DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

08.04.2016 w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się Finał V edycji Olimpiady Logistycznej. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału walczyli o atrakcyjne nagrody. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z branżą TSL – Transport Spedycja Logistyka.

Olimpiada Logistyczna MWSLiT we Wrocławiu wyłoniła najlepszych kandydatów z predyspozycjami do pracy w branży TSL. Konkurs składał się z trzech etapów następujących po sobie.

W tegorocznej edycji Olimpiady Logistycznej zadanie finałowe zostało przygotowane przez specjalistów z branży TSL. Na tym etapie finaliści musieli rozwiązać i uzasadnić przedstawiony problem logistyczny. Zadanie finałowe było skonstruowane w taki sposób, aby każdy z uczestników, w oparciu o własną wiedzę, mógł sobie z nim bez trudu poradzić. Konkurencja wśród uczniów była ogromna, a ich zaangażowanie, inteligencja i kreatywność zrobiły wielkie wrażenie.

Zwycięzcą tegorocznej Olimpiady Logistycznej został Grzegorz Łuczak z Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu, który uzyskał możliwość nieodpłatnego studiowania w MWSLiT we Wrocławiu na kierunku Logistyka (studia licencjackie lub inżynierskie), wyjazd z opiekunem na Międzynarodową Konferencję Logistyczną, płatne staże w firmach CRUSAR, Karol Kundzicz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Crusar, oddział we Wrocławiu, DHL Parcel Polska i VOS LOGISTICS Polska sp. z o.o., a także półroczny kurs języka angielskiego od firmy LEONI Kabel Polska sp. z o.o. oraz zestaw gadżetów od MWSLiT we Wrocławiu i patronów. Pozostali laureaci to uczniowie z: Zespołu Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie.

Tegoroczną edycję Olimpiady Logistycznej wspierają firmy: CRUSAR, Karol Kundzicz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Crusar, oddział we Wrocławiu; DHL Parcel Polska; LEONI Kabel Polska sp. z o.o.; VOS LOGISTICS Polska sP. z o.o.

Patronat medialny objęły firmy: Etransport.pl; Forumtransportu.pl; Eurologistics; Logistyczny.com; Top Logistyk; Magazynowanie i Dystrybucja; Logsped.pl; Log4.pl; Portal-transportowy.pl; Truckers Life.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype