Rekomendacja NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp.z o.o.

 

 

Firma NSK Steering Systems Europe(Polska) Sp. z o.o. potwierdza, iż programy studiów realizowane w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odpowiadają aktualnym potrzebom rynku pracy w branży automotive i przygotowują specjalistów w pracy w branży motoryzacyjnej.

 

Uczelnia w dużym stopniu umożliwia studentom kontakt ze środowiskiem branżowym i nieustannie dba o zdobywanie przez studentów również wiedzy praktycznej, niezwykle ważnej w procesie kształcenia.

 

 

Rekomendacja Colian Logistic Sp. z o.o.

 

 

Jako Colian Logistic, operator logistyczny z kilkunastoma oddziałami w całej Polsce, dziękujemy za zaproszenie do udziału w Targach Pracy. Inicjatywa MWSLiT pozwoliła nam zapoznać studentów z wrocławskim oddziałem firmy oraz zaprezentować możliwości zatrudnienia i rozwoju w naszej organizacji. Spotkanie okazało się wspaniałą okazją do poznania młodej kadry, chcącej zaistnieć na rynku pracy w branży TSL.

 

Colian Logistic oferuje doskonałe warunki rozwoju, stawia na kompleksowy onboarding i zespołową atmosferę, co za tym idzie nowy pracownik otrzymuje wsparcie opiekuna, mentora oraz wiedzę także ze strony współpracujących działów. Zachęcamy Studentów do aplikowania na stanowisko stażysty, młodszego specjalisty czy specjalisty ds. spedycji i dołączenia do wrocławskiego oddziału Colian Logistic.

 

Uczelni dziękujemy za profesjonalne wsparcie w organizacji wydarzenia, ciepłe przyjęcie oraz przyjemną atmosferę. Mamy nadzieję na owocną i przyszłościową współpracę.

 

Rekomendacja Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.

 

 

Firma Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o., jest wiodącą firmą produkującą części dla branży automotive.

 

Współpraca z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu utwierdza nas w przekonaniu, iż programy kształcenia są dostosowane do współczesnych potrzeb przedsiębiorców, szczególnie w kontekście przedmiotów specjalnościowych.

 

Szczególnie cenne są możliwości nabycia praktycznych umiejętności przez studentów, co uczelnia umożliwia w dużym stopniu poprzez współpracę z firmami i możliwość odbycia staży między innymi w naszej firmie. Gościliśmy także studentów uczelni na terenie naszej firmy podczas wizyt studyjnych, które także są nieocenioną wartością dodaną w cyklu nauki na poziomie szkolnictwa wyższego.

 

 

Rekomendacja SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

 

 

SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. miało przyjemność gościć na Targach Pracy organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

 

Targi zorganizowane przez Uczelnie były bardzo ciekawym i owocnym doświadczeniem dla Naszej firmy. Dzięki Targom Pracy udało nam się pogłębić wiedzę z zakresu logistyki, poznać jej specyfikację oraz oczekiwania jakie niesie za sobą to stanowisko pracy i jakie są oczekiwania wobec potencjalnego pracownika. Naszym głównym celem jest wprowadzenie w specyfikę branży logistycznej młodych ludzi, którzy mają ogrom zaangażowania i praktyczne spojrzenie na branże logistyczną i wiążą z nią swoją przyszłość zawodową.

 

Dzięki targom pracy nawiązaliśmy kontakt ze studentami, którzy bardzo chętnie odwiedzali nasze stoisko i byli zaciekawieni ofertami. Pozostawione przez studentów aplikacje umożliwiły nam znalezienie odpowiedniej ofert dla każdego z nich, co pomogło im w podjęciu pracy i stażu w naszej firmie.

 
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszej firmy do udziału w organizowanych przez Państwa Targach Pracy, dalej liczymy na wspólną współpracę i możliwość zaprezentowania się na kolejnych targach .

 

 

Rekomendacja Sennder Polska Sp. z o.o.

 

 

W dniu 23 listopada 2021 mieliśmy jako firma przyjemność wzięcia udziału w targach Pracy, zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Targi były naprawdę bardzo fajnie zorganizowane, zapewniły nam możliwość zaprezentowania się przed szerokim gronem odbiorców.

Dostaliśmy od organizatora wszelki należyty sprzęt, o który prosiliśmy; sam kontakt z uczelnią przebiegał bezproblemowo i sprawnie. Targi przebiegły w przyjaznej, ciepłej atmosferze pełnej otwartości i profesjonalizmu.

Podczas Targów zorganizowano dla nas pracodawców pyszny poczęstunek co mocno doceniamy.

Zdecydowanie nasz odbiór wydarzenia jest bardzo pozytywny i polecamy Uczelnie jako świetnego organizatora takiego typu imprezy.

 

 

Rekomendacja Ekol Logistics Sp. z o.o.

 

 

Firma Ekol Logistics jest operatorem logistycznym, posiadającym własne spółki w 16 krajach, również w Polsce. Oferujemy usługi transportowe i magazynowe oraz rozwiązania z zakresu eksportu, importu oraz zarządzania łańcuchem dostaw. Ekol oferuje usługi transportu intermodalnego dzięki 6 własnym promom Ro-Ro, 48 połączeniom kolejowym tygodniowo oraz 5500 pojazdów ciężarowych. Spełniając złożone obietnice, Ekol czerpie siłę ze swoich pracowników oraz dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej. Międzynarodowy zespół złożony z 7000 pracowników dedykowanych zapewnieniu pełnego zadowolenia klienta ma kluczowe znaczenie w osiąganych przez nas sukcesach.

Poszukujemy zdolnych, pełnych energii osób do pracy w naszej firmie.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zorganizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu Targach Pracy, które cieszyły się dużym powodzeniem zarówno wśród studentów, jak i pracodawców.

Mieliśmy możliwość zaprezentowania naszej firmy, a także zachęcenia studentów do wzięcia udziału w rekrutacji. Wydarzenie zorganizowane przez Uczelnię okazało się wspaniałą okazją do poznania młodych, doskonale wyedukowanych ludzi poszukujących pracy i chcących wejść na rynek branży logistycznej.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę oraz możliwość spotkania ze studentami i zaprezentowania oferty naszej firmy. Mamy nadzieję na owocną i przyszłościową współpracę.

 

Rekomendacja DHL Express Poland Sp. z o.o.

 

 

Firma DHL Express Poland Sp. z o.o. miała przyjemność współpracować z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu w ramach V edycji Olimpiady Logistycznej.
Jako firma patronująca olimpiadzie zaproponowaliśmy zorganizowanie płatnego stażu dla zwycięzcy tegorocznej edycji. Naszym celem jest wprowadzenie w specyfikę branży młodych i ambitnych ludzi, wiążących swoją przyszłość zawodową z logistyką.
Wydarzenie to zostało zorganizowane w sposób bardzo profesjonalny i sprawny. Poziom merytoryczny zadań konkursowych oceniamy jako bardzo wysoki, co podkreślali również sami uczestnicy. To właśnie dzięki wysokiemu poziomowi nauczania, Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu przekonuje do siebie od wielu lat zarówno studentów jak i pracodawców.

 

Rekomendacja Electrolux Sp. z o.o.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest Uczelnią wychodzącą z wieloma inicjatywami w kierunki studentów startujących do wejścia na rynek pracy. Kształci studentów - specjalistów nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie.
Targi Pracy, które odbyły się w dniach 30-31.05.2014 r. na terenie Uczelni, są jedną z inicjatyw organizowanych przez MWSLiT. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w sposób profesjonalny. Jako jedni z wielu wystawców jesteśmy bardzo zadowoleni z szansy uczestniczenia w zorganizowanym działaniu.
Dla nas jako prężnie rozwijającej się Firmy, poszukującej specjalistów w branży TSL było to bogate doświadczenie, ale przede wszystkim niezwykła możliwość znalezienia do naszego zespołu wykształconych, kreatywnych i zaangażowanych pracowników, jakich kształci MWSLiT we Wrocławiu. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt bezpośredniego kontaktu z przyszłym potencjalnym pracownikiem. Rekomendujemy tego typu inicjatywy, licząc na owocną współpracę przy kolejnych edycjach targów pracy.
MWSLiT jest bardzo dobrym partnerem do owocnej współpracy w obszarze branży TSL.

 

Rekomendacja Priority Freight Sp. z o.o.

 

 

Firma Priority Freight Sp. z o.o. ma przyjemność współpracować z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu na wielu płaszczyznach. W roku akademickim 2016/2017 uczestniczyliśmy w organizowanych przez MWSLiT Targach Pracy. To profesjonalnie przygotowane wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, ale także wzbudziło nasze pozytywne odczucia.
Naszym celem jest przybliżenie młodym i ambitnym ludziom praktycznego aspektu pracy w branży TSL, dlatego firma Priority Freight Sp. z o. o chętnie uczestniczy także w cyklicznie organizowanych przez uczelnię Spotkaniach z Pracodawcą. Podczas spotkań mamy możliwość bezpośredniego dotarcia do studentów, podzielenia się z nimi naszymi doświadczeniami, czy przeprowadzenia case study.
Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania oraz innowacyjnemu programowi studiów w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu, firma Priority Freight Sp. z o. o zdecydowała się także objąć patronat nad studiami licencjackimi na kierunku Transport. Wysoki poziom kształcenia na wrocławskiej uczelni potwierdzają także studenci, których zatrudnia nasza firma. Liczymy na dalszą owocną współpracę w wielu zakresach.

 

Rekomendacja C.H. Robinson

 

 

Współpracujemy z Międzynarodową Wyższa Szkołą Logistyki i Transportu już kolejny rok. Spotykamy studentów tej uczelni zarówno podczas wydarzeń organizowanych w murach szkoły, jak i poza nimi. Jesteśmy pod wrażeniem ich chęci zdobywania wiedzy, ciekawości tego, jak funkcjonuje świat biznesu oraz zaangażowania w realizowane projekty. Co więcej, cenimy sobie profesjonalne podejście do samej organizacji wydarzeń – do tej pory wspieraliśmy Olimpiadę Logistyczną oraz wzięliśmy udział w Targach Pracy, które okazały się ogromnym sukcesem.

W C.H. Robinson stawiamy na młode talenty i dajemy możliwość studentom oraz absolwentom dołączenia do naszych zespołów w trakcie całego roku. W celu nawiązania lepszej współpracy ze środowiskiem studenckim rozwinęliśmy program Talent Navigator, który ma na celu aktywizację studentów poprzez zdobywanie pierwszych doświadczeń podczas staży i praktyk. Wspieramy również edukację w zakresie szeroko pojętej logistyki poprzez organizowanie przez nas standów, case study i warsztatów.

 

Rekomendacja Impel S.A.

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to aktywna i dynamicznie rozwijająca się Uczelnia w branży TSL. Wykwalifikowana kadra i ukierunkowany program kształcenia, powoduje, że z murów MWSLiT wychodzą absolwenci - specjaliści przygotowani do zawodu na bardzo wysokim poziomie.
Jako wystawcy na Targach Pracy w roku akademickim 2018, organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu, chcielibyśmy zarekomendować tą formę współpracy z Uczelnią. Targi Pracy organizowane są bardzo profesjonalnie, na każdym kroku czuje się opiekę i zainteresowanie ze strony pracowników Uczelni. Również studenci Uczelni są mocno zaangażowani w wydarzenie, chętnie rozmawiają z Pracodawcami oraz pytają o różne kwestie i formy wsparcia. Podczas samego wydarzenia panuje wspaniała atmosfera.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszej firmy do udziału w organizowanych przez Państwa Targach Pracy i liczymy na owocną współpracę również w przyszłości,
Wyrażamy chęć do dalszej współpracy z Państwem w zakresie takich przedsięwzięć jak powyższe, które niewątpliwie mają znaczny wpływ na naszą wspólną przedsiębiorczość i kreatywność na rynku pracy.

Rekomendacja PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

 

 

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. we Wrocławiu miało przyjemność współpracować z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu w ramach Targów Pracy. Mieliśmy możliwość zaprezentowania naszej firmy, a także zachęcenia studentów do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Wydarzenie zorganizowane przez Uczelnię, okazało się wspaniałą okazją do poznania młodych, doskonale wyedukowanych ludzi planujących wejść na rynek pracy. Organizator spełnił nasze oczekiwania, dzięki temu możemy zarekomendować szkołę, jako rzetelnego i wiarygodnego partnera kształcącego wysokiej klasy przyszłych specjalistów w wielu branżach.

 

Rekomendacja GEFCO Polska Sp. z o.o.

 

 

GEFCO Polska Sp. z o.o. od kilku lat ma przyjemność współpracować z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu specjalistyczną uczelnią, kształcącą studentów na kierunkach Logistyka i Transport.


Targi Pracy zorganizowane przez MWSLiT były ciekawym i owocnym wydarzeniem. Atmosfera sprzyjała do nawiązywania kontaktów ze studentami, absolwentami MWSLiT oraz z innymi pracodawcami. Podczas targów nasze stoisko odwiedziło wiele osób zainteresowanych stażem lub praktykami w firmie GEFCO zostawiając swoje dokumenty aplikacyjne.

 

Na szczególne wyróżnienie zasługuje kompleksowe wsparcie uczelni, otwartość oraz zrozumienie potrzeb pracodawców. Pracownicy Biura Karier wykazali się fachowością połączoną z osobistym zaangażowaniem we współpracę.
Dziękujemy za znakomitą współpracę i liczymy na kolejne wspólne projekty.

 

Rekomendacja Amazon

 

 

Amazon działa w Polsce od 2014 r. W tym czasie stworzyliśmy w kraju ponad 14 000 stałych miejsc pracy w 5 nowoczesnych Centrach Logistyki E-Commerce w Poznaniu, Sosnowcu, Kołbaskowie koło Szczecina oraz Wrocławiu (gdzie znajdują się dwa obiekty firmy).

 

Amazon wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe.

 

Niejednokrotnie studenci Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu w ramach zorganizowanego wyjazdu studyjnego do centrum logistycznego, mieli możliwość poznania naszego systemu pracy i najnowocześniejszych rozwiązań magazynowych. W naszej firmie gościmy również studentów uczelni w ramach Studiów Dualnych, znakomitego programu nauczania, który pozwala wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i już podczas studiów wejść na rynek pracy.

 

Mieliśmy także przyjemność zaprezentować ofertę naszej firmy na Targach Pracy, organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu, gdzie nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem studentów.

 

Z uczelnią współpracujemy od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze współpracy z kadrą, jak również ze studentami. Dziękujemy za znakomitą współpracę i liczymy na kolejne wspólne projekty.

Rekomendacja CRUSAR

 

 

Firma CRUSAR to rozpoznawalna marka, dostarczająca kompleksowe usługi logistyczne. Obserwuje również rynek logistyczny i transportowy, taka by dostosować się do potrzeb rynkowych.

 

Zajmujemy się magazynowaniem przechowywaniem towarów, transportem lotniczym, drogowym oraz morskim. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz współpracy z kompetentnymi partnerami, możemy obsłużyć wysyłki z każdego miejsca na świecie. Dzięki wyjątkowemu zarządzaniu flotą pojazdów i ładunkami oraz szeroko rozbudowanej sieci firm partnerskich, jesteśmy w stanie odebrać każdą przesyłkę ekspresową do kilkudziesięciu minut na terenie Unii Europejskiej.

 

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Pracy zorganizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Jest to doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu ze studentami i zaoferowania ciekawych stanowisk pracy.

Naszym pracownikom zapewniamy dogodne warunki, dokładamy wszelkich starań, aby stworzone dla nich środowisko sprzyjało efektywności pracy i ich dobremu samopoczuciu. W naszej flrmie gościmy również studentów MWSLiT w ramach studiów dualnych, gdzie mogą wykorzystać wiedzę zdobytą na zajęciach wykładowych. Poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą w firmie, studenci zdobywają cenne doświadczenie już w trakcie studiów.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy zarówno z Uczelnią, jak i z samymi studentami, których z powodzeniem możemy polecać.

 

Rekomendacja CCC S.A.

 

 

Przedsiębiorstwo CCC S.A. współpracuje z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu od kilku lat na wielu płaszczyznach. Współpraca przebiega bardzo pomyślnie. W ostatnim czasie mieliśmy okazję uczestniczyć, jako wystawca w targach pracy organizowanych przez Uczelnię. Dla przedsiębiorstw zorientowanych na branżę TSL do których należymy była to doskonała możliwość zaprezentowania się przed studentami, ukazania walorów firmy, przedstawienia propozycji i oczekiwań pracodawcy przyszłym, potencjalnym pracownikom. Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija i zapotrzebowanie na pracowników wciąż wzrasta. Stawiamy na pracowników specjalistów, których w branży jest niewielu, dlatego także inicjatywa Targów Pracy zorganizowanych przez MWSLiT pozwala na odnalezienie ukrytych talentów, które Uczelnia tworzy. Liczymy na dalszą owocną współpracę z MWSLiT we Wrocławiu.

 

Rekomendacja Spedimex Sp. z o.o.

 

 

Już od ponad 20 Iat pracujemy na sukces naszych klientów. Pomagamy optymalizować koszty logistyki małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Logistyką zarządzamy w sposób kompleksowy. Dostarczamy kompletne rozwiązania w zakresie magazynowania i dystrybucji towarów.

 

Prowadzimy centra dystrybucyjne dla klientów, planując wszelkie procesy i operacje magazynowe oraz realizując proces dystrybucji bezpośrednio do miejsc sprzedaży. Zapewniamy obsługę i zarządzanie wszystkimi procesami związanymi z zaopatrzeniem i dystrybucją.

 

Z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki I Transportu we Wrocławiu współpracujemy od dłuższego czasu. Mieliśmy przyjemność kolejny raz uczestniczyć w Targach Pracy organizowanych przez Uczelnię, podczas których panuje miła atmosfera, a studenci z przyjemnością dopytują się o aktualne oferty pracy.

 

Z przyjemnością polecamy współpracę z MWSLiT we Wrocławiu w zakresie pozyskiwania potencjalnych kandydatów na rynku pracy.

 

Rekomendacja KUEHNE + NAGEL

 

 

Targi Pracy odbywające się na MWSLiT, w dniach 09-11.06.2018r., zorganizowane zostały na wysokim poziomie. Nasza firma, jako uczestnik tego wydarzenia w sposób pozytywny ocenia samą organizację wydarzenia, jak również kontakt z Biurem Karier. Osoby odpowiedzialne za przygotowanie targów profesjonalnie podeszły do tematu i służyły swoją pomocą w trakcie ich trwania. Targi Pracy organizowane przez MWSLiT to świetna inicjatywa z punktu widzenia pracodawcy. Duża frekwencja i możliwość zorganizowania „case study” dla studentów zaowocuje pozyskaniem nowych pracowników. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, jednocześnie prosimy o  informację nt. kolejnych projektów.

 

Rekomendacja Regesta

 

 

Jako uczestnik Targów Pracy organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu w dniach 10-11.06.2016 potwierdzam wysoki poziom organizacji wydarzenia. Duże uznanie należy się Organizatorom za przygotowanie powierzchni wystawowej jak również nienaganny kontakt i udzielone nam wsparcie. Podczas Targów panowała bardzo dobra atmosfera, a spotkania z wieloma potencjalnymi kandydatami dały nam szansę na weryfikację potencjału lokalnego rynku pracy w branży logistyki i transportu.
Serdecznie dziękuję za zaproszenie naszej firmy do udziału w organizowanych przez Państwa Targach Pracy i liczę na owocną współpracę również w przyszłości.

 

Rekomendacja Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o. o. sp. k.

 

 

Od kilku lat współpracujemy z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Przyjmujemy studentów w ramach studiów dualnych oraz praktyk. Studia dualne pozwalają młodym ludziom na szybsze nabycie kompetencji zawodowych i łatwiejszy start na rynku pracy. Możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce już podczas studiów jest cennym doświadczeniem zarówno dla studenta, jak i dla pracodawcy. Nasza firma uczestniczy także w Targach Pracy organizowanych przez uczelnię, które ułatwiają nam bezpośredni kontakt ze studentem, pozwalają pozyskać nowych pracowników, a studentom dają możliwość znalezienia pracy w renomowanej, międzynarodowej firmie.

Mamy nadzieję na rozwój dalszej współpracy i realizację kolejnych projektów.

 

Rekomendacja IKEA Wrocław

 

 

Pierwszy raz firma IKEA Wrocław uczestniczyła w Targach Pracy organizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu. Bardzo pozytywnie oceniamy całe wydarzenie jak i współpracę z Biurem Karier. Spodobał nam się sposób organizacji Targów Pracy, gdzie standardowym stoiskom towarzyszyły warsztaty case study, które pozwoliły nam na zbudowanie lepszych relacji ze studentami i pełniejsze przedstawienie oferty pracy w IKEA.
Mocno wierzymy, że kolejne edycje Targów Pracy będę jeszcze lepsze i nie zabraknie na nich naszej obecności.

 

Rekomendacja PEKAES S.A.

 

 

W dniach 10-11.czerwca 2018r. wzięliśmy udział w Targach Pracy zorganizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Targi umożliwiły nam prezentację naszej oferty staży, praktyk i ofert pracy, a także rozpropagować naszą markę wśród studentów wchodzących na rynek pracy w branży TSL.
Spotkanie było zorganizowane w sposób bardzo profesjonalny. Zespół organizatorów zadbał o każdy szczegół spotkania, a także dobrał formę targów do różnorodnych potrzeb Pracodawców i Studentów, Pierwszego dnia mieliśmy okazję spotkać się i pracować przy case-study ze studentami w ramach warsztatów, a drugiego dnia w ramach prezentacji Firmy przy zorganizowanym dla nas stoisku mogliśmy zaprezentować ofertę staży i praktyk.
Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród studentów, co sprawiło, że dzięki wydarzeniu udało pozyskać się nam kilku praktykantów już na bieżący sezon praktyk letnich, a także nawiązać kontakt z osobami zainteresowanymi współpracą z nami w kolejnych latach.
Polecamy udział w Targach pracy innym wystawcom, na pewno będziemy kontynuować współpracę z Uczelnią przy podobnych wydarzeniach w przyszłości.

 

Rekomendacja NEONET S.A.

 

 

Firma NEONET S.A. miała przyjemność uczestniczyć w Targach Pracy zorganizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu. Podczas targów nasze stoisko odwiedziło wiele osób zainteresowanych pracą lub praktykami w firmie NEONET zostawiając swoje dokumenty aplikacyjne. Uczestnictwo w tegorocznych targach pracy było wspaniałą okazją do zaprezentowania naszej firmy szerokiemu gronu studentów, absolwentów, osób poszukujących pracy. Dlatego też Organizatorom bardzo dziękujemy za owocną współpracę i zainteresowanie naszą firmą. Dzięki Państwu mogliśmy wziąć udział w bardzo ciekawym wydarzeniu.

 

Rekomendacja Toyota Motor Industries Sp. z o.o.

 

 

Firma Toyota Motor Industries Sp. z o.o. miała przyjemność współpracy z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu - specjalistyczną uczelnią, kształcącą studentów na kierunkach Logistyka i Transport.
Zgłaszając swoje uczestnictwo w Targach Pracy organizowanych przez Uczelnię zależało nam na dotarciu do grupy odbiorców o sprecyzowanych oczekiwaniach i planach zawodowych. Organizacja oraz oprawa wydarzenia, spełniły nasze oczekiwania. Pozwala nam to rekomendować Uczelnię pod kątem bardzo dobrego przygotowania wydarzenia, które pozwoliło nam jako Firmie, zaprezentować naszą propozycję praktyk wśród studentów specjalistycznej Uczelni. Jesteśmy otwarci na kolejne działania w obszarze TSL we współpracy z MWSLiT we Wrocławiu.

 

Rekomendacja Whirlpool Polska Sp. z o.o.

 

 

Firma Whirlpool Polska Sp. z o.o. współpracuje z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu, w ramach projektów, które Uczelnia organizuje dla swoich studentów.
Jako firma mieliśmy okazję uczestniczyć w projekcie „Liderzy Logistyki", którego celem jest wsparcie współpracy uczelni z pracodawcami w zakresie praktycznych elementów kształcenia (staże i praktyki studenckie).
Absolwent MWSLiT we Wrocławiu, biorący udział w projekcie „Liderzy Logistyki" odbył u nas w firmie 3-miesięczny staż. Praktykant w pełni spełnił oczekiwania na powierzonym mu stanowisku i obecnie kontynuuję współpracę z Whirlpool Polska Sp. z o.o..

 

Rekomendacja PKP Cargo Logistics

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to aktywna i dynamicznie rozwijająca się Uczelnia w branży TSL. Wykwalifikowana kadra i ukierunkowany program kształcenia, powoduje, że z murów MWSLiT wychodzą absolwenci - specjaliści przygotowani do zawodu na bardzo wysokim poziomie zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Sami, jako Firma jesteśmy przykładem przedsiębiorstwa zatrudniającego absolwentów tej uczelni. Nasza współpraca przebiega zawsze bardzo owocnie i odbywa się na płaszczyznach, takich jak:

konferencje branżowe,
spotkania i debaty,
praktyki/staże/praca,
wymiana doświadczeń w branży TSL,
organizacja przedsięwzięć.
 
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to zaufany i rzetelny partner wykazujący się profesjonalizmem, którego gorąco polecamy.

 

Rekomendacja Regesta S.A.

 

 

W dniach 29 – 30.05.2015 r. firma REGESTA S.A. uczestniczyła w Targach Pracy zorganizowanych przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Przedsięwzięcie to było bardzo dobrze zorganizowane i dostarczyło na bardzo wiele pozytywnych wrażeń. Ciągła kolejka studentów przy naszym stanowisku oraz wysoka frekwencja podczas przeprowadzonych przez nas warsztatów tematycznych, pozwoliła nam na bardzo dobry przekaz naszych potrzeb i możliwości rozwoju względem Państwa przyszłych absolwentów w branży TSL, której to jesteśmy reprezentantem.

Wyrażamy chęć do dalszej współpracy z Państwem w zakresie takich przedsięwzięć jak powyższe, które niewątpliwie mają znaczny wpływ na naszą wspólną przedsiębiorczość i kreatywność na rynku pracy.

 

Rekomendacja PB Inter-System S.A.

 

 

PB Inter-System S.A. jest firmą budowlaną i zajmuje się złożonymi procesami inwestycyjnymi. Budujemy najróżniejsze obiekty m.in. Oceanarium Wrocławskie. Wszystkie te budowy charakteryzują się jednym elementem.
Dzisiaj inżynieria i procesy inwestycyjne byłyby niczym bez złożonych procesów logistycznych. Transport i zaopatrzenie budowy wymaga ogromnych procesów logistycznych.
Bardzo mnie cieszy fakt, że we Wrocławiu możemy korzystać, możemy cieszyć się tym, że funkcjonuje i wypuszcza na rynek świetnych logistyków Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.
Myślę, że będzie to świetna kuźnia dla nowych menadżerów, którzy znajdą miejsce w przemyśle, budownictwie, transporcie, motoryzacji i we wszystkich innych branżach przemysłu, gdzie bez logistyki nie ma dziś funkcjonowania.

 

Rekomendacja Panalpina Polska Sp. z o.o.

 

 

Ponad dwuletnią współpracę z Międzynarodową Wyższą Szkolą Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbieramy jako obustronną korzyść. Oprócz możliwości zaprezentowania naszej firmy przed gronem najlepszych studentów MWSLiT mieliśmy przyjemność zaproszenia wybranych osób do udziału w programie stażowym prowadzonym przez Panalpina Polska, z których część otrzymała propozycję stałego zatrudnienia. Doceniamy wysoki poziom studentów rekomendowanych przez Uczelnię pod względem zarówno wiedzy teoretycznej jak i praktycznych umiejętności przydatnych w naszej branży. Współpracę z Uczelnią oceniamy bardzo wysoko ze względu na zwracanie szczególnej uwagi na praktyczny wymiar kształcenia, co jest jednym z elementów najbardziej cenionych przez pracodawców. Cykliczne spotkania firmy ze studentami cieszą się dużym zainteresowaniem, a ich organizacja nie budzi żadnych zastrzeżeń.

 

Rekomendacja Rohlig SUUS Logistics S.A.

 

 

Firma Rohlig SUUS Logistics SA jako uczestnik wydarzenia pozytywnie ocenia jego organizację. Kontakt z Biurem Karier zajmującym się przygotowaniem całości, zapewnienie odpowiedniego miejsca dla wystawcy czy zaplecza socjalnego nie budziło żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobrym pomysłem były towarzyszące targom warsztaty dla studentów, a frekwencja na samych targach także była zadowalająca.

Jesteśmy przekonani, że kolejna edycja będzie jeszcze lepsza, a my będziemy jednym z uczestników.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype