DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

3 lipca 2018 roku Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu podpisała umowę o współpracy z Cranfield University i Cranfield School of Management.

 

Cranfield University to jeden z najlepszych Uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, który stwarza unikalne środowisko do nauki, oferuje światowej klasy programy oraz blisko współpracuje z biznesem i przemysłem. Wszystko po to, aby przyciągnąć najlepszych wykładowców i studentów z całego świata.

 

Cranfield School of Management jest czołową instytucją edukacyjną na świecie w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw, co potwierdza wysoka pozycja studiów magisterskich prowadzonych na tej uczelni w rankingach:

 

  • 1 miejsce poza Stanami Zjednoczonymi oraz 11 miejsce na świecie (wg corocznego badania Supply Chain Management World ‘University 100’ 2016),
  • 2 miejsce w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (wg corocznego badania Top 20 Supply Chain Management 2016).

 

Wysoka pozycja uczelni w rankingach daje pewność młodym ludziom, że podczas nauki zdobędą umiejętności z dziedziny zarządzania łańcuchem dostaw a także wiedzę niezbędną do rozwijania się i zostania w przyszłości liderem w dziedzinie łańcucha dostaw.

 

Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy uczelniami, najlepsi absolwenci MWSLiT są zwolnieni z egzaminów wstępnych i otrzymują 20% zniżki na czesne przez cały okres trwania nauki w Cranfield School of Management na kierunku Master in Logistics and Supply Chain Management. Jest to doskonała okazja do poszerzenia horyzontów i nabycia dodatkowych umiejętności mających na celu rozwój kariery zawodowej.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype