logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

E-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sesja letnia zakończona!

studenciGratulujemy wszystkim studentom, którzy z pozytywnym wynikiem zakończyli sesję letnią. Był to kolejny rok wytrwałej pracy nad rozwijaniem swoich umiejętności i nabywaniem specjalistycznej wiedzy w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.  Tym, którym powinęła się noga życzymy powodzenia oraz upartości w dążeniu do uzyskania wymarzonej oceny, tak abyśmy wszyscy mogli zacząć kolejny pracowity rok akademicki 2015/2016!

Czytaj więcej...

Firma LEONI Kabel Polska „od podszewki”.

Leoni1Możliwość poznania pracodawcy jest ważne przed podjęciem stałego zatrudnienia. Studenci MWSLiT we Wrocławiu mieli okazję zwiedzić firmę LEONI Kabel Polska!Czytaj więcej...

Szkolenie studentów z kierunku BUDOWNICTWO

warsztat1Szkolenia to jedna z form podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a także metoda poznania nowych obszarów tematycznych. Zobaczcie jak szkolili się studenci MWSLiT we Wrocławiu z kierunku BUDOWNICTWO.

 

Czytaj więcej...

Wyjazd na semestr zimowy do Chin. Rusza nowa edycja!

china logoNingbo University of Technology, na którym transport i budownictwo infrastrukturalne są wiodącymi kierunkami, zaprasza studentów studiów pierwszego stopnia do przyjazdu na semestr zimowy. NBUT oferuje każdemu z naszych studentów stypendium w wysokości minimum 3000 juanów (CNY). Zgłoś się jak najszybciej!

Czytaj więcej...

Wyjazd studyjny

elektrolux1Studenci MWSLiT we Wrocławiu odwiedzili znanego na całym świecie producenta AGD – firmę ELEKTROLUX POLAND Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Rekrutacja

 

Zadaj pytanie

 

Pracodawcy Absolwenci Studenci

 

 

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu

Przejdź na górę strony