenci są w stanie poznać stawiane wymagania oraz zastanowić się nad własnym miejscem w branży.

 

Bartosz Muszyński
muszyński - zdjęcie
Muszynski

Dział eksportu morskiego
Firma: Panalpina


Doradca zawodowy, w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, udzielił mi wszelkich potrzebnych informacji i porad związanych z rozwojem mojej kariery zawodowej w branży ogistycznej, czego efektem był mój udział w praktykach pod nazwą "EDULOG". Dzięki cennym informacjom mogłem dobrze przygotować się do odbycia dwumiesięcznego stażu w międzynarodowej firmie spedycyjnej Panalpina, zakończonego podpisaniem umowy i rozpoczęciem pracy w dziale eksportu morskiego. Od pierwszego spotkania w Biurze Karier z doradcą zawodowym, czułem zaangażowanie i chęć pomocy w znalezienie mi drogi rozwoju zawodowego w branży logistycznej.

 

Dawid Ścigajło
zdjęcie student
Scigajlo

Asystent ds. logistyki
Firma: Cermag


Jestem absolwentem MWSLiT we Wrocławiu z czego jestem bardzo zadowolony. Jeszcze będąc na studiach udało mi się znaleźć pracę w pełnym wymiarze godzin na stanowisku asystenta ds. logistyki w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie handlowym. O wolnym etacie dowiedziałem się dzięki funkcjonującemu na uczelni Biurze Karier, które współpracowało z moim obecnym pracodawcą. Moja szefowa jak tylko się dowiedziała, gdzie studiuje oraz że odbyłem w szkole kurs z obsługi programu SAP bez zastanowienia przyjęła mnie na okres próbny. Dzięki organizowanym przez Uczelnię kursom i zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej zostałem zatrudniony na stałe i obecnie oczekuję na awans.

 

Grzegorz Dyga
zdjęcie - grzegorz
Grzegorz Dyga rekomendacja

Specjalista ds. Operacyjnych
Absolwent MWSLiT

Do podjęcia studiów na Państwa Uczelni zachęciło mnie 11 letnie doświadczenie w kształceniu logistyków, a co za tym idzie prestiż i renoma na rynku edukacyjnym. Jednym z głównych motywów podjęcia nauki było zainteresowanie związane z najszybciej rozwijającą się dziedziną polskiej gospodarki: logistyką.Warto tu podkreślić, że Uczelnia posiada akredytację CILT i każdy absolwent ma szansę uzyskać ten prestiżowy certyfikat. Dodatkowym atutem jest współpraca z wieloma gigantami na globalnym rynku TSL. Umożliwia to studentom odbycie praktyk i staży w renomowanych firmach, a co za tym idzie nawiązanie kontaktów z pracodawcami i otrzymanie ciekawego miejsca pracy. Uczelnia bardzo skupia się na jakości kształcenia i dostępności sal dydaktycznych. Dzięki wiedzy zdobytej w MWSLiT udało mi się zaczynając jako magazynier, awansować na referenta ds. zakupów, następnie młodszego specjalistę ds. zakupów. Zmieniając pracę, bez problemu mogłem przebierać w różnych ofertach związanych z logistyką ponieważ czułem sie pewnie czytając wymagania, które narzucał pracodawca. Ukończenie studiów licencjackich w MWSLiT otworzyło mi drzwi do dalszej kariery zawodowej i w chwili obecnej pracuję w firmie zajmującej się transportem międzynarodowym, na stanowisku specjalista ds. operacyjnych i jestem odpowiedzialny za eksport lotniczy i część importu lotniczego.

 

 

 

Mateusz Selcer
Mateusz Selcer - rekomendacja firm 2

Absolwent MWSLiT we Wrocławiu


MWSLiT we Wrocławiu jest miejscem, w którym Biuro Karier jest jednostką otwartą na potrzeby studenta. Oprócz pomocy w napisaniu CV czy listu motywacyjnego, wspierają wszystkie akcje i inicjatywy studenckie, a co najważniejsze pomagają komunikować się z pracodawcą, znaleźć staż, praktykę i docelowo pracę w pełnym wymiarze godzin. Każda osoba studiująca może skorzystać z pomocy Biura Karier, które wykonuje swoją pracę najlepiej jak tylko może.

 

Rekrutacja

 

Zadaj pytanie

 

Pracodawcy Absolwenci Studenci

 

 

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu

Przejdź na górę strony