DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

W pierwszej połowie grudnia Dziekan MWSLiT dr inż. Anna Dzikowska wraz z  Prodziekan mgr inż. Anną Sałamachą odbyły staż w Politechnic School of Agadir w Maroku. Podczas wyjazdu zostały omówione kwestie formalne oraz organizacyjne realizowanego wspólnie projektu z Programu Erasmus+. Opracowano założenia dotyczące współpracy między uczelniami partnerskimi w przyszłości oraz możliwości aplikowania w kolejnych konkursach związanych z mobilnością pracowników i studentów. Omówiono też kwestię rozwoju wspólnie prowadzonych badań naukowych.


Od grudniu staż w Politechnic School of Agadir w Maroku odbywał również dr inż. Maciej Klósak, który prowadził wykłady oraz ćwiczenia dla grupy studentów II stopnia. Zajęcia obejmowały zagadnienia związane z wytrzymałością i właściwościami materiałów, metodami doświadczalnymi w dynamice oraz zastosowaniem metod numerycznych w modelowaniu i eksperymentach technicznych.


Wykładowcy spotkali się również ze studentkami z MWSLiT Kateryną Gopanchuk i Ekateriną Lazovskaya, które aktualnie realizują semestr zimowy w Polytechnic School of Agadir, w ramach realizacji projektu Erasmus+.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype