DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

21 kwietnia 2016 r. odbył się Europejski Dzień Łańcucha Dostaw, który ma na celu zwiększenie świadomości ludzi na temat tego, jak ważne w codziennym życiu są działania logistyczne. Przede wszystkim starano się pokazać 21 kwietnia 2016 r. odbył się Europejski Dzień Łańcucha Dostaw, który ma na celu zwiększenie świadomości ludzi na temat tego, jak ważne w codziennym życiu są działania logistyczne. Przede wszystkim starano się pokazać młodzieży możliwości rozwoju i kariery w branży logistycznej.

Wiele europejskich firm otworzyło dla zwiedzających swoje biura i magazyny. MWSLiT we Wrocławiu także wzięła czynny udział w obchodach Europejskiego Dnia Łańcucha Dostaw. Uczelnia zaprosiła uczniów szkół ponadgimnazjalnych do uczestniczenia w branżowych wykładach otwartych. Spotkania odbyły się w następujących szkołach:

   

 • Wrocław – MWSLiT we Wrocławiu
     
 • Oława - Zespół Szkół im. Zjednoczonej Europy
     
 • Dzierżoniów - Zespół Szkół nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej
     
 • Trzebnica - Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. P. Włostowica
     
 • Środa Śląska - Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. M. Kopernika
     
 • Brzeg – Zespół Szkół Ekonomicznych
     
 • Brzeg – Zespół Szkół Budowlanych


Studenci z Koła Naukowego Logistiqua z MWSLiT wzięli natomiast udział w VI Poznańskim Forum Logistycznym, które odbyło się 21.04-22.04.2016 roku. Tematem przewodnim konferencji było Lean&Green, czyli efektywne wykorzystanie zasobów w logistyce, usługach i produkcji.możliwości rozwoju i kariery w branży logistycznej.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype