DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

8 listopada 2018 r. została zorganizowana wycieczka po Dolnym Śląsku, w której udział wzięli studenci z najlepszym wynikiem uzyskanym podczas kursu języka polskiego oraz studenci studiujący na naszej uczelni w ramach programu „Erasmus+”.

 

Pierwszym etapem wyprawy było zwiedzenie Zamku Książ. Przewodnik oprowadził całą grupę po przepięknych komnatach oraz opowiedział ciekawą historię Zamku. Następnie wszyscy udali się do palmiarni, gdzie obejrzano unikatową kolekcją roślin. Obiekt zachował swoją historyczną konstrukcję i jest najstarszym takim miejscem w Polsce.

 

Następnie przemieszczono się do Świdnicy, gdzie studenci mieli okazję podziwiać panoramę tego miasta z wieży widokowej. Ostatnim etapem podróży była wizyta w Kościele Pokoju w Świdnicy. Jest to największa drewniana, barokowa świątynia na świecie. Obiekt od 2001 roku jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Studenci mieli okazję poznać interesującą historię tego kościoła.

 

Po wyczerpującym zwiedzaniu przyszedł czas na chwilę odpoczynku i przepyszny obiad. Wycieczka była wspaniałą okazją do obejrzenia kilku niezwykłych miejsc na Dolnym Śląsku.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype