DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

The Chartered Institute of Logistics and Transport(UK) po raz kolejny docenił MWSLiT we Wrocławiu przedłużając do 2022 roku akredytację studiów inżynierskich i licencjackich. To wyróżnienie jest potwierdzeniem wysokich standardów edukacji i rozwoju poziomu nauczania w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.


CILT(UK) zrzesza ponad trzydzieści trzy tysiące członków z ponad 100 krajów – głównie praktyków logistyki i transportu. Przez 20 lat w ramach Instytutu wykonano 7500 opracowań, badań i raportów dla potrzeb firm, organizacji rządowych i międzynarodowych korporacji. CILT(UK) wspomaga logistyczną działalność międzynarodowych organizacji charytatywnych oraz prowadzi intensywne działania w sferze edukacji logistycznej Na potrzeby instytutu pracuje stale rada dyrektorów, składająca się ze 150 szefów logistyki z największych firm. Wskazują oni kierunki badań i rozwoju logistyki na następne lata.


Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu  jest jedyną uczelnią wyższą w Europie Środkowo-Wschodniej, która uzyskała akredytację brytyjskiego instytutu logistycznego. Członkostwo w CILT(UK) jest sukcesem MWSLiT, jej kadry nauczającej oraz studentów, a także pozwala sytuować Polskę w awangardzie krajów o najnowocześniejszym, edukacyjnym zapleczu logistycznym.


Przynależność MWSLiT do brytyjskiego instytutu logistycznego daje studentom gwarancję perspektyw kariery zawodowej w branży logistycznej. Certyfikat, którym jest opatrzony dyplom ukończenia studiów, jest rozpoznawalny i ceniony wśród najbardziej liczących się firm logistycznych na świecie. Absolwent MWSLiT może zatem liczyć na zatrudnienie u najlepszych pracodawców w branży na całym świecie.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype