II etap X edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu dobiegł końca.

 

Etap III został zaplanowany na 8 kwietnia 2021 r.


Patronat merytoryczny nad Olimpiadą Logistyczną sprawuje The Chartered Institute of Logistics and Transport (UK) - organizacja zrzeszająca profesjonalistów z branży TSL, której celem jest propagowanie, wspieranie wiedzy, nauki o logistyce i transporcie. Ideą olimpiady jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów, którzy posiadają potencjał do pracy w zawodzie logistyka.

 

Na zwycięzcę i laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz firmy, które objęły patronat nad kolejną edycją Olimpiady Logistycznej: C.H. ROBINSON POLSKA S.A., Express Botam Transport Sp. z o.o, GEFCO Polska Sp. z o.o., Geis PL Sp. z o.o., Hellmann Worldwide Logistics Sp. zo.o., Kuehne+Nagel Sp. z o.o., Polska Unia Transportu, Ritex Logistics Sp. z o. o., Spedimex Sp. z o.o., VOLVO Polska Sp. z o.o., VOS LOGISTICS POLSKA Sp. z.o.o.

 

Jedną z nagród dla zwycięzcy jest możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT przez cały okres trwania studiów I stopnia.

 

Więcej informacji: www.olimpiadalogistyczna.mwsl.eu

 

olimpiada logistyczna www 2020

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype