Wrocław jest miastem idealnym do studiowania.  W przerwach między zajęciami a nauką można spędzić czas na świeżym powietrzu w towarzystwie przyjaciół i znajomych.


Złapanie oddechu jest niezwykle ważne, dlatego bardzo nas cieszy, że studenci MWSLiT we Wrocławiu korzystają z pięknej pogody i różnych atrakcji, jakie oferuje stolica Dolnego Śląska.

 

Sercem Wrocławia jest Rynek, na którym można spotkać ulicznych artystów, zjeść w jednej z wielu restauracji, czy spacerować podziwiając liczne zabytki.

 

Z Rynku warto wybrać się do Hali Targowej- budynku w stylu neogotyckim,  w którym można kupić lokalne produkty i napić się wyśmienitej kawy.

 

Wrocław udowadnia, że lato w mieście może być przyjemne. Pomagają w tym liczne plaże miejskie zlokalizowane wzdłuż Odry. Można tam odpocząć na leżakach, hamakach lub spędzić aktywnie czas grając w siatkówkę czy pływając kajakami.

 

Dla miłośników sztuki Wrocław oferuje aż cztery oddziały Muzeum Narodowego, którego zbiory obejmują dzieła europejskie oraz perełki związane z twórczością śląskich artystów.

 

Jednym z wrocławskich symboli jest, wpisana na listę zabytków UNESCO, Hala Stulecia. W jej okolicy nie sposób się nudzić! Można spacerować po pergoli z przepiękną fontanną, odwiedzić pobliski Ogród Japoński lub udać się do najstarszego w Polsce ZOO.

 

Wrocław zachwyci każdego, bez względu na zainteresowania, a Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest miejscem doskonałym do zawarcia nowych, często międzynarodowych, znajomości.

 

 

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype