LOGISTYKA – studia dofinansowane

    SPRAWDŹ    
  
 

 

 


 

Otwieramy rekrutację do projektu Liderzy TSL – program rozwoju kompetencji dla studentek i studentów trzech ostatnich semestrów studiów kierunków Logistyka i Transport MWSLiT.

Pierwszy etap rekrutacji polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Rekrutacja prowadzona będzie od 01.10.2019 r.

 


 

Z dniem 30.06.2019 r. rekrutacja do projektu zostaje zamknięta.

 


 

Zapraszamy na wykład Pana Euzebiusza Jasińskiego – dyrektora Centralnego Ośrodka Szkoleń ZMPD, który odbędzie się 20 grudnia 2018r . (czwartek) w godzinach 10:30-12:00 w Sali nr 206 w budynku Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu, przy ul.Sołtysowickiej 19B.Zapraszamy na wykład Pana Euzebiusza Jasińskiego – dyrektora Centralnego Ośrodka Szkoleń ZMPD, który odbędzie się 20 grudnia 2018r . (czwartek) w godzinach 10:30-12:00 w Sali nr 206 w budynku Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu, przy ul.Sołtysowickiej 19B.Wykład:  „Transport – historia, teraźniejszość, przyszłość” realizowany jest w ramach projektu : „Liderzy TSL - program rozwoju kompetencji”. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

LIDERZY TSL W WARSZAWIE

 

W dniach 6-7 listopada 2018 r. studenci i studentki MWSLiT we Wrocławiu w ramach projektu Liderzy TSL - program rozwoju kompetencji odwiedzili Targi Pracy w Warszawie oraz firmę Omnipack sp. z o.o. Podczas dwudniowej wizyty studyjnej uczestnicy i uczestniczki mieli okazję spotkać się z potencjalnymi pracodawcami, poznać specyfikę zarządzania firmą logistyczną świadczącą usługi dla eCommerce. W pierwszym dniu wizyty studyjnej odbyło się spotkanie z Panią Beatą Trochymiak (redaktor naczelną i wydawcą portalu „pracujwlogistyce.pl”), która omówiła ze studentami /studentkami kompetencje z obszaru „Wiedza i umiejętności biznesowe” oraz „Umiejętności miękkie” oraz ich kluczowe znaczenie w oczach pracodawców. Poruszane obszary dotyczyły budowania zespołu, myślenia innowacyjnego, skutecznej komunikacji, rozpoznawania i oceny możliwości biznesowych, podejmowania decyzji, rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów, umiejętność negocjacji . Drugiego dnia wizyty odbyło się spotkanie z Panem Rafałem Szcześniewskim, współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym spółki Omnipack, którego tematem przewodnim było: tworzenie kultury/DNA organizacji, metodologia zarządzania celami, budowa zespołu, zarządzanie pracą własną i zespołu. Odbyła się również prezentacja firmy z uwzględnieniem wszystkich aspektów jej działalności, a także wizyta w magazynie ze szczegółowym omówieniem oraz demonstracją przebiegu procesów magazynowych.

 


 

Z uwagi na wolne miejsca w projekcie „Liderzy TSL-program rozwoju kompetencji” ogłaszamy rekrutację ciągłą. Formularz zgłoszeniowy zostanie otwarty od dnia 15.10.2018 r.

 

Zapraszamy do zapisów!

 


 

Kolejna edycja rekrutacji do projektu „Liderzy TSL – program rozwoju kompetencji”

 

Ogłaszamy kolejną edycję rekrutacji dla studentów i studentek dwóch ostatnich semestrów kierunków Logistyka i Transport MWSLiT. Pierwszy etap polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje nt zasad rekrutacji udzielane są przez Dziekanat oraz dostępne na stronie internetowej projektu. Rekrutacja prowadzona będzie w okresie od 1 października do 12 października br.

 


 

Ogłaszamy kolejną edycję rekrutacji dla studentów i studentek dwóch ostatnich semestrów kierunków Logistyka i Transport MWSLiT. Rekrutacja prowadzona będzie w okresie od 1 lutego 2018r. do 31 marca 2018r.

 


 

„Zakończyła się druga edycja rekrutacji do projektu Liderzy TSL- program rozwoju kompetencji. Swoją chęć udziału w projekcie zgłosiło 73 studentów i studentek MWSLiT, którzy następnie wzięli udział w bilansie kompetencji. Jego  celem było zdiagnozowanie potencjału rozwojowego uczestników i uczestniczek oraz indywidualny dobór najbardziej adekwatnego  rodzaju wsparcia. Osoby  zakwalifikowane do uczestnictwa w poszczególnych formach wsparcia powiadomione zostaną mailowo i telefonicznie. Pierwsze zajęcia odbędą się jeszcze w tym tygodniu.”

 


 

Ze względu na potrzebę zapewnienia dostępu do wsparcia jak największej liczbie uczestników, rekrutacja do obecnej edycji projektu zostaje przedłużona do 15.12.2017.  

 


 

Rekrutacja – edycja nr 2


Otwarta została druga edycja rekrutacji do projektu Liderzy TSL – program rozwoju kompetencji, która odbywa się w terminie od 01 października 2017r. do 30 października 2017r. Więcej informacji w zakładce Rekrutacja.

 


 

W związku z trudnościami w dostępie do systemu e-learning w dn. 30-31 maja br., możliwość uzupełniania testów w ramach bilansu kompetencji w projekcie została przywrócona do dn. 5 czerwca br.

 


 

Dla osób, które wzięły udział w rekrutacji do projektu Liderzy TSL- Program Rozwoju Kompetencji uruchomione zostały testy weryfikujące poziom kompetencji informatycznych: Excel, MySQL i AnyLogic. Testy dostępne są na kontach użytkowników w systemie e-learning do 31 maja 2017r.  W kolejnym etapie odbywać się będą indywidualne spotkania z doradcą zawodowym.

 


 

Uwaga! Wydłużony termin rekrutacji!

Rekrutacja do pierwszej edycji projektu została wydłużona do 10 kwietnia 2017r. Wypełnione formularze w wersji papierowej należy złożyć u dr Dyszewskiego. Natomiast nie później niż do 14 marca 2017r. należy również zalogować się w systemie on-line. W kolejnym etapie rozpoczną się testy w ramach bilansu kompetencji. Więcej informacji znajduje się w zakładce poświęconej Rekrutacji. 

 


 

 Rekrutacja – edycja nr 1


Otwarta została pierwsza edycja rekrutacji do projektu Liderzy TSL – program rozwoju kompetencji, która odbywa się w terminie od 1 do 28 lutego 2017r. Więcej informacji na temat zasad znajduje się w zakładce Rekrutacja.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype