DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

Od października MWSLiT we Wrocławiu wraz z Wayne State University (USA) poprowadzi studia podyplomowe Zarządzanie łańcuchami dostaw w przemyśle motoryzacyjnym. Projekt realizowany jest we współpracy z międzynarodową organizacją Automotive Industry Action Group (AIAG) i stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w obszarze automotive.

 

Niewątpliwy sukces jakim są wspólne studia podyplomowe możliwy był dzięki porozumieniu Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu z Wayne State University (USA) – strategicznym partnerem uczelni. Wspólne przedsięwzięcie ma przyczynić się do wzmocnienia kadry menadżerskiej zarządzającej branżą motoryzacyjną.


Nawiązanie współpracy z MWSLiT rozszerza globalny zasięg certyfikowanego programu nauczania realizowanego już od pięciu lat wspólnie przez Wayne State University (USA) i Automotive Industry Action Group.


Uczestnicy studiów podyplomowych uruchamianych w MWSLiT we Wrocławiu będą realizowali taki sam program nauczania jak ich koledzy z partnerskiego uniwersytetu w USA, a po ukończeniu nauki otrzymają prestiżowy i ceniony w branży motoryzacyjnej certyfikat sygnowany przez WSU i AIAG.


Niezaprzeczalnym atutem studiów jest fakt, że łączą one wykłady i zajęcia teoretyczne z praktycznymi aspektami nauczania, takimi jak: case study, wizyty w firmach z branży, symulacje oraz szkolenia on-line wykorzystujące platformę e-learningową organizacji AIAG. Program studiów współtworzą wykładowcy akademiccy, w tym także eksperci z USA, ze specjalistami z branży motoryzacyjnej, dzielący się ze studentami swoimi umiejętnościami i doświadczeniem zawodowym.

 

Zapraszamy do przeczytania całego artykułu:
New agreement extends global reach of WSU/AIAG certification program

Dokładne informacje o programie studiów można uzyskać na stronie MWSLiT:
https://www.stud

 

zajawka_m

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype