LOGISTYKA – studia dofinansowane

    SPRAWDŹ    
  
 

 

  • Studium przypadku

    (grupa III)
    sala 208
    25.11.2019 od 13:15 do 18:00 (6h)
    09.12.2019 od 13:15 do 18:00 (6h)


  • Warsztaty informatyczne AnyLogic II

    sala 303
    Listopad:
    12.11.2019 (wtorek)     13:00-17:00 5h
    19.11.2019 (wtorek)     13:00-17:00 5h
    26.11.2019 (wtorek)     13:00-17:00 5h
    Grudzień:
    10.12.2019 (wtorek)     13:00-17:00 5h
    Styczeń:
    14.01.2019 (wtorek)     13:00-17:00 5h
    21.01.2019 (wtorek)     13:00-17:00 5h


  • Wykłady praktyków

    20.11.2019 r. godz. 16.15 – 17.45 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)
    28.11.2019 r. godz. 15.30 – 17.00 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)
      4.12.2019 r. godz. 16.15 – 17.45 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)
    12.12.2019 r. godz. 15.30 – 17.00 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)
    18.12.2019 r. godz.   9.45 – 11.15 Wykład praktyka sala 208 (2 godz.)


  • Zajęcia w ramach pierwszej edycji projektu „Liderzy TSL – program rozwoju kompetencji” będą się odbywać wg. następującego harmonogramu

 

Harmonogram studium przypadku grupa I (40h)

Sala nr 109

Marzec
20.03.2019 (środa) 8:00-13:00 6h


Kwiecień
04.04.2019 (czwartek) 8:00-13:00 6h
17.04.2019 (środa) 8:00-13:00 6h


Maj
15.05.2019 (środa) 8:00-13:00 6h
29.05.2019 (środa) 8:00-13:00 6h

 

 

 

Harmonogram studium przypadku grupa II (40h)

Sala nr 210

Marzec
25.03.2019 (poniedziałek) 11:30-14:45 4h

 

Kwiecień
01.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
08.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
15.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

 

Maj
06.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
13.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
20.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
27.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

 

Czerwiec
03.06.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h
10.06.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h



 

  • Certyfikowane szkolenie TELC  z j. angielskiego na poziomie B2

    kurs przygotowawczy obejmujący 120h zajęć oraz egzamin zewnętrzny prowadzący do uzyskania certyfikatu TELC na poziomie B2.

 

Harmonogram zajęć kurs językowy TELC gr III-sala 309

 

Marzec:
12.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
14.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
19.03.2019 (wtorek) 9:00-11:14 3h
21.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
26.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
28.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h

 

Kwiecień:
02.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
04.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
09.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
11.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
16.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
18.04.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
23.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
25.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 4h

 

Maj:
07.05.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
09.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
14.05.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
16.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
23.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
28.05.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
30.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h

 

Czerwiec:
01.06.2019 (sobota) 15:00-19:45 6h
04.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
06.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
09.06.2019 (niedziela) 15:00-19:45 6h
11.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
13.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
18.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
20.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
22.06.2019 (sobota) 15:00-19:45 6h
25.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
27.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h

 

 

Harmonogram zajęć kurs językowy TELC gr IV-sala 309

 

Marzec:
12.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
14.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
19.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
21.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
26.03.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
28.03.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h

 

Kwiecień:
02.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
04.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
09.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
11.04.2019 (czwartek) 14:00-16:15 3h
16.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
18.04.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
23.04.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
25.04.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h

 

Maj:
07.05.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
09.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
14.05.2019 (wtorek) 9:00-11:15 3h
16.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
23.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
28.05.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
30.05.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h

 

Czerwiec:
01.06.2019 (sobota) 15:00-19:45 6h
04.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
06.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
09.06.2019 (niedziela) 15:00-19:45 6h
11.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
13.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
18.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
20.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h
22.06.2019 (sobota) 15:00-19:45 6h
25.06.2019 (wtorek) 9:00-12:15 4h
27.06.2019 (czwartek) 15:30-18:45 4h

 

 

Harmonogram zajęć kurs językowy TELC gr V-sala 309

 

Marzec:
12.03.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
14.03.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h
19.03.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
21.03.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h
26.03.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
28.03.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h

 

Kwiecień:
02.04.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
04.04.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h
09.04.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
11.04.2019 (czwartek) 9:00-11:15 3h
16.04.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
18.04.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
23.04.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
25.04.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h

 

Maj:
07.05.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
09.05.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
14.05.2019 (wtorek) 14:00-16:15 3h
16.05.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
23.05.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
25.05.2019 (sobota) 15:00-19:00 5h
28.05.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
30.05.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h

 

Czerwiec:
02.06.2019 (niedziela) 15:00-19:00 5h
04.06.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
06.06.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
11.06.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
13.06.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
15.06.2019 (sobota) 15:00-19:00 5h
18.06.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
20.06.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h
23.06.2019 (niedziela) 15:00-17:15 3h
25.06.2019 (wtorek) 15:30-18:45 4h
27.06.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h

 

Sala nr 210

Październik 2018
23.10.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h
25.10.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
30.10.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h


Listopad 2018
06.11.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h
08.11.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
13.11.2018 (wtorek)  12:30-15:45 4h
15.11.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
20.11.2018 (wtorek)  12:30-15:45 4h
22.11.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h
27.11.2018 (wtorek) 12:30-15:45 4h
29.11.2018 (czwartek) 9:00-12:15 4h


Grudzień 2018
04.12.2018 (wtorek)   13:15-16:20 4h
06.12.2018 (czwartek)  9:00-12:15 4h
11.01.2018 (czwartek) 13:15-16:20 4h
13.12.2018 (czwartek)  9:00-12:15 4h
18.12.2018 (wtorek)    13:15-16:20 4h
20.12.2018 (czwartek)  9:00-12:15 4h


Styczeń 2019
10.01.2019 (czwartek)  9:00-12:15 4h
15.01.2019 (wtorek)   13:15-16:20 4h
17.01.2019 (czwartek)  9:00-12:15 4h
22.01.2019 (wtorek)   13:15-16:20 4h
24.01.2019 (czwartek)  9:00-12:15 4h
29.01.2019 (wtorek)   13:15-16:20 4h
31.01.2019 (czwartek) 9:00-12:15 4h


Luty 2019
05.02.2019 (wtorek)    11:15-14:30 4h
07.02.2019 (czwartek)  9:00-12:15 4h
12.02.2019 (wtorek)       9:00-12:15 4h
14.02.2019 (czwartek)   9:00-12:15 4h
19.02.2019 (wtorek)       9:00-12:15 4h
20.02.2019 (środa)        9:00-12:15 4h

 

21.02.2019 ( czwartek) egzamin 

 

  • Warsztaty Business English 60h

    60-godzinny kurs poświęcony rozwijaniu umiejętności związanych ze sprawnym funkcjonowaniem na międzynarodowym rynku pracy takie jak: prowadzenie negocjacji, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych, elementy komunikacji niewerbalnej.

 

Grupa IV - Sala 210

 

Luty 
05.02.2019 (wtorek)     16:30-18:30 3h
07.02.2019 (czwartek)  16:00-18:30 3h
12.02.2019 (wtorek)     16:00-19:00 4h
14.02.2019 (czwartek)  16:00-19:00 4h

19.02.2019 (wtorek)     16:00-19:00 4h

21.02.2019 (czwartek)    9:15-13:15 5h

26.02.2019 (wtorek)     13:45-17:45 5h

28.02.2019 (czwartek)  13:45-18:45 6h


Grupa V - Sala 210

 

Luty:

05.02.2019 (wtorek)    14:15-15:45 2h

07.02.2019 (czwartek) 12:15-16:15 5h

12.02.2019 (czwartek) 12:15-16:15 5h

14.02.2019 (czwartek) 12:15-16:15 5h

17.02.2019 (niedziela) 14:00-16:30 3h

19.02.2019 (czwartek) 12:15-16:15 5h

26.02.2019 (czwartek)   9:00-13:00 5h

28.02.2019 (czwartek)   9:00-13:00 5h

 

Grupa VI - Sala 210 

 

Luty:

06.02.2019 (środa)      10:30-14:30 5h

13.02.2019 (środa)      10:30-14:30 5h

20.02.2019 (środa)      12:15-14:45 3h

21.02.2019 (czwartek) 13:15-17:15 5h

26.02.2019 (wtorek)    17:30-20:00 3h

27.02.2019 (środa)      10:30-14:30 5h

28.02.2019 (czwartek) 18:45-19:30 1h

  • Gry symulacyjne

    10h warsztatów kształtujących kompetencje w rodzaju: myślenie strategiczne, negocjowanie, podejmowanie decyzji, praca zespołowa, skuteczna komunikacja, wyznaczanie i osiąganie celów, zarządzanie sobą w czasie. Moderator aktywnie wpływa na prowadzenie rozgrywki poprzez kształtowanie popytu i inicjowanie zdarzeń losowych.

Listopad 2018 

29.11.2018r. (5h) 13:15 – 17:30

30.11.2018r. (5h) 13:15 – 17:30

 

Grudzień 2018

13.12.2018r. (5h) 13:15 – 17:30

14.12.2018r. (5h) 13:15 – 17:30

20.12.2018r. (5h) 13:15 – 17:30

21.12.2018r. (5h) 13:15 – 17:30

  • Warsztaty międzykulturowe

    4-godzinne warsztaty na temat wpływu różnic kulturowych (np. postrzeganie czasu, hierarchii) na relacje w biznesie; specyfika skutecznej komunikacji się oraz  działania w kontaktach z partnerami zagranicznymi, szczególnie w warunkach pracy na odległość. Metody pracy obejmować będą pracę indywidualną i grupową, studia przypadków, ćwiczenia, dyskusje, odgrywanie ról.

 

grupa III

Marzec

12.03.2019 r. 16:45-20:00 (4h) sala 13

 

 

grupa II

Marzec

07.03.2019 r. 16:45-20:00 (4h)

 

  • Warsztaty Charted Insitute of Logistics and Transport (CILT)

    Warsztaty akredytowane przez najważniejszą organizację międzynarodową zrzeszającą profesjonalistów TSL prowadzone przez w j. angielskim przez trenerów z UK i obejmą 24h w obszarach:

        -  Process Management Data
        -  The Supply Chain Awerness Game
        -  Effective Manufacturing

    Po ukończeniu pełnego cyklu uczestnicy  uzyskają certyfikaty CILT.

25.03.2019 (poniedziałek) 9:45-16:15 (8h) sala 212

26.03.2019 (wtorek) 8:00-14:30 (8h) sala 211

27.03.2019 (środa) 9:45-16:15 (8h) sala 212

 

  • Szkolenie Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym

    30h kurs uzupełniający służący przygotowaniu do egzaminu państwowego przed  Instytutem Transportu Samochodowego uzyskania licencji przewoźnika drogowego wraz z egzaminem zewnętrznym.

 

19.01.2019 (sobota)    15:30-21:00 7,5h

20.01.2019 (niedziela) 15:30-21:00 7,5h

26.01.2019 (sobota)    15:30-21:00 7,5h

27.01.2019 (niedziela) 15:30-21:00 7,5h

 

  • Certyfikowane szkolenie Doradca ds. bezpieczeństwa ADR

    44-godzinne szkolenie przygotowawcze oraz egzamin zewnętrzny prowadzonego przez Transportowy Dozór Techniczny umożliwiające zdobycie uprawnień doradcy ds. bezpieczeństwa w zakresie transportu drogowego.

 

  • Warsztaty w przedsiębiorstwach

    24-godzinne warsztaty umożliwiające wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce, w środowisku zawodowym

  •  Wizyty studyjne w firmach

    Jednodniowe wizyty studyjne do regionalnych centrów logistycznych w celu zapoznania się z funkcjonowaniem wzorcowych procesów logistycznych.

 

  • Zajęcia projektowe z pracodawcami – studium przypadku

    Instytucje otoczenia społeczno-gospodarcze zdefiniują rzeczywiste sytuacje problemowe, z którymi się zmagają. Zadaniem zespołów studenckich będzie wypracowanie najlepszego rozwiązania. Wymiar godzinowy wynosi 40h.

grupa I sala 109

 

Marzec

20.03.2019 (środa) 8:00-13:00 6h

 

Kwiecień

04.04.2019 (czwartek) 8:00-13:00 6h

17.04.2019 (środa) 8:00-13:00 6h

 

Maj

15.05.2019 (środa) 8:00-13:00 6h

29.05.2019 (środa) 8:00-13:00 6h

 

Czerwiec

12.06.2019 (środa) 8:00-13:00 6h

19.06.2019 (środa) 8:00-11:15 4h

 

 

grupa II sala 210

 

Marzec

25.03.2019 (poniedziałek) 11:30-14:45 4h

 

Kwiecień

01.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

08.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

15.04.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

 

Maj

06.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

13.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

20.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

27.05.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

 

Czerwiec

03.06.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

10.06.2019 (poniedziałek) 9:45-13:00 4h

 

 

  • Giełda transportowa Trans–Edu

    udział w rozgrywce symulującej zarządzanie flotą, generowanie zysków i unikanie strat w celu nawiązania korzystnych transakcji z oferentami. Wymiar godzinowy obejmuje łącznie 34h instruktażu i rozgrywek.

 

Maj
29.05.2018 (wtorek) 16:00-19:15 4h

Czerwiec (część online)
05.06.2018 (wtorek) 17:00-21:15 5h
07.06.2018 (czwartek) 17:00-21:15 5h
12.06.2018 (wtorek) 17:00-21:15 5h
14.06.2018 (czwartek) 17:00-21:15 5h
19.06.2018 (wtorek) 17:00-21:15 5h
21.06.2018 (czwartek) 17:00-21:15 5h

 

 

  • Certyfikat IPMA – Student

    30-godzinny kurs stanowiący podsumowanie edukacji w obszarze zarządzania projektami wraz z egzaminem zewnętrznym w formie testu.

Sala 211

 

KWIECIEŃ

03.04.2019 (środa) 9:00-14:45 6h

17.04.2019 (środa) 9:00-14:45 6h

15.05.2019 (środa) 9:00-14:45 6h

29.05.2019 (środa) 9:00-14:45 6h

12.06.2019 (środa) 9:00-14:45 6h

26.06.2019 (środa) egzamin

 

 

  • Warsztaty informatyczne AnyLogic

    30h warsztatów z modelowania wielometodowego i tworzenia symulacji.

 

sala 306

 

Październik:

16.10.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h

 

Listopad:

13.11.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h

14.11.2018 (środa) 15:00-18:15 4h

27.11.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h

 

Grudzień:

11.12.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h

19.12.2018 (środa) 16:45-18:15 2h

 

Styczeń:

22.01.2018 (wtorek) 11:30-14:45 4h

29.01.2018 (wtorek) 08:00-11:15 4h

 

  • Warsztaty informatyczne MS Excel – kurs dla zaawansowanych

    30-godzinne warsztaty z umiejętności prognozowania na potrzeby biznesplanu, tworzenia analiz finansowych, analiz sprzedaży.

 

Harmonogram zajęć na kursie informatycznym MS Excel II (30h)

sala 306

 

Marzec:

30.03.2019 (sobota)     8:00-13:45 6h

31.03.2019 (niedziela)  8:00-13:45 6h

Kwiecień:

06.04.2019 (sobota)     8:00-13:45 6h

07.04.2019 (niedziela)  8:00-13:45 6h

13.04.2019 (sobota)     8:00-13:45 6h

 

 

  • Warsztaty informatyczne Język SQL

    30h warsztatów poświęconych zapoznaniu się z budową hurtowni danych, strukturami oraz formułowaniem zapytań SQL na podstawie przedstawianych wymagań.

 

  • Warsztaty informatyczne SAP ERP (40h)

    Realizacja procesów logistycznych z zastosowaniem SAP ERP: gospodarka materiałowa, sprzedaż i dystrybucja, zarządzanie transportem.

 

Harmonogram Warsztaty informatyczne ERP (40h) grupa II
sala 306

 

Kwiecień:

27.04.2019 (sobota)     8:00-14:30 8h

28.04.2019 (niedziela)  8:00-14:30 8h

 

Maj:

11.05.2019 (sobota)     8:00-14:30 8h

12.05.2019 (niedziela)  8:00-14:30 8h

18.05.2019 (sobota)     8:00-14:30 8h

 

  • Warsztaty z przedsiębiorczości

    12-godzinne warsztaty poświęcone następującym tematom:

    -  autoprezentacja, motywacja i orientacja na cel,
    -  odstawy organizacji własnego biznesu,
    -  kreatywne rozwiązywaniu problemów
    -  integracja w zespole

 

  • Spotkania z praktykami biznesu

    problemy wyzwania i spostrzeżenia w obszarze przedsiębiorczości. Uczestnictwo w 7 z 10 wykładów podsumowane certyfikatem.

 

  • Wizyty studyjne

    Jedno - i dwudniowe wizyty w inkubatorach przedsiębiorczości jako miejscach tworzenia i rozwoju innowacyjnych pomysłów biznesowych.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42           faks: (71) 325-15-61
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype