5 kwietnia 2019 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap VI edycji Olimpiady Budowlanej. Do wielkiego finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy najlepiej napisali dwa pierwsze etapy online.

 

Tym razem finaliści musieli zmierzyć się z zadaniem otwartym. Konkurencja była duża, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

 

Zwycięzcą VI edycji Olimpiady Budowlanej została Agnieszka Salamon z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, która uzyskała: możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich na kierunku budownictwo, wyjazd z opiekunem na międzynarodową konferencję budowlaną, bezpłatną praktykę w firmie SKANSKA S.A., oddział we Wrocławiu, tablet oraz zestaw gadżetów firmowych od MWSLiT we Wrocławiu i patronów.

 

II miejsce zajęli: Mikołaj Marciniak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie oraz Wojciech Bandyk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku. III miejsce zajęli: Michał Dudziak z Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda Da Vinci w Głogowie, Błażej Błatoń z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim oraz Filip Rynowiecki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie.

 

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Olimpiady Budowlanej. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich szkołom i opiekunom. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w kolejnej edycji olimpiady.

 

Tegoroczną edycję Olimpiady Budowlanej wspierały firmy:

 

Budimex S.A., KUBALA Sp. z o.o., oraz SKANSKA S.A, oddział we Wrocławiu.

 

Patronat medialny sprawowały następujące portale branżowe:

 

budowa.org, budownictwo.org, budnet.pl, forum.obud.pl, obud.pl, styropian.biz i 4budowlani.pl.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype