logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

pocztaE-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W SWOJEJ EDUKACJI POSTAW NA SPECJALISTĘ

 studia magisterskie wrocław

Wybierasz studia ? warto pomyśleć czy studia, o których myślisz dają ?zawód??

Rynek pracy wymaga od młodych osób precyzyjnych umiejętności i specjalistycznej wiedzy. 

Dziś liczą się profesjonaliści!

Sam zobacz!

 

 

studia magisterskie wrocław

Robert Mendruń

Wykładowca/Praktyk

Transport/Spedycja/Logistyka

 

 

 

W branży TSL pracuję już od bliska dwudziestu lat. W czasie tym spotykałem się z wieloma zmianami legislacyjnymi oraz technologicznymi. Dobrze pamiętam jak wyglądała branża TSL na początku transformacji ustrojowej w Polsce a jak wygląda sytuacja obecnie. W latach dziewięćdziesiątych o zagadnieniach związanymi z logistyką zaczynało się dopiero mówić, obecnie wdrażamy najnowsze światowe rozwiązania.

Jako wykładowca, ale przede wszystkim, jako wieloletni praktyk w branży TSL mogę śmiało powiedzieć, że Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu jest jedną z tych uczelni, która dała szansę na szybki rozwój jakościowy i technologiczny  jaki odnotowujemy obecnie. Rzesze studentów, którzy rokrocznie opuszczają mury tej uczelni jest przygotowana do podjęcia pracy w zawodach przyszłości takich jak spedytor, logistyk czy też pracownik firmy transportowej w stopniu, który większość firm zatrudniających naszych absolwentów ocenia, jako bardzo dobry.

Nie dziwi mnie taka ocena. Dlaczego? Otóż Uczelnia, aby sprostać wyzwaniom kładzie silny nacisk na to, aby wśród kadry naukowej znajdowali się najlepsi specjaliści z branży. Wśród kadry znajdują się wykładowcy z kraju oraz z zagranicy, pracownicy naukowi oraz praktycy.

Co jest ważne z mojego punktu widzenia, jako wykładowcy? Zawsze staram się przekazać niezbędne informacje słuchaczom dotyczące teorii z danego zakresu. Ale teoria to nie wszystko. Dlatego uważam, że korzyści z omawianych na zajęciach przykładów pewnych rozwiązań z życia wziętych są dla studentów nieocenione.

Reasumując, uważam, że swoją ponad dziesięcioletnią historią MWSLiT udowodniła, że na stałe wrosła w strukturę uczelnianą miasta akademickiego, jakim jest Wrocław. Swoją ofertą i jakością nauczania może bardzo ułatwić absolwentom znalezienie pracy w branży TSL a firmom poszukującym pracowników kadrę wykształconą na bardzo wysokim poziomie. Jest to istotne zwłaszcza, że rejon nasz jest jednym z potencjalnie najlepszych pod względem lokalizacji centrów logistycznych w tej części Europy. 

 

 

 

 

Rekrutacja

 

Zadaj pytanie

 

Pracodawcy Absolwenci Studenci

 

 

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu

Przejdź na górę strony