DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

ul poziom1

 

5 lipca 2016 r. w Pałacu Staszica w Warszawie, siedzibie Polskiej Akademii Nauk, odbyła się Gala Finałowa VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów".

Nasza uczelnia już 6 raz z rzędu została uhonorowana certyfikatem „Uczelnia Liderów", jako jedyna magisterska uczelnia niepubliczna na Dolnym Śląsku. W tym roku otrzymaliśmy także statuetkę Primus, którą uzyskały uczelnie z najwyższą liczbę punktów rankingowych.

W tegorocznej edycji Programu „Uczelnia Liderów” po raz pierwszy przyznane zostały Złote Certyfikaty Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Statuetki otrzymały uczelnie certyfikowane od pierwszej edycji w 2011 roku, w tym Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Program „Uczelnia Liderów" jest realizowany od 2011 roku przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC. Misją Programu jest identyfikowanie i promowanie najlepszych polskich uczelni, które mogą poszczycić się innowacyjnymi działaniami ukierunkowanymi na edukację praktyczną studentów i aktywną współpracę z podmiotami rynku pracy. W Programie „Uczelnia Liderów” szkoły wyższe klasyfikowane są w 4 kategoriach: publiczne uczelnie akademickie, państwowe wyższe szkoły zawodowe, niepubliczne uczelnie magisterskie oraz niepubliczne uczelnie licencjackie. W tym roku w uroczystej gali wzięło udział 30 szkół wyższych z całej Polski.

 

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype