DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

Pod koniec września 2017 r., w Detroit odbędzie się kolejna edycja prestiżowego i liczącego się na całym świecie konkursu organizowanego przez General Motors – giganta branży motoryzacyjnej. Studenci MWSLiT już po raz trzeci będą uczestnikami tego konkursu. Podobnie jak w roku 2016, drużynę wyłoniono na podstawie wewnętrznych eliminacji. Tym razem naszą uczelnię będą reprezentować: Ines Czerwińska, Beata Hyt, Kacper Kulesza i Michał Paczosa.


Podczas pierwszej edycji konkursu w 2015 roku studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu zakwalifikowali się do finałów i zdobyli wysokie IV miejsce. W konkursie wzięło wtedy udział 25 uczelni, w tym tylko 3 spoza USA – z Polski, Meksyku i Chin. Nasi studenci mieli okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych oraz rozmowach kwalifikacyjnych, zwiedzić miasto, w tym Wayne State University, Henry Ford Museum oraz siedzibę General Motors. Przede wszystkim jednak wyjazd pozwolił im nawiązać liczne kontakty i zawrzeć nowe, międzynarodowe znajomości.


Udział w konkursie to olbrzymia szansa i świetna okazja dla studentów MWSLiT oraz naszej uczelni do zapoznania się z projektami innych uczelni z całego świata. Z ciekawością będziemy śledzić poczynania naszych studentów. Mocno trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

 

zajawka_m

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype