logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

pocztaE-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracodawcy

Rekomendacja DHL Express Poland Sp. z o.o.
DHL
MSWTiL rekomendacja 20160520

Firma DHL Express Poland Sp. z o.o. miała przyjemność współpracować z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu w ramach V edycji Olimpiady Logistycznej.
Jako firma patronująca olimpiadzie zaproponowaliśmy zorganizowanie płatnego stażu dla zwycięzcy tegorocznej edycji. Naszym celem jest wprowadzenie w specyfikę branży młodych i ambitnych ludzi, wiążących swoją przyszłość zawodową z logistyką.
Wydarzenie to zostało zorganizowane w sposób bardzo profesjonalny i sprawny. Poziom merytoryczny zadań konkursowych oceniamy jako bardzo wysoki, co podkreślali również sami uczestnicy. To właśnie dzięki wysokiemu poziomowi nauczania, Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu przekonuje do siebie od wielu lat zarówno studentów jak i pracodawców.

 

Rekomendacja Priority Freight Sp. z o.o.
Priority
Rekomendacja m

Firma Priority Freight Sp. z o.o. ma przyjemność współpracować z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu na wielu płaszczyznach. W roku akademickim 2016/2017 uczestniczyliśmy w organizowanych przez MWSLiT Targach Pracy. To profesjonalnie przygotowane wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, ale także wzbudziło nasze pozytywne odczucia.
Naszym celem jest przybliżenie młodym i ambitnym ludziom praktycznego aspektu pracy w branży TSL, dlatego firma Priority Freight Sp. z o. o chętnie uczestniczy także w cyklicznie organizowanych przez uczelnię Spotkaniach z Pracodawcą. Podczas spotkań mamy możliwość bezpośredniego dotarcia do studentów, podzielenia się z nimi naszymi doświadczeniami, czy przeprowadzenia case study.
Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania oraz innowacyjnemu programowi studiów w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu, firma Priority Freight Sp. z o. o zdecydowała się także objąć patronat nad studiami licencjackimi na kierunku Transport. Wysoki poziom kształcenia na wrocławskiej uczelni potwierdzają także studenci, których zatrudnia nasza firma. Liczymy na dalszą owocną współpracę w wielu zakresach.

 

Rekomendacja Electrolux Sp. z o.o.
Elux tag black
SKMBT C22014062015290

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest Uczelnią wychodzącą z wieloma inicjatywami w kierunki studentów startujących do wejścia na rynek pracy. Kształci studentów - specjalistów nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie.
Targi Pracy, które odbyły się w dniach 30-31.05.2014 r. na terenie Uczelni, są jedną z inicjatyw organizowanych przez MWSLiT. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w sposób profesjonalny. Jako jedni z wielu wystawców jesteśmy bardzo zadowoleni z szansy uczestniczenia w zorganizowanym działaniu.
Dla nas jako prężnie rozwijającej się Firmy, poszukującej specjalistów w branży TSL było to bogate doświadczenie, ale przede wszystkim niezwykła możliwość znalezienia do naszego zespołu wykształconych, kreatywnych i zaangażowanych pracowników, jakich kształci MWSLiT we Wrocławiu. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt bezpośredniego kontaktu z przyszłym potencjalnym pracownikiem. Rekomendujemy tego typu inicjatywy, licząc na owocną współpracę przy kolejnych edycjach targów pracy.
MWSLiT jest bardzo dobrym partnerem do owocnej współpracy w obszarze branży TSL.

 

Rekomendacja CCC S.A.
ccc logo
CCC

Przedsiębiorstwo CCC S.A. współpracuje z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu od kilku lat na wielu płaszczyznach. Współpraca przebiega bardzo pomyślnie. W ostatnim czasie mieliśmy okazję uczestniczyć, jako wystawca w targach pracy organizowanych przez Uczelnię. Dla przedsiębiorstw zorientowanych na branżę TSL do których należymy była to doskonała możliwość zaprezentowania się przed studentami, ukazania walorów firmy, przedstawienia propozycji i oczekiwań pracodawcy przyszłym, potencjalnym pracownikom. Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija i zapotrzebowanie na pracowników wciąż wzrasta. Stawiamy na pracowników specjalistów, których w branży jest niewielu, dlatego także inicjatywa Targów Pracy zorganizowanych przez MWSLiT pozwala na odnalezienie ukrytych talentów, które Uczelnia tworzy. Liczymy na dalszą owocną współpracę z MWSLiT we Wrocławiu.

 

Rekomendacja GEFCO Polska Sp. z o.o.
ccc logo
CCC

Targi Pracy zorganizowane przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu 9-10.06.2017 r. zostały przygotowane w sposób rzetelny i profesjonalny. Organizatorzy wykazali się kompetencją i zaangażowaniem w przyszykowanie całej imprezy. Precyzyjne rozplanowanie targów oraz przyjazna atmosfera całego wydarzenia, sprzyjała nawiązywaniu relacji ze studentami i absolwentami MWSLiT. Na szczególne wyróżnienie zasługuje kompleksowe wsparcie oferowane wystawcom a także szeroka oferta targów, w ramach których możliwe było przeprowadzenie m.in. casy study dla uczestników, zaprezentowanie atutów organizacji oraz przedstawianie propozycji współpracy wystawcy w kontekście przyszłego pracodawcy.

Organizowane Targi Pracy spełniły nasze oczekiwania, dzięki temu możemy zarekomendować MWSLiT we Wrocławiu jako rzetelnego i wiarygodnego partnera kształcącego wysokiej klasy specjalistów branży TSL.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w organizowanym przez Państwa wydarzeniu i jednocześnie liczymy na owocną współpracę w przyszłości. .

 

Rekomendacja Spedimex Sp. z o.o.
SPEDIMEX
Referencje MWSLiT Wrocław (2)

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu była organizatorem Targów Pracy skierowanych dla studentów oraz osób poszukujących pracy w branży TSL na terenie województwa dolnośląskiego w czerwcu 2017 roku.
Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z możliwości udziału w Targach Pracy. Precyzyjne przygotowanie wydarzenia oraz przyjazna atmosfera sprzyjała spotkaniom, które przyczyniły się do nawiązania kontaktów z potencjalnymi kandydatami poszukującymi nie tylko możliwości odbycia praktyk, czy staży, ale także pełnoetatowego zatrudnienia.
Z przyjemnością polecamy współpracę z MWSLiT we Wrocławiu w zakresie pozyskiwania potencjalnych kandydatów na rynku pracy.

 

Rekomendacja KUEHNE + NAGEL
kuehne
rekomendacja - targi pracy mwslit

Targi Pracy odbywające się na MWSLiT, w dniach 10-11.06.2016r., zorganizowane zostały na wysokim poziomie. Nasza firma, jako uczestnik tego wydarzenia w sposób pozytywny ocenia samą organizację wydarzenia, jak również kontakt z Biurem Karier. Osoby odpowiedzialne za przygotowanie targów profesjonalnie podeszły do tematu i służyły swoją pomocą w trakcie ich trwania. Targi Pracy organizowane przez MWSLiT to świetna inicjatywa z punktu widzenia pracodawcy. Duża frekwencja i możliwość zorganizowania „case study” dla studentów zaowocuje pozyskaniem nowych pracowników. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, jednocześnie prosimy o  informację nt. kolejnych projektów.

 

Rekomendacja Regesta
pionowev1
skmbt c20316072212510

Jako uczestnik Targów Pracy organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu w dniach 10-11.06.2016 potwierdzam wysoki poziom organizacji wydarzenia. Duże uznanie należy się Organizatorom za przygotowanie powierzchni wystawowej jak również nienaganny kontakt i udzielone nam wsparcie. Podczas Targów panowała bardzo dobra atmosfera, a spotkania z wieloma potencjalnymi kandydatami dały nam szansę na weryfikację potencjału lokalnego rynku pracy w branży logistyki i transportu.
Serdecznie dziękuję za zaproszenie naszej firmy do udziału w organizowanych przez Państwa Targach Pracy i liczę na owocną współpracę również w przyszłości.

 

Rekomendacja Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o. o. sp. k.
logo-hellman
SPL-RYZ-01-16070513200

Dotyczy III edycji Targów Pracy w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu 10-11 czerwca 2016 r.
Firma Hellmann Worldwide Logistics Polska uczestnicząca w tym wydarzeniu po raz pierwszy dziękuje Organizatorom targów za profesjonalne ich przygotowanie. Spotkanie miało ciekawą formę, współpraca z Biurem Karier układała się bez zarzutu - przed Targami, w ich trakcie a także po zakończeniu.
Wyrażamy chęć wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

 

Rekomendacja IKEA Wrocław
logo
 hr  2016 07 16 17 08 25 127

Pierwszy raz firma IKEA Wrocław uczestniczyła w Targach Pracy organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu. Bardzo pozytywnie oceniamy całe wydarzenie jak i współpracę z Biurem Karier. Spodobał nam się sposób organizacji Targów Pracy, gdzie standardowym stoiskom towarzyszyły warsztaty case study, które pozwoliły nam na zbudowanie lepszych relacji ze studentami i pełniejsze przedstawienie oferty pracy w IKEA.
Mocno wierzymy, że kolejne edycje Targów Pracy będę jeszcze lepsze i nie zabraknie na nich naszej obecności.

 

Rekomendacja PEKAES S.A.
pekaes
PEKAES-1rekomendacja

Firma PEKAES miała okazję współpracować z uczelnią w ramach organizowanych w dniach 29-30.05.2015 Targów Pracy oraz warsztatów ze studentami uczelni.

Przedsięwzięcie to zapewniło nam możliwość przedstawienia firmy w kontekście przyszłego pracodawcy, zaprezentowania atutów naszej organizacji oraz przedstawienia możliwych ofert współpracy.

Profil zawodowy studentów i absolwentów MWSLiT jest bardzo zbliżony do profilu najczęściej poszukiwanego przez nas stanowisk, stąd zależy nam na utrzymaniu bieżącego i efektywnego dla obu stron kontaktu.

Organizowane wydarzenie spełniło nasze oczekiwania, przez co możemy zareklamować uczelnię jako rzetelnego partnera w pozyskiwaniu Specjalistów branży TSL.

Liczymy na dalszą owocną współpracę z uczelnią, mając nadzieję na to, że pozostaniemy stałymi partnerami biznesowymi.


 

Rekomendacja NEONET S.A.
logo
skm c454e16071907060

Firma NEONET S.A. miała przyjemność uczestniczyć w Targach Pracy zorganizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu. Podczas targów nasze stoisko odwiedziło wiele osób zainteresowanych pracą lub praktykami w firmie NEONET zostawiając swoje dokumenty aplikacyjne. Uczestnictwo w tegorocznych targach pracy było wspaniałą okazją do zaprezentowania naszej firmy szerokiemu gronu studentów, absolwentów, osób poszukujących pracy. Dlatego też Organizatorom bardzo dziękujemy za owocną współpracę i zainteresowanie naszą firmą. Dzięki Państwu mogliśmy wziąć udział w bardzo ciekawym wydarzeniu.

 

Rekomendacja Toyota Motor Industries Sp. z o.o.
TOYOTA
TOYOTA

Firma Toyota Motor Industries Sp. z o.o.miała przyjemność współpracy z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu - specjalistyczną uczelnią, kształcącą studentów na kierunkach Logistyka i Transport.
Zgłaszając swoje uczestnictwo w Targach Pracy organizowanych przez Uczelnię zależało nam na dotarciu do grupy odbiorców o sprecyzowanych oczekiwaniach i planach zawodowych. Organizacja oraz oprawa wydarzenia, spełniły nasze oczekiwania. Pozwala nam to rekomendować Uczelnię pod kątem bardzo dobrego przygotowania wydarzenia, które pozwoliło nam jako Firmie, zaprezentować naszą propozycję praktyk wśród studentów specjalistycznej Uczelni. Jesteśmy otwarci na kolejne działania w obszarze TSL we współpracy z MWSLiT we Wrocławiu.

Rekomendacja Whirlpool Polska Sp. z o.o.
whirlpool-logo
document2015-07-28-163404 Firma Whirlpool Polska Sp. z o.o. współpracuje z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu, w ramach projektów, które Uczelnia organizuje dla swoich studentów.
Jako firma mieliśmy okazję uczestniczyć w projekcie „Liderzy Logistyki", którego celem jest wsparcie współpracy uczelni z pracodawcami w zakresie praktycznych elementów kształcenia (staże i praktyki studenckie).
Absolwent MWSLiT we Wrocławiu, biorący udział w projekcie „Liderzy Logistyki" odbył u nas w firmie 3-miesięczny staż. Praktykant w pełni spełnił oczekiwania na powierzonym mu stanowisku i obecnie kontynuuję współpracę z Whirlpool Polska Sp. z o.o..


Rekomendacja PKP Cargo Logistics
Cargo
PKP CARGO-REKOMENDACJA KOLOR

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to aktywna i dynamicznie rozwijająca się Uczelnia w branży TSL. Wykwalifikowana kadra i ukierunkowany program kształcenia, powoduje, że z murów MWSLiT wychodzą absolwenci - specjaliści przygotowani do zawodu na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Sami, jako Firma jesteśmy przykładem przedsiębiorstwa zatrudniającego absolwentów tej uczelni. Nasza współpraca przebiega zawsze bardzo owocnie i odbywa się na płaszczyznach, takich jak:

  • konferencje branżowe,
  • spotkania i debaty,
  • praktyki/staże/praca,
  • wymiana doświadczeń w branży TSL,
  • organizacja przedsięwzięć.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to zaufany i rzetelny partner wykazujący się profesjonalizmem, którego gorąco polecamy.

 

Rekomendacja Regesta S.A.
logo regesta
REKOMENDACJA REGESTA

W dniach 29 – 30.05.2015 r. firma REGESTA S.A. uczestniczyła w Targach Pracy zorganizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Przedsięwzięcie to było bardzo dobrze zorganizowane i dostarczyło na bardzo wiele pozytywnych wrażeń. Ciągła kolejka studentów przy naszym stanowisku oraz wysoka frekwencja podczas przeprowadzonych przez nas warsztatów tematycznych, pozwoliła nam na bardzo dobry przekaz naszych potrzeb i możliwości rozwoju względem Państwa przyszłych absolwentów w branży TSL, której to jesteśmy reprezentantem.

Wyrażamy chęć do dalszej współpracy z Państwem w zakresie takich przedsięwzięć jak powyższe, które niewątpliwie mają znaczny wpływ na naszą wspólną przedsiębiorczość i kreatywność na rynku pracy.

 

Rekomendacja PB Inter-System S.A.
inter system 
pb rek

PB Inter-System S.A. jest firmą budowlaną i zajmuje się złożonymi procesami inwestycyjnymi. Budujemy najróżniejsze obiekty m.in. Oceanarium Wrocławskie. Wszystkie te budowy charakteryzują się jednym elementem.
Dzisiaj inżynieria i procesy inwestycyjne byłyby niczym bez złożonych procesów logistycznych. Transport i zaopatrzenie budowy wymaga ogromnych procesów logistycznych.
Bardzo mnie cieszy fakt, że we Wrocławiu możemy korzystać, możemy cieszyć się tym, że funkcjonuje i wypuszcza na rynek świetnych logistyków Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
Myślę, że będzie to świetna kuźnia dla nowych menadżerów, którzy znajdą miejsce w przemyśle, budownictwie, transporcie, motoryzacji i we wszystkich innych branżach przemysłu, gdzie bez logistyki nie ma dziś funkcjonowania.

 

Rekomendacja Panalpina Polska Sp. z o.o.
panalpina
Panalpina

Ponad dwuletnią współpracę z Międzynarodową Wyższą Szkolą Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbieramy jako obustronną korzyść. Oprócz możliwości zaprezentowania naszej firmy przed gronem najlepszych studentów MWSLiT mieliśmy przyjemność zaproszenia wybranych osób do udziału w programie stażowym prowadzonym przez Panalpina Polska, z których część otrzymała propozycję stałego zatrudnienia. Doceniamy wysoki poziom studentów rekomendowanych przez Uczelnię pod względem zarówno wiedzy teoretycznej jak i praktycznych umiejętności przydatnych w naszej branży. Współpracę z Uczelnią oceniamy bardzo wysoko ze względu na zwracanie szczególnej uwagi na praktyczny wymiar kształcenia, co jest jednym z elementów najbardziej cenionych przez pracodawców. Cykliczne spotkania firmy ze studentami cieszą się dużym zainteresowaniem, a ich organizacja nie budzi żadnych zastrzeżeń.

 

 

Rekomendacja Rohlig SUUS Logistics S.A.
logo-suus
rohlig suus

Firma Rohlig SUUS Logistics SA jako uczestnik wydarzenia pozytywnie ocenia jego organizację. Kontakt z Biurem Karier zajmującym się przygotowaniem całości, zapewnienie odpowiedniego miejsca dla wystawcy czy zaplecza socjalnego nie budziło żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobrym pomysłem były towarzyszące targom warsztaty dla studentów, a frekwencja na samych targach także była zadowalająca.

Jesteśmy przekonani, że kolejna edycja będzie jeszcze lepsza, a my będziemy jednym z uczestników.

 

 

Rekrutacja

 

Zadaj pytanie

 

Pracodawcy Absolwenci Studenci

 

 

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu

Przejdź na górę strony