DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

Mamy przyjemność poinformować, że 13.06.2016 roku MWSLiT we Wrocławiu podpisała umowę o współpracy – w zakresie wspólnej organizacji studiów o profilu praktycznym –z renomowaną firmą Amazon Fulfillment Wrocław Sp. z o.o. Firmę Amazon reprezentował General Manager Marian Sepesi, uczelnię Kanclerz dr Marcin Pawęska.

Zawarta pomiędzy stronami umowa przede wszystkim dotyczy organizacji – w ramach studiów dualnych – staży dla studentów MWSLiT. Student trzy dni uczestniczy w zajęciach odbywających się na uczelni, a dwa dni w stażu w firmie partnerskiej, gdzie poznaje procesy logistyczne w praktyce. Firma partnerska tym samym uczestniczy w procesie kształcenia.

Ponadto strony zobowiązały się do wzajemnej współpracy, promocji i wspierania partnerskich przedsięwzięć oraz wymiany i wykorzystywania doświadczeń i informacji o bieżących wydarzeniach w sektorze logistyki, transportu i spedycji.

Amazon to amerykańskie przedsiębiorstwo handlowe założone w 1994 w Seattle. Firma zajmuje się handlem elektronicznym, B2C i prowadzi największy na świecie sklep internetowy.

W październiku 2014 roku firma Amazon otworzyła swoje centra dystrybucyjne w Polsce – w podwrocławskich Bielanach oraz w Sadach pod Poznaniem. Każdego dnia na całym świecie firma rozwija pomysły, usługi i produkty, które ułatwiają życie milionom klientów.

 

 

amazon logo farbe

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype