15.03.2017 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się finał III Międzyszkolnego Turnieju Budowlanego. W rywalizacji wzięły udział szkoły z różnych województw. Każdą szkołę reprezentowała czteroosobowa drużyna, która walczyła o cenne nagrody.

 

Po uroczystym powitaniu uczestników, omówiono tematykę i zasady Turnieju, który tradycyjnie już składał się z dwóch bloków – teoretycznego i praktycznego. Poziom trzeciej edycji Turnieju był bardzo wysoki, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! I miejsce w III Międzyszkolnym Turnieju Budowlanym w roku szkolnym 2016/2017 zajął Zespół Szkół nr 1 z Wielunia. Komisja konkursowa wyróżniła jednak jeszcze dwie szkoły, które uzyskały bardzo wysokie wyniki – Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych z Leszna i Zespół Szkół Budowlanych z Bolesławca.

 

Uczniowie z Wielunia wygrali: wyjazd na prestiżową konferencję budowlaną, zestaw gadżetów MWSLiT oraz podręczniki branżowe dla szkoły o wartości 500zł.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym, a wszystkim szkołom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w Turnieju.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype