logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

pocztaE-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROJEKT KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu realizuje projekt „Kwalifikacyjne kursy zawodowe dla obszaru administracyjno-usługowego”

Czytaj więcej...

PRESTIŻOWE STUDIA PODYPLOMOWE REALIZOWANE Z WAYNE STATE UNIVERSITY

Branża samochodowa to intensywnie rozwijająca się gałąź przemysłu, co wiąże się z rosnącym zapotrzebowaniem na specjalistów w tym obszarze.

Czytaj więcej

Rankingi Szkół Wyższych

Po raz kolejny odbył się Ranking niepublicznych uczelni wyższych Premium Brand 2017, podczas którego ponownie wyłonione zostały Uczelnie Wysokiej Reputacji.

Czytaj więcej...

MWSLiT OŚRODKIEM SZKOLĄCYM

Miło nam poinformować, iż Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu otrzymała wpis do wykazu ośrodków szkolących...

Czytaj więcej...

UCZELNIA GWARANTUJACA PRACĘ W BRANŻY TSL

Zapotrzebowanie na wykształconych specjalistów z branży TSL ciągle rośnie, co ma bezpośredni wpływ na otrzymywane przez nich zarobki.

Czytaj więcej...

REKRUTACJA 1028

 

Studia dualne mają na celu zapewnienie studentom możliwości zarówno studiowania, jak i zdobywania doświadczenia w praktyce. Program studiów dualnych zakłada, że student odbywa praktykę lub staż przez dwa dni w tygodniu, a za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie, nie niższe niż wysokość czesnego. Podjęcie pracy zawodowej zgodnej z wybraną specjalnością jest możliwe już na II roku studiów. W trybie dualnym można studiować logistykę (studia licencjackie i inżynierskie) oraz transport (studia licencjackie).

 

Władysław Frasyniuk, założyciel i współwłaściciel firmy transportowej FF FRACHT, wyjaśnia dlaczego warto studiować w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu. Jakość, reputacja, a przede wszystkim bardzo dobrze rozwinięta współpraca Uczelni z firmami będącymi liderami rynku TSL, stanowią klucz do sukcesu niemal 95% studentów i absolwentów MWSLiT, którzy już w czasie studiów rozpoczynają swoją karierę w branży.

FINAŁ VII EDYCJI OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ MWSLiT...

5 kwietnia 2018 r. w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap VII...


Czytaj więcej...
FINAŁ V EDYCJI OLIMPIADY BUDOWLANEJ MWSLiT WE...

6 kwietnia 2018 r. w  Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap V edycji...


Czytaj więcej...
PRZEDSTAWICIELE MWSLiT WE WROCŁAWIU W GHANIE

12-17 marca 2018 r. Rektor Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu dr Marcin Pawęska wraz...


Czytaj więcej...

studia zaoczne wrocław

>>REJESTRACJA ON-LINE<<
logistyka studia

SPECJALNA OFERTA dla studentów rozpoczynających studia stacjonarne na nowopowstałym kierunku Budownictwo w roku akademickim 2012/2013!!!

Studia dofinansowane przez Unię Europejską!!! Wsparcie unijne obejmuje cały okres trwania nauki!

BUDOWNICTWO jak podaje Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego jest kierunkiem kluczowym dla polskiej gospodarki.

Drogi Maturzysto zobacz jaką bogatą ofertę studiowania mamy Ci do zaoferowania:


stałe stypendium na studiach stacjonarnych do 1000zł - pokrywające w pełni wysokość czesnego

Jako studenci kierunku zamawianego ?Budownictwo?, studiujący w systemie stacjonarnym (z naboru objętego wsparciem Unii Europejskiej - na rok akademicki 2012/2013), możecie ubiegać się o przyznanie stypendium (naukowego). W I semestrze o przyznaniu stypendium zadecyduje Komisja Stypendialna w oparciu o Twoje wyniki ze świadectwa maturalnego. W dalszych semestrach kryterium stanowić będą Wasze postępy w nauce (średnia ocen z poprzedniego semestru).

Stypendium przyznawane jest na semestr akademicki. Kwota stypendium może wynieść maksymalnie 1000 zł/m-c/os.

zajęcia wyrównawcze z matematyki, fizyki i chemii

Czyli nie bój się przedmiotów ścisłych?

Każdemu studentowi kierunku zamawianego budownictwo, zapewniamy udział w bezpłatnych zajęciach wyrównawczych z matematyki, fizyki lub chemii.

Specjalnie opracowane testy, materiały dydaktyczne i profesjonalna kadra, sprawi, że szybko osiągnięcie poziom akademicki, a nauka na studiach nie będzie przysparzała najmniejszych trudności.

Zajęcia wyrównawcze będą prowadzone w I semestrze studiów.
Udział w zajęciach jest bezpłatny!


płatne staże - 20 zł/h


cykl warsztatów i szkoleń z przedsiębiorczości w ramach Akademii menedżera

Wiedza zdobywana podczas studiów powinna być wzmacniana praktyką? a nauka na studiach powinna być wzmocniona o wszelkie inicjatywy, które sprawią, że nasi inżynierowie będą rozpoznawalni na rynku pracy, bogaci w różnorodne doświadczenia zawodowe, a co za tym idzie, spokojni o swoją przyszłość.

Warsztaty będą realizowane w salach uczelni, w komfortowych 10-osobowych grupach. Profesjonalni trenerzy, skrypty opracowane specjalnie dla naszych studentów i duża dawka wiedzy ? jak założyć i jak zarządzać firmą? Jak napisać dobry biznes plan? Jak nawiązać i utrzymać relacje biznesowe? Po warsztatach nie będzie to dla Was tajemnicą, a zdobyta wiedza pozwoli zdobyć upragnioną pracę, czy otworzyć własną firmę.

Warsztaty są nieodpłatne!

Warsztaty będą wzbogacone wizytami studyjnymi do przedsiębiorców z branży budowlanej oraz do inkubatorów przedsiębiorczości w parku technologicznym.

Możecie z nich skorzystać na III lub V semestrze studiów.


Assesment Center - przebadanie nowoczesną metodą rekrutowania pracowników

?W ramach kolejnego etapu rekrutacji zapraszam Panią/Pana na assessment center?.

Nie taki diabeł straszny jak? jeśli tylko skorzystacie ze spotkań ze specjalistami, którzy zaprezentują przykładowe ćwiczenia, case stosowane obecnie na rynku pracy. Gwarantujemy ciekawe zajęcia, w trakcie których oswoicie się z technikami stosowanymi przy assessment. Naszym celem jest również dostarczenie Wam rzetelnej informacji odnośnie waszych kompetencji zawodowych. Mamy nadzieję, że ta wiedza przysłuży się Wam do zaplanowania kariery zawodowej.

Według wielu źródeł assessment center jest najbardziej wiarygodną metodą badania kompetencji. Jej skuteczność sięga nawet 90% procent ? dlatego wybierając studia u nas macie ogromną szansę dowiedzieć się jakie są Wasze plusy i minusy.

Do tych ciekawych zajęć możecie przystąpić w IV lub VI semestrze.

indywidualny coaching

Własna firma to jest to!

Podstawowa wiedza o zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy, wizyta w przedsiębiorstwach i inkubatorach przedsiębiorczości, ocena kompetencji w assessment center ? to wszystko dla Was zaplanowaliśmy, aby kiełkującą w waszych głowach ideę własnej firmy mocno podbudować. Ale to nie koniec. Staramy się do Waszych potrzeb podejść indywidualnie, dlatego dla zdecydowanych zapewniamy indywidualny coaching - do wyboru konsultacje prawne, księgowe, z zakresu marketingu lub negocjacji. Przewidujemy 6 godzin takich spotkań dla jednej osoby.

Z usług indywidualnego coacha możecie skorzystać w IV lub VI semestrze.

wirtualną grę symulacyjną - rozwijającą umiejętność logicznego myślenia, podejmowania decyzji i oceny ryzyka

Zagrajmy w biznes!

Specjalnie opracowana gra decyzyjna symulująca funkcjonowanie w środowisku gospodarczym, pomoże Wam rozwijać m. in. umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji, oceny ryzyka. Symulacja obejmuje profil działalności, zakres działalności gospodarczej, oferty dotyczące produktów, środowisko konkurencji i kontrahentów, infrastruktura, parametry kosztowe i określające poziom świadczonych usług.
Moderator gry będzie aktywnie wpływać na prowadzone rozgrywki m.in. poprzez kształtowanie popytu i inicjowanie zdarzeń losowych, a także funkcję kontrolną i ocenę wyników. Nie ma ograniczenia liczby uczestników, ale gra skierowana jest do studentów IV semestru. Można do niej przystąpić logując się na stronie gry.

To wszystko Was czeka w VI semestrze!

płatne staże - 20 zł/h

Młody z doświadczeniem i z kasą!

20 studentów z najlepszymi wynikami w nauce zaprosimy na 8-tygodniowy staż (320 h) w firmach z branży budowlanej. Praktyczne umiejętności zawodowe, nawiązanie kontaktu z potencjalnymi pracodawcami i doświadczenie, które możecie pokazać w CV oraz stypendium stażowe w wysokości 20 zł/h stażu (stawka pomniejszona będzie o składki ZUS zgodnie z obowiązującymi przepisami).

Z udziału w stażu możesz skorzystać po VI semestrze.

Specjalistyczne laboratorium i  atrakcyjne zagraniczne wyjazdy studyjne w ramach Koła Naukowego

Nauka bez granic!

Specjalistyczne laboratoria to szansa na wykorzystanie swojej wiedzy w praktyce, dlatego zachęcamy Was do wyjścia poza ramy wiedzy przekazywanej na studiach i rozwijanie umiejętności prowadzenia innowacyjnych badań. Aby Was wesprzeć w tym obszarze, dzięki wsparciu unijnemu przygotujemy specjalistyczne laboratorium. Mamy nadzieję, że pozwoli to Wam na zgłębienie w sposób doświadczalny problematyki kruszyw kamiennych i spoiw mineralnych.
Ponadto przygotowaliśmy ofertę wyjazdów do największych i najpopularniejszych instytutów badawczych za granicą, aby stworzyć platformę wymiany doświadczeń i poglądów w ramach dobrych praktyk.

Laboratorium zostanie przygotowane już od III semestru, a pierwsze wyjazdy studyjne już od IV.


Ponadto bogaty wachlarz certyfikowanych szkoleń z zakresu:

projektowania 3 D w środowisku Autodesk Architecture (modelowanie informacji o budynku)

Autodesk? Revit? Architecture to dedykowane oprogramowanie do modelowania informacji budowlanych. Pozwala na swobodne projektowanie i efektywne wykonanie, gdyż funkcjonuje zgodnie z logiką projektowania architektonicznego, ułatwiając projektowanie, budowanie i eksploatację budynków o lepszej konstrukcji i wydajniejszych energetycznie. Oprogramowanie to umożliwia wykorzystanie inteligentnych modeli do uzyskania poprzez symulacje i analizy, precyzyjnej informacji dotyczącej budowli oraz jej zachowania przed realizacją. Dokładniej dokumentuje projekty, korzystając ze scalonych i spójnych danych będących cechą charakterystyczną inteligentnych modeli.

Korzystając ze szkoleń otrzymacie certyfikat sygnowany przez firmę Autodesk Inc., uznany w branży dowód umiejętności, który wzmocni Waszą pozycję na rynku pracy.

Liczba miejsc jest ograniczona, udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Z oferty szkoleń można skorzystać w V semestrze studiów.

analizy konstrukcji budowlanych w środowisku AutodeskRobot Structural Analysis Professional (wykonywanie obliczeń skomplikowanych obiektów inżynierskiech) z zakresu ochrony środowiska naturalnego

Autodesk? Robot? Structural Analysis Professional wykorzystując technologie BIM (modelowanie informacji o budynku) pozwala na wykonywanie obliczeń nawet najbardziej skomplikowanych obiektów inżynierskich. Wyjątkowo efektywne narzędzia siatkowania, możliwość wykorzystania analizy nieliniowej oraz szeroka baza narodowych norm wymiarujących pozwalają na uzyskanie rezultatów obliczeń w bardzo krótkim czasie.

Pozwala na korzystanie ze zintegrowanego procesu przepływu danych miedzy poszczególnymi modułami oraz dwustronnej współpracy z wiodącymi produktami firmy Autodesk. Dodatkowo posiada interfejs umożliwiający tworzenie własnych aplikacji użytkownika, dzięki czemu Autodesk? Robot Structural Analysis Professional jest środowiskiem pracy dostosowanym do potrzeb projektantów w różnych krajach. Pakiet umożliwia wykonanie kompleksowych obliczeń dla rożnego typu konstrukcji takich jak: budynki, mosty oraz inne niekonwencjonalne obiekty inżynierskie.
Korzystając ze szkoleń otrzymacie certyfikat sygnowany przez firmę Autodesk Inc., uznany w branży dowód umiejętności, który wzmocni Waszą pozycję na rynku pracy

Liczba miejsc jest ograniczona, udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Z oferty szkoleń można skorzystać w V semestrze studiów.

Rekrutacja na Budownictwo - kierunek zamawiany już rozpoczęta!

Nie przegap szansy! Nasza Uczelnia daje Ci przyszłość! 

 

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu