DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

W tym miesiącu dwójka studentów z Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu wyjedzie do Ningbo University of Technology w Chinach. Podczas semestru oprócz nauki zapoznają się z językiem i kulturą Państwa Środka.

 

Ningbo University of Technology, na którym transport i budownictwo infrastrukturalne są wiodącymi kierunkami, zatrudnia około 700 pracowników i ma blisko 8000 studentów na studiach stacjonarnych. W maju 2012 roku została podpisana umowa między MWSLiT oraz NBUT w zakresie wymian akademickich, wizyt studyjnych, udostępniania baz bibliotecznych, wspólnych projektów badawczych, jak również możliwości prowadzenia wspólnych studiów z zakresu logistyki. Ningbo University of Technology jest pierwszym tak ważnym dla nas partnerem w Chinach. Ponadto od roku akademickiego 2014/15 realizujemy program semestralnej wymiany akademickiej wykładowców oraz wyróżniających się studentów.

 

Wierzymy, że pobyt studentów MWSLiT w Chinach przyczyni się do poszerzenia ich wiedzy i wzbogacenia życia akademickiego.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

zajawka_m

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype