REKRUTACJA 2022/2023 TRWA!

    SPRAWDŹ    
  

Łukasz Tłoczek

 

 

Absolwent MWSLiT we Wrocławiu

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu to prestiżowa uczelnia, zdobywająca rokrocznie liczne certyfikaty potwierdzające wysoki poziom nauczania oraz kompetencje osób przekazujących wiedzę. Uczelnia  daje możliwość rozwoju każdemu, kto chce zdobyć wiedzę i doświadczenie w dziedzinie logistyki.

 

Nauka w MWSLiT we Wrocławiu umożliwiła mi pozyskanie niezbędnej wiedzy do wykonywania pracy zawodowej w przyszłości. Bardzo przydatne było dla mnie zapoznanie się ze wszystkimi problemami informatycznymi, które występują w przedsiębiorstwie, gdyż z tą dziedziną logistyki wiążę swoją przyszłość. Wszystkim, którzy nie są przekonani o słuszności wyboru tej uczelni gorąco polecam i rekomenduje naukę w MWSLiT we Wrocławiu, która odpowiednio przygotowuje swoich studentów do roli pracownika w branży TSL.

 

W pełni rekomenduję tę uczelnię.

 

Filip Wiśniewski

 

 

Absolwent MWSLiT we Wrocławiu

 

Nazywam się Filip Wiśniewski i jestem absolwentem studiów licencjackich na kierunku Transport o specjalności Zarządzanie firmą transportową oraz studiów magisterskich na kierunku Logistyka o specjalności Menedżer. Dzięki programowi studiów dualnych miałem okazję rozwijać się i kształcić pod okiem specjalistów firmy Amazon, gdzie odbywałem płatny staż. Studiując w MWSLiT we Wrocławiu, miałem przyjemność czerpać wiedzę od wysoce wykwalifikowanych wykładowców, dzięki czemu moja kariera zawodowa zaczęła się na bardzo wczesnym etapie edukacji. Obecnie jestem prezesem i współzałożycielem firmy ILogi Sp. z o.o. oraz pełnię stanowisko menedżera produkcji w firmie Elanders Polska, należącej do międzynarodowego koncernu Elanders Group, działającej w kilkunastu państwach na świecie. Dzięki studiom w MWSLiT rozwinąłem kompetencje przedsiębiorcze i menedżerskie, co pozwala mi osiągać sukcesy zawodowe w szeroko pojętej logistyce. Uczelnię zawsze wspominam z sentymentem i chętnie odwiedzam co jakiś czas mury uczelni.

 

Marlena Więdlak

 

 

Absolwentka MWSLiT we Wrocławiu

 

Nazywam się Marlena Więdlak i jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Logistyka o specjalności Menedżer Transportu. Dzięki wysokiemu poziomowi nauczania i praktycznym zajęciom specjalistycznym, miałam przyjemność dokładnie poznać branżę TSL. Magisterkę zakończyłam pracą pod tytułem Gospodarka odpadami w gminie Pajęczno.

Rozwój kompetencji i wiedzy pozwolił mi wejść do branży TSL z głową pełną pomysłów. Jeszcze podczas studiów dostałam ofertę pracy jako spedytor. Studiowanie na MWSLiT we Wrocławiu zawsze miło wspominam.

 

Svitlana Hodlevska

 

 

Absolwentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

 

Nazywam się Svitlana Hodlevska i jestem absolwentką kierunku Logistyka w MWSLiT.
W trakcie studiów odbyłam płatny staż w firmie HMT Sp. z o. o. w ramach projektu Praktyczny Logistyk. Przez trzy tygodnie miałam możliwość sprawdzenia w praktyce zagadnień poruszanych na zajęciach.
Pracownicy firmy HMT Sp. z o. o. bardzo ciepło mnie przyjęli. Cierpliwie odpowiadali na moje pytania i tłumaczyli wszelkie zagadnienia związane z funkcjonowaniem firmy. Dzięki temu bardzo dużo się nauczyłam, co z pewnością przyda mi się w przyszłości podczas szukania pracy.
Polecam wszystkim studia w MWSLiT. Oprócz wiedzy opuszczacie uczelnię z zawodowym doświadczeniem, co obecnie jest niezbędne na rynku pracy.

 

Roksana Witkowska

 

 

Absolwentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Budownictwo, Studia inżynierskie

 

Nazywam się Roksana Witkowska jestem absolwentką kierunku Budownictwo.
Podczas studiów działałam aktywnie w Studenckim Kole Budownictwa, co pozwoliło mi rozwijać swoje umiejętności, a także poszerzać wiedzę z zakresu drogownictwa. Podczas studiów, dzięki współpracy z Biurem Karier, miałam możliwość odbyć dodatkowy dwumiesięczny staż w firmie SAT, dzięki któremu zdobyłam tak istotne w dzisiejszych czasach doświadczenie.
Studiując kierunek specjalistyczny mamy możliwość podjęcia pracy w trakcie nauki, co w przyszłości może zaowocować zatrudnieniem.

 

Łukasz Jania

 

 

Stanowisko: Prezes Zarządu

Kierunek: Budownictwo, Studia inżynierskie

 

Jestem Absolwentem MWSLiT, studiowałem na kierunku Logistyka. Dzięki programowi studiów, zajęciom prowadzonym przez wyspecjalizowaną kadrę zdobyłem wykształcenie na Uczelni specjalistycznej, które otworzyło mi wachlarz możliwości na rynku pracy w branży TSL. Kształcąc się w MWSLiT miałem szansę rozwoju merytorycznego i praktycznego, dodatkowo kształciłem swoje kompetencje osobiste. Już podczas studiów otrzymałem propozycję pracy za granicą, gdzie odpowiadałem za zarządzanie flotą w 3 krajach. Obecnie jestem prezesem firmy Fleet Partners, zajmującej się zarządzaniem flotą samochodową i consultingiem w tym zakresie. Studiowanie na MWSLiT to również znajomości, które są utrzymywane do dnia dzisiejszego, co przekłada się na interesy i wymianę doświadczeń. Przygoda w MWSLiT nie zakończyła się na studiowaniu, w ostatnim czasie przy współpracy z Biurem Karier MWSLiT do naszego grona dołączył stażysta - student Uczelni.

MWSLiT przyczynia się do spełniania marzeń!

ŁUKASZ JANIA - doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Absolwent Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Od 2006 roku stworzył i zarządzał flotą samochodową w firmie LG. W późniejszym okresie poszerzał swoje doświadczenia zawodowe z zakresu zarządzania flotą w przedsiębiorstwie HPI Poland, zajmując stanowisko Key Account Fleet Managera. Przez kilka lat zarządzał międzynarodową flotą samochodową w grupie Kofola w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja. Był odpowiedzialny za rozwój strategii flotowej na tych trzech rynkach. Od 2012 r Prezes Zarządu w firmie Fleet Partners. Odpowiada za strategię firmy oraz doradztwo dla kluczowych klientów w zakresie zarządzania flotami. Jest członkiem Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych oraz Ceska Associace Fleet Managementu - czeskiego stowarzyszenia zarządzania flotą. W listopadzie 2011 roku otrzymał statuetkę Fleet Leader za: efektywne zarządzanie flotą samochodową na obszarze trzech pastw: Polski, Czech i Słowacji, oraz wdrożenie systemów monitoringu w trzech środowiskach prawnych i podatkowych. Autor wielu publikacji z zakresu zarządzania flotami samochodów służbowych w przedsiębiorstwach.

 

Justyna Kłosowska

 

 

Studentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwentka: studia II stopnia, magisterskie

 

Jestem absolwentką Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu na kierunku LOGISTYKA.
Dzięki tej Uczelni miałam możliwość odbycia dobrze płatnego stażu i zdobycia doświadczenia w branży TSL. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz wsparciu Biura Karier, człowiek ma poczucie bezpieczeństwa i pewności swoich umiejętności w pracy.
Odbyty staż pozwolił mi na poszerzenie mojej wiedzy i spotęgował poczucie pewności własnych umiejętności w obszarze technicznym.

 

Paweł Michniewicz

 

 

Student MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwent: studia II stopnia, magisterskie

 

Jako absolwent kierunku logistyka MWSLiT we Wrocławiu, z przekonaniem mogę polecić tą Uczelnię każdemu kto chce rozwijać się w dziedzinie logistyki.
Stała współpraca Uczelni z środowiskiem biznesu zaowocowała odbyciem dobrze płatnego stażu zaraz po ukończeniu studiów. Dzięki temu miałem możliwość w praktyce sprawdzić swoje umiejętności szlifowane podczas studiów i możliwość rozwoju zawodowego oraz poznania branżowego środowiska.
Staż umożliwił mi zdobycie doświadczenia tak poszukiwanego przez pracodawców, a także przyczynił się do rozpoczęcia mojej kariery zawodowej.

 

Dagmara Pawłowska

 

 

Studentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwentka: studia II stopnia, magisterskie

 

Ukończyłam studia na kierunku logistyka w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Zaraz po studiach został mi zaproponowany udział w projekcie Liderzy Logistyki, który gwarantował mi odbycie dobrze płatnego stażu w firmie logistycznej. Dzięki takiej inicjatywie zdobyłam potrzebne mi doświadczenie oraz mogłam rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Uczelnia zagwarantowała mi doskonałe przygotowanie do zawodu zarówno ze strony merytorycznej jak i praktycznej. Po skończonym stażu, firma zaproponowała mi pracę w pełnym wymiarze godzin.

MWSLiT we Wrocławiu to Uczelnia, która dba o rozwój studentów, jak i zatrudnienie dzięki licznym projektom oraz współpracy z gigantami rynku.

 

Paulina Rosińska

 

 

Studentka MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwentka: studia II stopnia, magisterskie

 

Ukończyłam studia magisterskie w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu jako menedżer transportu. Nigdy wcześniej nie miałam możliwości pracowania w branży logistycznej. Dlatego bardzo chętnie skorzystałam z propozycji Uczelni, jakim było odbycie stażu zawodowego, organizowanego w ramach projektu „Liderzy Logistyki – program rozwoju i kompetencji kluczowych". Dzięki temu poznałam funkcjonowanie firmy w obszarze logistyki, zapoznałam się z regułami konkurowania na rynku w tej branży oraz spróbowałam swoich sił jako spedytor międzynarodowy. Ponadto podniosłam swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim oraz niemieckim, a także pod kontrolą innych członków zespołu prowadziłam księgowość dotyczącą zawieranych umów transportowych. Uczestnictwo w tego rodzaju stażach jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy oraz możliwością zdobycia doświadczenia w wybranym przez siebie zawodzie.

Jestem bardzo zadowolona z udziału w tym przedsięwzięciu i zachęcam pozostałych studentów do odbywania praktyk i staży, które oferuje Uczelnia.

 

Damian Cwetanow

 

 

Student MWSLiT we Wrocławiu

Kierunek: Logistyka

Absolwent: studia I stopnia inżynierskie

 

Ukończyłem studia na kierunku Logistyka w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Jako absolwent mogę stwierdzić, że uczelnia doskonale przygotowuje swoich studentów do pracy w branży TSL. Oczywiście studia podyplomowe również zamierzam kontynuować na MWSLiT we Wrocławiu, ponieważ są bardzo interesujące kierunki oraz wykwalifikowana kadra wykładowców. Zaraz po skończeniu studiów, dzięki Uczelni i projektowi do którego zostałem zgłoszony – dostałem szanse odbycia dobrze płatnego stażu w międzynarodowej firmie Whirlpool Polska S.A. Była to okazja, aby wiele się nauczyć i zdobyć doświadczenie cenne w branży kontakty. Odbyty staż w tak dużej firmie jak Whirlpool dał mi możliwość poznania od podstaw jak przebiega cały proces produkcyjny oraz jak funkcjonuje magazyn. Wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystałem w praktyce, a informacje od wykładowców – praktyków pomogły w rozwiązywaniu problemów. MWSLiT we Wrocławiu to Uczelnia, która daje duże możliwości i szanse zdobycia dobrej pracy.

 

Pavlo Ustymenko

 

 

Stanowisko: Specjalista ds. planowania transportu

Firma: Electrolux Poland Sp. z o.o.

 

Mam przyjemność być absolwentem MWSLiT we Wrocławiu, Uczelni z ciekawą ofertą edukacyjną, dobrze przygotowanym programem studiów oraz kadrą naukową, która przygotowuje swoich studentów do podjęcia pracy.

Już podczas studiów miałem możliwość odbyć staż w jednej z firm, z którą Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu współpracuje. Moja kariera zawodowa zaczęła się właśnie od stażu w firmie CRUSAR, gdzie miałem możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Doświadczenie w logistyce zdobywane dzięki stażom praktykom znajduje odzwierciedlenie w dalszych rozmowach kwalifikacyjnych z pracodawcą, a także jest mile widziane w każdym CV. Po zakończonym stażu podjąłem pracę w pełnym wymiarze godzin, w firmie znanej na całym świecie jako producenta AGD. Firma ta to ELECTROLUX Poland Sp. z o.o., w której pracuje na stanowisku PRIMARY TRANSPORT PLANNING SPECIALIST.

Zachęcam do studiowania w MWSLiT we Wrocławiu, odbywania staży i praktyk ponieważ owocuje to znalezieniem dobrej pracy, a absolwenci Uczelni to specjaliści dobrze przygotowani do zawodu Logistyka. Bardzo pozytywnie oceniam wartość praktyczną i dydaktyczną prezentowanego kierunku studiów.

 

Bartosz Deryło

 

 

Stanowisko managerskie

Firma: FF Fracht

 

Jako student Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu miałem możliwość zacząć pracę już w czasie studiów. Dzięki atrakcyjnemu programowi kształcenia mogłem zdobyć wiedzę niezbędną do pracy w branży TSL. Nie tylko przygotowanie merytoryczne miało tutaj istotne znacznie. MWSLiT we Wrocławiu kładzie również duży nacisk na organizację zajęć praktycznych, chociażby w laboratoriach logistycznych, fizycznych czy od tego roku również budowlanych. Obecnie zajmuje stanowisko menadżerskie będąc jeszcze na studiach magisterskich! To mówi samo za siebie; MWSLiT daje naprawdę dobry start w przyszłość.

 

Dawid Stopa

 

 

Stanowisko: Kierownik Działu Spedycji

Firma: Mauffrey Polska Sp. z o.o.

 

Jako absolwent uczelni uważam, że szkoła ma bardzo ciekawą ofertę dydaktyczną i zaangażowaną kadrę profesorską. Kończąc naukę każdy ma szansę zdobyć prestiżowy dyplom francuskiej uczelni uznanej i cenionej wśród pracodawców o zasięgu międzynarodowym. Mauffrey Polska Sp. z o.o. rekomenduje Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu jako profesjonalnego partnera w relacji uczelnia przychylna pracodawcy. Jako jedyna znana nam Uczelnia dba o rozwój praktyczny jak i o przyszłe zatrudnienie swoich absolwentów. Poprzez kształcenie zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez rynek pracy oraz współpracę pracodawcami Uczelnia umożliwia swoim słuchaczom poszerzenie perspektyw i zwiększa ich szanse na znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. Uczelnia wnosi tym samym istotny wkład w budowanie przewagi konkurencyjnej i pozycji rynkowej przedsiębiorstw. Szkoła prowadzi również spotkania z pracodawcami, gdzie studenci są w stanie poznać stawiane wymagania oraz zastanowić się nad własnym miejscem w branży.

 

Bartosz Muszyński

 

 

Dział eksportu morskiego

Firma: Panalpina

 

Doradca zawodowy, w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, udzielił mi wszelkich potrzebnych informacji i porad związanych z rozwojem mojej kariery zawodowej w branży logistycznej, czego efektem był mój udział w praktykach pod nazwą "EDULOG". Dzięki cennym informacjom mogłem dobrze przygotować się do odbycia dwumiesięcznego stażu w międzynarodowej firmie spedycyjnej Panalpina, zakończonego podpisaniem umowy i rozpoczęciem pracy w dziale eksportu morskiego. Od pierwszego spotkania w Biurze Karier z doradcą zawodowym, czułem zaangażowanie i chęć pomocy w znalezienie mi drogi rozwoju zawodowego w branży logistycznej.

 

Dawid Ścigajło

 

 

Asystent ds. logistyki

Firma: Cermag

 

Jestem absolwentem MWSLiT we Wrocławiu z czego jestem bardzo zadowolony. Jeszcze będąc na studiach udało mi się znaleźć pracę w pełnym wymiarze godzin na stanowisku asystenta ds. logistyki w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie handlowym. O wolnym etacie dowiedziałem się dzięki funkcjonującemu na uczelni Biurze Karier, które współpracowało z moim obecnym pracodawcą. Moja szefowa jak tylko się dowiedziała, gdzie studiuje oraz że odbyłem w szkole kurs z obsługi programu SAP bez zastanowienia przyjęła mnie na okres próbny. Dzięki organizowanym przez Uczelnię kursom i zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej zostałem zatrudniony na stałe i obecnie oczekuję na awans.

 

Grzegorz Dyga

 

 

Specjalista ds. Operacyjnych

Absolwent MWSLiT

 

Do podjęcia studiów na Państwa Uczelni zachęciło mnie 11 letnie doświadczenie w kształceniu logistyków, a co za tym idzie prestiż i renoma na rynku edukacyjnym. Jednym z głównych motywów podjęcia nauki było zainteresowanie związane z najszybciej rozwijającą się dziedziną polskiej gospodarki: logistyką. Warto tu podkreślić, że Uczelnia posiada akredytację CILT i każdy absolwent ma szansę uzyskać ten prestiżowy certyfikat. Dodatkowym atutem jest współpraca z wieloma gigantami na globalnym rynku TSL. Umożliwia to studentom odbycie praktyk i staży w renomowanych firmach, a co za tym idzie nawiązanie kontaktów z pracodawcami i otrzymanie ciekawego miejsca pracy. Uczelnia bardzo skupia się na jakości kształcenia i dostępności sal dydaktycznych. Dzięki wiedzy zdobytej w MWSLiT udało mi się zaczynając jako magazynier, awansować na referenta ds. zakupów, następnie młodszego specjalistę ds. zakupów. Zmieniając pracę, bez problemu mogłem przebierać w różnych ofertach związanych z logistyką ponieważ czułem sie pewnie czytając wymagania, które narzucał pracodawca. Ukończenie studiów licencjackich w MWSLiT otworzyło mi drzwi do dalszej kariery zawodowej i w chwili obecnej pracuję w firmie zajmującej się transportem międzynarodowym, na stanowisku specjalista ds. operacyjnych i jestem odpowiedzialny za eksport lotniczy i część importu lotniczego.

 

Mateusz Selcer

 

 

Absolwent MWSLiT we Wrocławiu

 

MWSLiT we Wrocławiu jest miejscem, w którym Biuro Karier jest jednostką otwartą na potrzeby studenta. Oprócz pomocy w napisaniu CV czy listu motywacyjnego, wspierają wszystkie akcje i inicjatywy studenckie, a co najważniejsze pomagają komunikować się z pracodawcą, znaleźć staż, praktykę i docelowo pracę w pełnym wymiarze godzin. Każda osoba studiująca może skorzystać z pomocy Biura Karier, które wykonuje swoją pracę najlepiej jak tylko może.

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B          51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42          
uczelnia@msl.com.pl

facebook     youtube     skype