9 stycznia 2023 r. anglojęzyczni studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu, uczestniczyli, w wizycie studyjnej, w firmie sennder Polska z siedzibą we Wrocławiu. Temat przewodni wizyty, to „Świat cyfrowej spedycji”.

 

Głównym celem wizyty w firmie sennder, było poznanie zasad funkcjonowania międzynarodowej spedycji cyfrowej,  przekazanie studentom wiedzy z zakresu europejskiego rynku transportu drogowego oraz zapoznanie studentów z codziennymi obowiązkami spedytorów. Swoje prezentacje przedstawiło pięciu pracowników firmy. Studenci aktywnie uczestniczyli w wizycie, angażując się w dyskusje i zadając wiele szczegółowych pytań.

 

Sennder Polska to wiodący europejski spedytor oferujący przedsiębiorcom dostęp do połączonej floty składającej się z tysięcy ciężarówek. W branży działają szybko i skupiają się na cyfryzacji oraz automatyzacji wszystkich procesów związanych z transportem drogowym. Firma sennder koncentruje się przede wszystkim na optymalizacji tras oraz redukcji tzw. pustych kilometrów i przestojów. Wykorzystując autorską technologię, budują ekosystem, który wprowadza branżę w XXI wiek, oferując nowy poziom przejrzystości, wydajności i elastyczności.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42          
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype