DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

6 kwietnia 2018 r. w  Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Budowlanej. Do wielkiego finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy najlepiej napisali dwa pierwsze etapy online. Tym razem finaliści musieli zmierzyć się z zadaniem otwartym. Konkurencja była duża, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

Zwycięzcą V edycji Olimpiady Budowlanej został Szymon Gęsty z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, który uzyskał: możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich na kierunku budownictwo, wyjazd z opiekunem na międzynarodową konferencję budowlaną, płatny staż w firmie PB INTER-SYSTEM S.A., oddział we Wrocławiu oraz bezpłatną praktykę w firmie SKANSKA S.A., oddział we Wrocławiu, a także zestaw gadżetów firmowych od MWSLiT we Wrocławiu i firmy SKANSKA S.A.

II miejsce zajęli: Mariusz Myszor z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie oraz Filip Frąckowiak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Śremie. III miejsce zajęli: Agnieszka Salamon i Wojciech Molitor z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim oraz Filip Parczyński z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Olimpiady Budowlanej. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich szkołom i opiekunom. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w kolejnej edycji olimpiady.

Tegoroczną edycję Olimpiady Budowlanej wspierały firmy:

PB INTER-SYSTEM S.A, oddział we Wrocławiu oraz SKANSKA S.A, oddział we Wrocławiu.

Patronat medialny sprawowały następujące portale branżowe:

budowa.org, budowlano-remontowy.pl, budownictwo.org, budnet.pl,  forum.obud.pl, obud.pl, styropian.biz i 4budowlani.pl.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype