DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

W ostatnim dniu marca w siedzibie Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się finał VI edycji Olimpiady Logistycznej. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do finału walczyli o atrakcyjne nagrody. Olimpiada skierowana była do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych branżą TSL.

W tegorocznej edycji Olimpiady Logistycznej zadanie finałowe zostało przygotowane przez specjalistów z branży TSL – firmę FF Fracht Sp. z o.o., której przedstawiciele zasiedli również w komisji konkursowej. Na tym etapie finaliści musieli rozwiązać i uzasadnić przedstawiony problem logistyczny. Konkurencja wśród uczniów była ogromna, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

Zwycięzcą VI Olimpiady Logistycznej został Piotr Kwolek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie, który uzyskał: możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów licencjackich lub inżynierskich na kierunku Logistyka, wyjazd z opiekunem na Międzynarodową Konferencję Logistyczną, płatny staż w firmach: FF Fracht Sp. z o.o., CCC S.A., CRUSAR i Vos Logistics Polska Sp. z o.o., czytnik e-booków od firmy Logintrans Sp. z o.o., wyjazd studyjny do firmy CCC S.A., a także zestaw gadżetów od MWSLiT we Wrocławiu i patronów.

II miejsce zajęli: Paweł Rozwora z ZSZ im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu i Bartosz Matera z ZS nr 1 w Wieluniu. III miejsce zajęli: Adrian Nowak, Patrycja Klatka i Dawid Magiera - z ZSP nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie.

Podczas finału na uczestników czekały liczne atrakcje, takie jak gadżety i czasopisma branżowe od patronów medialnych, a podczas przerwy – mini turniej TransEdu, Quiz Koła Naukowego Logistiqua oraz oprowadzenie po laboratorium logistycznym.

 

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy spróbowali swoich sił w tegorocznej edycji Olimpiady Logistycznej. Jeszcze raz gratulujemy laureatom oraz ich szkołom i opiekunom.

 

Tegoroczną edycję Olimpiady Logistycznej wspierały firmy:
FF FRACHT Sp. z o.o , CCC S.A., CRUSAR Sp. z o.o. spółka komandytowa, LOGINTRANS Sp. z o.o., VOS LOGISTICS POLSKA Sp. z.o.o.
 
Patronat medialny sprawowały następujące portale branżowe:
etransport.pl, eurologistics.pl, forumtransportu.pl, logistyczny.com, Log24.pl, Pracujwlogistyce.pl, top logistyk, truckerslife.eu

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype