DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

Zapraszamy do udziału w spotkaniu on-line z ekspertem Pawłem Chudzikiem, pt. “Nowe spojrzenie na perspektywy rozwoju budownictwa modułowego i uprzemysłowionego”, które odbędzie się 28 stycznia 2021 r. o godz. 15.00 na fanpage'u @4YoungEngineers.

 

Budownictwo modułowe i uprzemysłowione, potocznie nazywane budownictwem prefabrykowanym, to temat który w najbliższej dekadzie może ponownie zyskać na znaczeniu.

 

Mając na uwadze wyzwania przyszłości takie jak m.in. zagadnienia oddziaływania na środowisko, automatyzację w zakresie projektowania i wykonawstwa konstrukcji budowlanych czy też bezpieczeństwo prac budowlanych, warto pomyśleć o możliwości pewnego przedefiniowania dotychczasowego podejścia do procesu inwestycyjnego.

 

Spotkanie będzie próbą spojrzenia na temat, który w Polsce był dosyć popularny w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku, jednak obecnie niesie ze sobą nowe możliwości i dużo większą jakość.

 

Zachęcamy do przesyłania pytań na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "pytania do Buro Happold", na które odpowiemy podczas spotkania.

 

Spotkanie jest zorganizowane w ramach programu Builder for the Young Engineers 2020-2021.

 zajawka

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype