logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

E-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarządzanie Studia licencjackie - Opis kierunku

Specjalistyczne laboratoria
 
Certyfikowane szkolenia
 
Praktyki
i staże
 
Wykłady gościnne
 
Akredytacja
CILT (UK)
 

 

Studia I stopnia licencjackie
(6 semestrów)

 

Studia licencjackie są studiami zawodowymi, kierowanymi głównie do osób, które zamierzają w ciągu trzech lat studiowania zdobyć poszukiwany na rynku pracy zawód jak i praktyczne umiejętności. 

Zapraszamy na dzienne i zaoczne studia licencjackie na kierunku zarządzanie.

Oferujemy:

  • studia stacjonarne, dzienne (pon. - pt.)
  • studia niestacjonarne, zaoczne (sob. – niedz.)

 

 

 

 

Specjalność: Zarządzanie przedsiębiorstwem

 zarzadzanie przedsiebiorstwem

Współczesne warunki gospodarcze są określane przez ekspertów jako bardzo trudne. Wysoki poziom konkurencyjności, nasycenie produktami (usługami) czy dynamika aspektów makroekonomicznych powodują, że przetrwanie na rynku uzależnione jest od dobrego zarządzania przedsiębiorstwem. Dlatego na rynku występuje zapotrzebowanie  na specjalistów, którzy potrafią efektywnie rozwiązywać problemy pojawiające się podczas realizacji procesów zarządzania przedsiębiorstwem.

Dowiedz się więcej: Program studiów | Perspektywy zawodowe

 

Specjalność: Zarządzanie produktem

 zarzadzanie produktem

Konsekwencją postępującej dynamiki zachowań konsumenta jest wzrost zapotrzebowania na specjalistów odpowiedzialnych za marketingowe, techniczne i ekonomiczne kształtowanie asortymentu produktów - menedżerów produktu (Product Manager). Tworzą oni innowacyjne produkty, które zaspokajają konkretne potrzeby klienta, a także rozwiązują jego aktualne problemy. Product Manager potrafi zarządzać produktem na każdym etapie cyklu życia, a także koordynuje wszystkie zasadnicze sfery zarządzania indywidualnymi produktami i markami oferowanymi przez przedsiębiorstwo.

Dowiedz się więcej: Program studiów | Perspektywy zawodowe

 

Specjalność: Zarządzanie kryzysowe

 zarzadzanie kryzysowe

Rosnąca współzależność międzyludzka w wymiarze globalnym, uzależnienie od technologii i dostępu do źródeł energii oraz coraz większe wymagania odnośnie standardu życia społeczeństw, w szczególności społeczeństw postindustrialnych powodują wzrost zainteresowania obszarem zarządzania kryzysowego. Chęć zapewnienia bezpieczeństwa powoduje zwiększone zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie - menedżerów zarządzania kryzysowego (Crisis Manager), którzy będą posiadali wielostronne przygotowanie do radzenia sobie z wyzwaniami XXI wieku.

Dowiedz się więcej: Program studiów | Perspektywy zawodowe

 

Specjalność: Zarządzanie projektami

 zarzadzanie projektami

Dynamiczny rynek wymaga od przedsiębiorstw tworzenia elastycznych struktur organizacyjnych, aby możliwa była szybka reakcja na szanse i zagrożenia pojawiające się w otoczeniu. Jednocześnie coraz więcej działań w przedsiębiorstwie ma charakter jednorazowy, ale obwarowany różnego rodzaju ograniczeniami. Zjawiska te powodują, że wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu zarządzania projektami – menedżerów projektu (Project Manager), który potrafią skutecznie realizować przedsięwzięcia.

Dowiedz się więcej: Program studiów | Perspektywy zawodowe

 

Zapraszamy na studia w MWSLiT we Wrocławiu.

Rekrutacja

 

Zadaj pytanie

 

Pracodawcy Absolwenci Studenci

 

 

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu

Przejdź na górę strony