3 – 6 czerwca 2018 r. we Wrocławiu odbędzie się Międzynarodowy Kongres CILT (The Chartered Institute of Logistics and Transport). Współorganizatorem kongresu jest Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, która jako jedyna uczelnia w Polsce uzyskała akredytację CILT (UK) dla studiów na kierunku Logistyka - studia licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie. Członkowie organizacji po raz pierwszy będą gościć we Wrocławiu. Założycielem struktur CILT w Polsce jest Rektor MWSLiT dr Marcin Pawęska.

 

14.05.2018 r. w Gazecie Wrocławskiej ukazał się artykuł informujący o tym prestiżowym wydarzeniu.

 

zajawka

 

Zachęcamy do przeczytania artykułu. Zapraszamy też na stronę kongresu: http://cilt2018.cilt.pl/

 

 

Warto wiedzieć
Rekomendują nas
Studia Dualne

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i studia inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Misją MWSLiT we Wrocławiu  jest kształcenie wysoko ocenionych przez przedsiębiorców specjalistów z logistyki (studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie – 3 semestry), transportu (studia licencjackie), budownictwa (studia inżynierskie) i dziedzin pokrewnych, z uwzględnieniem najnowszych trendów rynkowych, z zachowaniem wysokich norm jakościowych oraz międzynarodowych standardów kształcenia.

Aktualności

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu
 ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype