logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

pocztaE-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu realizuje projekt „Kwalifikacyjne kursy zawodowe dla obszaru administracyjno-usługowego”

Czytaj więcej...

PRESTIŻOWE STUDIA PODYPLOMOWE REALIZOWANE Z WAYNE STATE UNIVERSITY

Branża samochodowa to intensywnie rozwijająca się gałąź przemysłu, co wiąże się z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistów w tym obszarze.

Czytaj więcej

Rankingi Szkół Wyższych

Po raz kolejny odbył się Ranking niepublicznych uczelni wyższych Premium Brand 2017, podczas którego ponownie wyłonione zostały Uczelnie Wysokiej Reputacji.

Czytaj więcej...

MWSLiT OŚRODKIEM SZKOLĄCYM

Miło nam poinformować, iż Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu otrzymała wpis do wykazu ośrodków szkolących...

Czytaj więcej...

UCZELNIA GWARANTUJACA PRACĘ W BRANŻY TSL

Zapotrzebowanie na wykształconych specjalistów z branży TSL ciągle rośnie, co ma bezpośredni wpływ na otrzymywane przez nich zarobki.

Czytaj więcej...

REKRUTACJA 1028

 

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Władysław Frasyniuk, założyciel i współwłaściciel firmy transportowej FF FRACHT, wyjaśnia dlaczego warto studiować w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu. Jakość, reputacja, a przede wszystkim bardzo dobrze rozwinięta współpraca Uczelni z firmami będącymi liderami rynku TSL, stanowią klucz do sukcesu niemal 95% studentów i absolwentów MWSLiT, którzy już w czasie studiów rozpoczynają swoją karierę w branży.

FINAŁ VII EDYCJI OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ MWSLiT...

5 kwietnia 2018 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap VII...


Czytaj więcej...
FINAŁ V EDYCJI OLIMPIADY BUDOWLANEJ MWSLiT WE...

6 kwietnia 2018 r. w  Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap V edycji...


Czytaj więcej...
PRZEDSTAWICIELE MWSLiT WE WROCŁAWIU W GHANIE

12-17 marca 2018 r. Rektor Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu dr Marcin Pawęska wraz...


Czytaj więcej...

Zgodnie z Regulaminem Studiów Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz programem kształcenia, praktyki są obowiązkowym elementem w ścieżce edukacyjnej, które powinny zostać zaliczone przez wszystkich studentów do końca VI semestru. Studenci mają możliwość odbycia praktyk zgodnie ze specjalnie przygotowanym Programem Praktyk dla Studentów MWSLiT. Program praktyk opracowany został z myślą o studentach, którzy już w trakcie nauki mają możliwość  zdobywania cennego doświadczenia z branży logistycznej i transportowej.

 

Biuro Karier jest do dyspozycji zarówno studentów jak i absolwentów uczelni w kwestii pomocy w znalezieniu interesującego miejsca odbywania praktyki. Nasi partnerzy strategiczni to: Volvo Auto Polska Sp. z o.o., Gefco Polska Sp. z o.o., Wincanton Polska Sp. z o.o. , MPK S.A, Kuehne & Nagel Sp. z o.o., FF Fracht, Bosch Sp. z o.o., Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych "Dolny Śląsk", Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego, Związek Pracodawców Dolnego Śląska, Unia Izb Łaby i Odry w Magdeburgu/INK, Dolnośląska Izba Gospodarcza, Polskie Towrzystwo Logistyczne, DB Schenker Sp. z o.o., CL Consulting i Logistyka Sp. z o.o., Euroconsulting Polsko-Niemieckie Centrum Edukacji Biznesu S.C, PGE Elektrownia Turów S.A., Poczta Polska S.A., Raben Polska Sp. z o.o., Rhenus Contract Logistycs S.A. Cargo Glob, Mercedes-Benz Mirosław Wróbel Sp. z o.o., Mercedes-Benz Frączak Sp. z o.o., KGHM Polska Miedź S.A., ADF Auto Sp. z o.o., Benzinger Polska Sp. z o.o., Fagor Mastercook S.A.

 

Dzięki intensywnej współpracy uczelni z różnymi firmami oraz instytucjami w kraju i za granicą, studenci w trakcie trwania studiów mają nieograniczone możliwości poznania różnych stanowisk pracy jak i zdobycia praktycznego doświaczenia, które w połączeniu z nabytą wiedzą otwiera drzwi do zawodowej kariery. MWSLiT jest uznana przez wielu rekruterów i firm jako źródło przyszłych, utalentowanych i zmotywowanych specjalistów z branży TSL.

 

Szerokie kontakty uczelni w świecie gospodarczym, dają możliwość zaproponowania studentom stażu za wynagrodzeniem, który zazwyczaj odbywa się w okresie letnim w firmach logistycznych i spedycyjnych.

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu