logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

pocztaE-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruszyła rekrutacja Erasmus+!

eu erasmusRozpoczęła się rekrutacja na studia i praktyki w ramach projektu Erasmus+ na semestr letni 2017/2018. Chętnych na wyjazd zapraszamy do składania podań aplikacyjnych do Działu Współpracy z Zagranicą (pokój 117) osobiście w nieprzekraczalnym terminie do 5. października.

Czytaj więcej...

Wyniki rekrutacji Erasmus+ do Albanii i Kosowa

erasmus smallOgłoszono już wyniki rekrutacji Erasmus+ do Albanii i Kosowa. Wszyscy kandydaci zostali poinformowani o wynikach drogą mailową. Jeśli zgłaszaliście swoją kandydaturę na wyjazd, koniecznie sprawdźcie pocztę.

 

Czytaj więcej...

KONIEC REKRUTACJI ERASMUS+ JUŻ 11 LIPCA!

erasmus11 lipca zakończy się proces rekrutacji na wymianę do Albanii – Epoka University, (http://www.epoka.edu.al/home.html) oraz do Kosowa – University of Prishtina (http://www.uni-pr.edu/page.aspx?id=2,1) – na semestr zimowy 2017/2018.

 

Czytaj więcej...

Wolne miejsca na studia w ramach programu Erasmus+!

erasmusDysponujemy jeszcze 2 miejscami na wymianę do Albanii – Epoka University, (http://www.epoka.edu.al/home.html) oraz 2 miejscami do Kosowa – University of Prishtina (http://www.uni-pr.edu/page.aspx?id=2,1) – na semestr zimowy 2017/2018.

Czytaj więcej...

Ruszyła rekrutacja Erasmus+!

erasmus rekrutacja15 marca została rozpoczęta rekrutacja na studia i praktyki w ramach projektu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018. Chętnych na wyjazd zapraszamy do składania podań aplikacyjnych do Działu Współpracy z Zagranicą osobiście w nieprzekraczalnym terminie do 10 kwietnia.

Czytaj więcej...

Erasmus+ z krajami partnerskimi - Maroko

erasmusW ramach projektu Erasmus+ KA 107 wymiana z krajami partnerskimi istnieje możliwość wyjazdu do Maroka (Politechnika w Agadirze) w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017 dla studentów II stopnia w celu realizacji semestru studiów oraz dla pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych. Jest to pierwsze tego typu dofinansowanie pozyskane w ramach programu Erasmus+ na MWSLiT. Szczegóły już wkrótce.

Czytaj więcej...

Rekrutacja

 

Zadaj pytanie

 

Pracodawcy Absolwenci Studenci

 

 

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu

Przejdź na górę strony