DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

23 października 2019 r., odbyła się kolejna edycja spotkania biznesowego QBusiness, nad którym patronat objęła Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Tym razem tematem przewodnim był Rynek magazynowy i logistyka – perspektywy dla 2020 roku.

 

W trakcie części merytorycznej, zwieńczonej panelem dyskusyjnym, eksperci omówili takie tematy jak wpływ gospodarki Europy Zachodniej na sektor w Polsce oraz przyszłość i kierunki rynku logistyki w 2020 r. Rozważania specjalistów dotyczyły także branżowych innowacji technologicznych oraz relacji między przedsiębiorstwami a samorządami terytorialnymi w kontekście realizowania inwestycji magazynowo – logistycznych.

 

W trakcie części powitalnej Rektor MWSLiT dr Marcin Pawęska przedstawił ofertę naszej uczelni, cele oraz kierunki kształcenia. Na spotkaniu pojawiło się także stoisko MWSLiT, przy którym można było porozmawiać z przedstawicielami szkoły i uzyskać szczegółowe informacje dotyczące oferty uczelni.

 

Zwieńczeniem wydarzenia był koktajl, który był dla uczestników okazją do dalszej dyskusji oraz nawiązania relacji biznesowych ze specjalistami z branży TSL.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype