logo Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Studia niestacjonarne

CILT Wiarygodna szkoła

pocztaE-learningMoodlogWirtualny dziekanat

Najlepsza uczelnia logistyczna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpraca z Ukrainą

wspolpraca ukraina

 

Oprócz silnych związków istniejących między MWSLiT a uczelniami na zachodzie i południu Europy nasza uczelnia otwiera się również na współpracę z partnerami z Ukrainy.

Najważniejsi partnerzy naszej Uczelni na Ukrainie to:

  • Narodowy Uniwersytet Lotniczy w Kijowie, wiodąca uczelnia techniczna, posiadająca znaczące osiągnięcia naukowe w dziedzinie inżynierii lotniczej. Na bazie podpisanych w październiku 2009 r. dokumentów planowane jest otwarcie filii MWSLiT w Kijowie oraz Narodowego Uniwersytetu Lotniczego we Wrocławiu;
  • Politechnika Kijowska, uczelnia założona na mocy ukazu carskiego w 1898 r., zasłużona placówka naukowa nie tylko w skali kraju, która ma 40 000 studentów , 2700 pracowników naukowych, w tym ponad 270 profesorów, w tym 44 członków Akademii Nauk Ukrainy.


Badacze z Ukrainy uczestniczą w międzynarodowych konferencjach naukowych organizowanych przez naszą Uczelnię. Ponadto, możemy korzystać z wiedzy i doświadczenia naukowców ukraińskich wchodzących w skład Międzynarodowego Komitetu Naukowego naszego półrocznika "Logistyka i Transport".

W ramach współpracy MWSLiT z wiodącymi uczelniami technicznymi z Kijowa, ze Lwowa, oraz z Dniepropetrowska, naukowcy z Ukrainy mogą uczestniczyć w międzynarodowych konferencjach naukowych organizowanych przez MWSLiT, a polscy specjaliści współorganizują coroczny Kongres Lotniczy w Kijowie. Ponadto, w 2011 roku powstał Polsko-Ukraiński Instytut Naukowy, który prowadzi badania dotyczące bezpieczeństwa i nowych technologii w lotnictwie.

Rekrutacja

 

Zadaj pytanie

 

Pracodawcy Absolwenci Studenci

 

 

© 2015 - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - tel. 71 324 68 42

mapa serwisu

Przejdź na górę strony