DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

W Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu rozpoczął się rok akademicki 2020/2021. Pomimo utrzymującej się sytuacji epidemiologicznej, zajęcia odbywają się w formie wirtualnych spotkań i przebiegają zgodnie z harmonogramem.

 

E-learning to bezpieczna i wygodna forma kontynuowania nauki przez naszych studentów, bez konieczności wychodzenia z domu. Zajęcia cieszą się dużą, 85% frekwencją i uznaniem naszych studentów.

 

Zajęcia i wykłady w formie e-learningowej w MWSLiT we Wrocławiu to coś więcej niż możliwość odsłuchu nagranego wykładu. Zajęcia prowadzone są na żywo, w formie webinarów, a studenci mogą brać w nich aktywny udział.

 

Dzięki nowoczesnej platformie naukowej prowadzący na ekranie komputera widzi całą grupę studentów uczestniczących w wykładach. Studenci mogą też na bieżąco zadawać pytania, które są słyszane przez wszystkich uczestniczących w seminarium internetowym. Taka forma nauki on-line pozwala na zachowanie ciągłości w prowadzeniu zajęć. W ten sposób cała nauka może przebiegać płynnie, a nasi studenci mogą realizować program nauczania i mieć kontakt z pozostałą częścią grupy.

 

Tak wysoka frekwencja jest potwierdzeniem stworzenia przystępnego i nowoczesnego rozwiązania do nauki zdalnej.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype