Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz firma Incora podpisały umowę dotyczącą partnerstwa w prowadzonych dla studentów MWSLiT studiach dualnych.

 
Studia dualne to  forma edukacji prowadzona w ramach studiów I stopnia stacjonarnych na kierunku logistyka i transport. Studia dualne mają charakter praktyczny, łączą jednocześnie zdobywanie wiedzy i doświadczenia. Studenci są przygotowani teoretycznie dzięki czemu mogą odnaleźć się w branży w praktyce. Poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą, możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem firmy, jej oczekiwaniami, zdobywają bardzo cenne doświadczenie już w trakcie studiów.

 

Incora jest wiodącym, niezależnym dystrybutorem i globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw.

 

Incora powstała poprzez połączenie dwóch liderów branży specjalizujących się w innowacyjnych rozwiązaniach dotyczących łańcucha dostaw Wesco Aircraft i Pattonair. Firma Pattonair  to przedsiębiorstwo z ponad 100-letnim doświadczeniem w doskonaleniu usług  w zarządzaniu łańcuchem dostaw.

 

Wiedza oraz globalny zasięg pozwalają  firmie wspierać niektóre z branż na świecie, w tym komercyjny przemysł lotniczy, rynek wtórny, obronność i przestrzeń kosmiczną, branżę motoryzacyjną, produkcję urządzeń przemysłowych oraz badania i rozwój branży farmaceutycznej.

 

 

Cieszymy się, że nasi studenci będą mogli zdobywać doświadczenie w przedsiębiorstwie świadczącym usługi z zakresu łańcucha dostaw.

 

zajawka_m

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42          
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype