logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

pocztaE-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MWSLIT W CZOŁÓWCE UCZELNI KSZTAŁCĄCYCH W ZAKRESIE KIERUNKÓW TECHNICZNYCH

raportW raporcie „Potencjał i potrzeby badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw aglomeracji wrocławskiej” przygotowanym przez PwC, Antal i Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A. zostaliśmy wskazani, jako jedna z głównych uczelni we Wrocławiu kształcąca w zakresie kierunków technicznych. Raport dostępny jest na stronie: https://www.pwc.pl/pl/publikacje/2017/raport-potencjal-b-r-wroclaw.html

ZAŁOŻYCIEL MWSLIT NOMINOWANY NA STOPIEŃ FCILT

zalozycielnominowanyW kwietniowym wydaniu magazynu FOCUS zamieszczono informację, iż mgr inż. Janusz Pawęska założyciel MWSLiT we Wrocławiu, otrzymał nominację na stopień FCILT w The Chartered Institute of Logistic and Transport (UK). Jest to najwyższy stopień w hierarchii organizacji.

WYWIAD Z KANCLERZEM W STREFIE BIZNESU

wywiadW kwietniowym wydaniu czasopisma  Strefa Biznesu, w dziale: Temat Miesiąca  dotyczącym  logistyki i transportu ukazał się wywiad z kanclerzem MWSLiT  Marcinem Paweska zatytułowany -  ŻADEN ALGORYTM NIE ZASTĄPI WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI LOGISTYKA.

 

O INAUGURACJI ROKU AKADEMICKIEGO W GAZECIE WROCŁAWSKIEJ

document2016-10-17-192245W dniu 17.10.2016 r. ukazał się artykuł w wydaniu dziennika Gazety Wrocławskiej o inauguracji roku akademickiego w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

ŻYCZENIA KANCLERZA NA ŁAMACH CZASOPISMA LOGISTYKA A JAKOŚĆ

logistyka-a-jakoscDo wypowiedzenia się na łamach znaczącego czasopisma menedżerów łańcucha dostaw „Logistyka a Jakość” z okazji sto pierwszego wydania został zaproszony Kanclerz MWSLiT – dr Marcin Pawęska.

Rekrutacja

 

Zadaj pytanie

 

Pracodawcy Absolwenci Studenci

 

 

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu

Przejdź na górę strony