DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

23.01.2017 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III Międzyszkolny Turniej Logistyczny. W rywalizacji wzięły udział szkoły z czterech województw. Każdą szkołę reprezentowała  czteroosobowa drużyna, która walczyła o cenne nagrody.


Po uroczystym powitaniu uczestników, omówiono tematykę i zasady turnieju. Konkurs tradycyjnie już składał się z dwóch bloków – teoretycznego, z 40 pytaniami z jedną poprawna odpowiedzią oraz z bloku praktycznego, podczas którego uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale i umiejętnościami przydatnymi w praktyce.


Poziom trzeciej edycji turnieju  był  bardzo wysoki, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! I miejsce w III Międzyszkolnym Turnieju Logistycznym w roku szkolnym 2016/2017 zajęło Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelinie. Wyróżniliśmy także dwie szkoły, które zajęły kolejno II miejsce - Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu, III miejsce - Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

Uczniowie ze Strzelina wygrali atrakcyjne nagrody: wyjazd do Trójmiasta połączony ze zwiedzaniem Portów Przeładunkowych; miesiąc studiowania za darmo w MWSLiT we Wrocławiu; zestaw gadżetów oraz podręczniki branżowe dla Szkoły o wartości 500 zł.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkim szkołom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w Turnieju.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype