logo
EDULOG
Informacje o Projekcie - oferta biura karier

Od maja 2010 roku ruszamy z trzema edycjami warsztatów: „Niezależny na rynku pracy – przedsiębiorczość młodych” oraz „Droga do kariery – pierwsza i kolejna praca” . Uczestnictwo w warsztatach zagwarantuje Ci zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu zakładania i prowadzenia indywidualnej działalności gospodarczej oraz poruszania się po rynku pracy.
Warsztaty:

  • przygotują Cię do profesjonalnej autoprezentacji na rozmowie rekrutacyjnej;
  • nauczą tworzenia od podstaw prawidłowych i wymaganych przez pracodawców dokumentów rekrutacyjnych;
  • przybliżą najczęściej stosowane metody rekrutacyjne (assesment centre, testy predyspozycji itp.);
  • zaznajomią Cię z wybranymi zagadnieniami prawa pracy – prawami i obowiązkami pracownika i pracodawcy;
  • wskażą możliwe i najkorzystniejsze formy zatrudnienia;
  • przybliżą specyfikę funkcjonowania indywidualnej działalności gospodarczej, pozyskiwania funduszy na rozpoczęcie i prowadzenie tej działalności. 

 

Od maja 2010 r. zapraszamy także na organizowane przez Biuro Karier targi pracy, gdzie będziesz mógł zapoznać się z ofertami pracy i profilem działalności firm logistyczno-trasnportowych z Dolnego Śląska. Targi będą niepowtarzalną okazją do konfrontacji Twoich umiejętności i wyobrażeń o zawodzie logistyka z oczekiwaniami pracodawców, a także szansą na pozyskanie nowej pracy.


Od 2010 r Biuro Karier MWSLiT zaprasza na bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym, który pomoże określić Twoje predyspozycje zawodowe i stworzy dla Ciebie indywidualny plan rozwoju kariery.

 


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego