DOŁĄCZ DO GRONA SPECJALISTÓW

    SPRAWDŹ    
  

9 kwietnia 2021 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap VIII edycji Olimpiady Budowlanej. Do wielkiego finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w dwóch pierwszych etapach zorganizowanych on-line.

 

Tym razem finaliści musieli zmierzyć się z zadaniem otwartym w formie on-line. Konkurencja była duża, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

 

Zwycięzcą VIII edycji Olimpiady Budowlanej został Piotr Tynor z Zespołu Szkół Budowlanych PBP „Chemobudowa – Kraków” S.A. w Krakowie, który uzyskał: możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich na kierunku budownictwo, wizytę w oddziale firmy Budimex S.A., tablet oraz zestaw gadżetów firmowych od MWSLiT we Wrocławiu i patronów.

 

II miejsce zajęli: Małgorzata Gwiźdź z Zespołu Szkół Budowlanych we Wrocławiu oraz Jakub Potoniec z Zespołu Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. III miejsce zajęli: Jakub Krasoń z Zespołu Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu, Jakub Chrząstek z Zespołu Szkół Budowlanych w Pile oraz Mateusz Miś z Zespołu Szkół Rolniczo – Budowlanych im. Synów Pułku w Lesznie.

 

Podczas finału uczestnicy wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielką firmy Budimex S.A., Panią Martyną Pawul, która przedstawiła różne ścieżki kariery i możliwości rozwoju branży budowlanej w Polsce i za granicą.

 

Dziękujemy wszystkim uczniom z całej Polski, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Olimpiady Budowlanej. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich opiekunom. Zapraszamy do spróbowania swoich sił już za rok w kolejnej edycji olimpiady.

 

 

Tegoroczną edycję Olimpiady Budowlanej wspierały firmy:

 

Budimex S.A. oraz KUBALA Sp. z o.o.

.

 

Patronat medialny sprawowały następujące portale branżowe:

 

budowa.org, budownictwo.org, budnet.pl, forum.obud.pl, obud.pl, styropian.biz i 4budowlani.pl

 

 

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype