DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

MWSLiT we Wrocławiu jest jedyną uczelnią wyższą w Europie Środkowo-Wschodniej, która uzyskała akredytację brytyjskiego instytutu logistycznego dla kierunku Logistyka – studia I stopnia inżynierskie i licencjackie oraz magisterskie.

 

Studenci MWSLiT we Wrocławiu mają możliwość uzyskania prestiżowego certyfikatu CILT(UK), który, jest ceniony przez menedżerów logistyki na świecie. Dodatkowo studenci mogą otrzymać, przez cały okres trwania kariery zawodowej, kartę członkostwa, dzięki której uzyskują dostęp do szerokich zasobów CILT, bazy liczącej ponad 37 000 specjalistycznych pozycji, między innymi są to biuletyny informacyjne, prace badawcze i inne źródła naukowe.

 

Przynależność MWSLiT do elitarnego klubu uczelni z certyfikatem CILT(UK) daje jej studentom gwarancję szerokich perspektyw kariery zawodowej w branży logistycznej.

 

Certyfikat, którym jest opatrzony dyplom ukończenia studiów, jest szeroko rozpoznawalny oraz preferowany wśród najbardziej liczących się firm logistycznych na świecie.

 

Absolwenci MWSLiT mogą liczyć na zatrudnienie u najlepszych pracodawców w branży TSL na całym świecie. Już dziś podczas rozmowy rekrutacyjnej, absolwenci specjalistycznych uczelni logistycznych są pytani o dodatkowe kwalifikacje - mianowicie posiadanie międzynarodowego certyfikatu CILT(UK). Absolwenci legitymujący się certyfikatem CILT(UK) posiadają umiejętności Absolwenci MWSLiT mogą liczyć na zatrudnienie u najlepszych pracodawców w branży TSL na całym świecie. Już dziś podczas rozmowy rekrutacyjnej, absolwenci specjalistycznych uczelni logistycznych są pytani o dodatkowe kwalifikacje - mianowicie posiadanie międzynarodowego certyfikatu CILT(UK). Absolwenci legitymujący się certyfikatem CILT(UK) posiadają umiejętności w zarządzaniu i realizacji projektów logistycznych.

 

 

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype