DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

belka NCBR UE EFES pl

 

W ostatnim czasie, studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu, uczestniczyli w wykładzie, poprowadzonym przez pracowników firmy partnerskiej – C.H. Robinson. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, wykład odbył się on-line.

 

Podczas wykładu, prowadzący poruszyli m.in. takie tematy jak handel zagraniczny w transporcie międzynarodowym czy segmenty logistyki i transportu drogowego oraz opowiedzieli o firmie C.H. Robinson i jej roli w globalnej spedycji. Studenci zdobyli wiedzę na temat handlu, zarządzania łańcuchem dostaw oraz obowiązków i charakterystyki pracy w branży transportowej. Jedną z prowadzących wykład była pani Tatsiana Chubarava, która od 3 lat zasila szeregi C.H. Robinson na stanowisku Sales Executive. Na co dzień w swojej pracy wykorzystuje umiejętności negocjacyjne, koordynuje przetargi międzynarodowe oraz zajmuje się szeroko pojętym handlem. Drugim prowadzącym był pochodzący z Australii pan John Joosten, który mieszka i pracuje we Wrocławiu. Jego działalność zawodowa związana jest z TMC, oddziałem firmy C.H. Robinson.

 

Pomimo alternatywnej formy przeprowadzenia spotkania, wykład cieszył się wśród studentów dużym zainteresowaniem. Prowadzący w ciekawy i kompleksowy sposób przekazali swoją wiedzę, wynikającą z cennego doświadczenia w branży TSL. Prelekcja zakończyła się dyskusją z uczestnikami, podczas której można było zadawać pytania i odnieść się do treści prezentowanych przez prowadzących. Wykład był zorganizowany w ramach projektu Międzynarodowe studia logistyczne II stopnia w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, którego uczestnikami byli nasi zagraniczni studenci ze studiów magisterskich.

 

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype