Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu po raz kolejny uzyskała bardzo wysoką pozycję w Rankingu Uczelni Niepublicznych – Perspektywy 2024.  

 

Ranking przygotowany został przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” już po raz 25.   W trakcie jubileuszowej gali, która miała miejsc w Warszawie 26 czerwca, ogłoszono wyniki rankingu i najlepsze uczelnie zostały uhonorowane dyplomami. Wśród wyróżnionych znalazła się MWSLiT, a dyplom odebrał reprezentujący uczelnię Prezydent Janusz Pawęska.

 

W tegorocznej edycji rankingu MWSLiT znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Jest też najlepszą niepubliczną uczelnią  na Dolnym Śląsku. Uczelnia otrzymała najwyższe noty w takich dziedzinach jak: absolwenci na rynku pracy pod względem zatrudnienia i zarobków oraz umiędzynarodowienie. Wysoko oceniono też ewaluację działalności naukowej.

 

Wysoka ocena w Rankingu Perspektywy 2024  jest potwierdzeniem   zaangażowania uczelni w realizację kształcenia zgodnie z nowoczesnymi standardami akademickimi, oferowania najwyższej jakości studiów, co plasuje  MWSLiT w gronie liderów na rynku Szkolnictwa Wyższego i potwierdza jej pozycję jako najlepszej specjalistycznej uczelni logistycznej w Polsce.

 

Link do rankingu

 

W tym roku po raz drugi MWSLiT znalazła się również w Rankingu Uczelni Akademickich, co plasuje ją również w Rankingu Kierunków Studiów Technicznych na kierunku logistyka. Jest to efekt wieloletnich osiągnięć naukowych i wysokiej jakości kształcenia oraz otrzymania kategorii naukowej B+.

 

Link do rankingu

 

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype