studiuj bezplatnie

 

 

 

 

Zapisz się na studia i uzyskaj wspólny dyplom

 

W ramach projektu „Logistyczne wspólne studia II stopnia – Comprehensive Joint Master Studies in Logistics”, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz National Aviation University w Kijowie opracowały i dostosowały swoje programy nauczania do wymagań pracodawców i prężnie rozwijającego się rynku pracy.

 

Projekt ma na celu promocję edukacji w zawodach branży logistycznej, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii w programie kształcenia.

 

 

O partnerach

 
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu istnieje już od 21 lat. Priorytetem uczelni była i jest nieustanna dbałość o jakość nauczania oraz wysoki poziom kształcenia, spełniający najwyższe standardy europejskie.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest najlepszą uczelnią logistyczną w Polsce, według Rankingu Perspektywy 2022,2021,2020…

Wysoka pozycja w Rankingu jest potwierdzeniem zaangażowania uczelni w realizację kształcenia zgodnie z nowoczesnymi standardami akademickimi, a także świadczy o najwyższej jakości studiów jak również plasuje uczelnię w gronie liderów na rynku szkolnictwa wyższego.

 

 

National Aviation University (NAU) w Kijowie, jest wiodącą uczelnią lotniczą na świecie, kształcącą w najbardziej perspektywicznych obszarach na przyszłościowych kierunkach i specjalnościach. Obecnie kształci 25 tysięcy studentów z ponad 55 krajów. Uniwersytet od 1999 r. realizuje program nauczania także w j. angielskim.

Katedra Logistyki z NAU, jako pierwsza na Ukrainie rozpoczęła akademickie szkolenie menedżerów logistyki. Kadra naukowa Katedry Logistyki współpracuje z międzynarodowymi partnerami i opiera się na światowym doświadczeniu w zakresie profesjonalnego szkolenia personelu z branży logistycznej.

 

 

 

 BEZPŁATNE STUDIA I WSPÓLNY DYPLOM
 
czytaj więcej...

 

 

 

 • Bezpłatne studia II stopnia na kierunku Logistyka, specjalność: Inżynieria przemysłowa

 • Gwarancja uzyskania wspónego dyplomu ukończenia studiów II stopnia w języku angielskim dwóch uczelni

 • Stypendia dla wszystkich studentów


STUDIA NA DWÓCH
UCZELNIACH
 
czytaj więcej...

 

 

 

 • Zajęcia w pierwszym roku studiów odbywają się stacjonarnie w National Aviation University w Kijowie, natomiast drugi rok studiów realizowany jest w MWSLiT we Wrocławiu.

 • Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jest najlepszą uczelnią logistyczną w Polsce, według Rankingu Perspektywy 2022,2021,2020…


DODATKOWE CERTYFIKOWANE, SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA
czytaj więcej...

 

 

 

Certyfikowane kursy branżowe podnoszące kompetencje:

 • zarządzanie łańcuchem dostaw – szkolenie zewnętrzne + certyfikat

 • szkolenia informatyczne: Anylogic, TransEdu

 • case study z praktykami biznesu

 

Organizacja studiów

 • Studia rozpoczynają się w roku akademickim 2021/2022 i prowadzone będą w języku angielskim.
 • Oferta skierowana jest do 20 kandydatów (10 z MWSLiT we Wrocławiu oraz 10 z National Aviation University w Kijowie), chcących podnieść swoje kwalifikacje i uzyskać wspólny dyplom ukończenia studiów II stopnia na kierunku logistyka, na specjalności: Inżynieria przemysłowa.
 • Studia trwają 4 semestry.
 • Zajęcia w pierwszym roku studiów odbywają się stacjonarnie w National Aviation University w Kijowie, natomiast drugi rok studiów realizowany jest w MWSLiT we Wrocławiu.
 • Program studiów zawiera dodatkowe przedmioty wybieralne:
  • I rok studiów – 4 przedmioty,
  • II rok studiów – 5 przedmiotów.
 • Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły studia I stopnia: licencjackie lub inżynierskie.

 

 

 Warto wiedzieć

 

Unikatowy program studiów II stopnia Comprehensive Joint Master Studies in Logistics na kierunku logistyka, został opracowany przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu oraz National Aviation University w Kijowie, z uwzględnieniem najnowocześniejszych trendów i metod kształcenia, które zostaną wykorzystane podczas realizacji programu studiów.

Celem programu jest zwiększenie umiędzynarodowienia oraz wzmocnienie potencjału obu uczelni, dzięki czemu studenci zyskują możliwość studiowania w wielokulturowym środowisku akademickim.

 

Dodatkowe korzyści

Bezpłatne studia i stypendia dla studentów.
Uzyskanie wspólnego dyplomu ukończenia studiów w języku angielskim.
Certyfikowane, specjalistyczne szkolenia – zarządzanie łańcuchem dostaw – szkolenie zewnętrzne +certyfikat, szkolenia informatyczne Anylogic, TransEdu oraz case study z praktykami biznesu.
Wizyty studyjne w renomowanych firmach z branży logistycznej.
Szkoła weekendowa – wycieczki po Dolnym Śląsku.
Szkolenia integracyjne i międzykulturowe.
Bezpłatne studia i stypendia dla studentów.
Uzyskanie podwójnego dyplomu ukończenia studiów w języku angielskim.
Certyfikowane, specjalistyczne szkolenia – zarządzanie łańcuchem dostaw – szkolenie zewnętrzne +certyfikat, szkolenia informatyczne Anylogic, TransEdu oraz case study z praktykami biznesu.
Wizyty studyjne w renomowanych firmach z branży logistycznej.
Szkoła weekendowa – wycieczki po Dolnym Śląsku.
Szkolenia integracyjne i międzykulturowe.

 

 

 

Bezpłatne studia i stypendia dla studentów – możliwość nieodpłatnego studiowania oraz gwarantowane stypendia w wysokości:

 • 1500 zł netto/mies. dla studentów MWSLiT we Wrocławiu w trakcie pobytu w Kijowie,
 • 2000 zł netto/mies. dla studentów NAU w Kijowie w trakcie pobytu we Wrocławiu.

Koszty związane z przyjazdem, ubezpieczeniem, uzyskaniem wizy oraz powrotem do kraju pokrywane są do kwoty 1000 zł.

 

Gwarancja uzyskania wspólnego dyplomu ukończenia studiów w języku angielskim – Absolwent otrzymuje wspólny dyplom ukończenia studiów II stopnia w języku angielskim, uznawany przez cenionych pracodawców z branży logistycznej. Warunkiem uzyskania dyplomów jest zaliczenie wszystkich przedmiotów, odbycie praktyk oraz obrona pracy magisterskiej.

Certyfikowane, specjalistyczne szkolenia – nabycie dodatkowych umiejętności i kwalifikacji.

 

Zarządzanie łańcuchem dostaw – to szkolenie, które pozwoli studentowi opanować reguły uelastyczniania łańcucha dostaw oraz poznać możliwości najnowszych technologii logistycznych, wykorzystywanych do skracania czasu operacji logistycznych, zasad zarządzania łańcuchem dostaw, a także zasad ustalania stanów magazynowych.

 

 

cilt logo

 

AnyLogic - jest wielofunkcyjnym pakietem służącym do modelowania i symulacji przy użyciu trzech metod: dynamiki systemów, symulacji dyskretnej oraz symulacji wieloagentowej. Uniwersalność tego rozwiązania jest unikatowa na rynku tego typu oprogramowania.

 

trans edu

 

TransEdu - to program pozwalający wcielić się studentom w rolę właściciela firmy transportowej. To platforma umożliwiająca wymianę informacji, dająca gwarancję dostarczenia ładunku na czas i uregulowania płatności w terminie. Studenci podczas zajęć mają możliwość zmierzenia się z procesami mającymi odzwierciedlić codzienną pracę. Narzędzie to wykorzystywane jest przez specjalistów w całej Europie.

 

 

Wizyty studyjne - możliwość odwiedzenia siedziby bądź oddziału firmy oraz zapoznania się z jej wewnętrzną strukturą. Studenci zapoznają się z praktycznymi aspektami, związanymi z funkcjonowaniem centrów logistycznych, najnowocześniejszymi technologiami i narzędziami wykorzystywanymi w logistyce.

 

Szkoła weekendowa – zajęcia weekendowe o charakterze poznawczym, mające na celu zacieśnienie relacji pomiędzy studentami, a także przedstawienie walorów turystycznych Dolnego Śląska.

 

Szkolenia integracyjne i międzykulturowe – zajęcia o charakterze ćwiczeniowym, uwzględniające aspekty historii, literatury, zabytków oraz kultury obu krajów. Celem szkoleń jest złagodzenie istniejących barier międzykulturowych i integracja środowiska akademickiego z różnych krajów.

 

Rekrutacja

Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i przesłania go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z dodatkowymi dokumentami, znajdującymi się w Regulaminie projektu:

 

Warunki i tryb rekrutacji na I rok studiów

Kwestionariusz zgłoszenia

Oświadczenie RODO

 

Rekrutacja trwa do 31 sierpnia 2021 r.

 

Dokumenty można złożyć także osobiście w siedzibie uczelni:

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka

19B, 51-168 Wrocław, Polska

pokój 117

 

Kontakt

zadaj pytanie

Dołącz do grona studentów Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu i ciesz się ze studiowania razem z nami!

 

W przypadku pytań pisz lub dzwoń!

 

Dział Współpracy Międzynarodowej
tel: (71) 324-68-42 wew. 125
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pon.-pt. 08.00 - 16.00

 

 

„Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Wsparcie zdolności instytucjonalnej polskich uczelni poprzez tworzenie i realizację międzynarodowych programów studiów, realizowany w ramach Działania 3.3. Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego, określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN16/18”.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype