DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

13.06.2016 roku odbyło się spotkanie, podczas którego absolwent MWSLiT we Wrocławiu, prezes zarządu Fleet Partners Sp. z.o.o. Łukasz Jania –przybliżył studentom działalność firmy. Uczestnicy mieli możliwość dowiedzieć się więcej na temat know-how przedsiębiorstwa oraz aktualnych ofert pracy, staży i praktyk.

Firma Fleet Partners współpracuje z MWSLiT organizując dla studentów płatne staże w ramach studiów dualnych, dzięki którym studenci otrzymują szansę na zdobycie cennego doświadczenia już w trakcie nauki. Student trzy dni uczestniczy w zajęciach odbywających się na uczelni, a dwa dni w stażu w firmie partnerskiej, gdzie poznaje procesy logistyczne w praktyce. Firma partnerska tym samym uczestniczy w procesie kształcenia.

Od października tego roku staż rozpocznie pierwsza tura studentów. Staż we Fleet Partners to szansa na pracę z najlepszymi specjalistami branży flotowej w Polsce, legitymującymi się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i szeregiem wyróżnień.

Fleet Partners jest pierwszym przedsiębiorstwem na rynku polskim, które specjalizuje się w outsourcingu usług związanych z profesjonalnym i bezpiecznym zarządzaniem flotami samochodowymi. Ważną częścią działalności firmy jest przeprowadzanie audytów, w tym dla koncernów prowadzących działalność na poziomie międzynarodowym.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype