logo lqW połowie stycznia MWSLiT we Wrocławiu gościła dra Hichama Gourgue’a, wykładowcę z Polytechnic School of Agadir w Maroku, który przyjechał do nas w ramach wymiany kadry akademickiej Erasmus+.

Z początkiem grudnia w ramach programu wymiany Erasmus+, Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu odwiedził kierownik działu informatycznego z Polytechnic School of Agadir z Maroka, Jamal Erraisse.

Studenci z naszej partnerskiej uczelni – Polytechnic School of Agadir, Maroko uczestniczą w cyklicznych spotkaniach organizowanych przez Koło Naukowe Logistiqua.

Na początku grudnia odbyły się wykłady Industrial Modeling, które poprowadził dr Mifdal Lahcen i Yasmina Nabil z Plytechnic School of Agadir z Maroka. Zajęcia były zorganizowane w ramach programu Erasmus+ międzynarodowa wymiana nauczycieli akademickich.

logo lqStudenci z naszej partnerskiej uczelni – Polytechnic School of Agadir, Maroko uczestniczą w cyklicznych spotkaniach organizowanych przez Koło Naukowe Logistiqua.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype