Drodzy Absolwenci, 

 

nasza uczelnia wciąż się rozwija, powstają  nowe kierunki studiów i możliwości rozwoju, nie tylko dla studentów, ale także dla absolwentów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania strony internetowej MWSLiT i śledzenia bieżących wydarzeń, wykładów otwartych, informacji o spotkaniach czy projektach.

 

Zachęcamy do utrzymywania kontaktu z MWSLiT, do współpracy i udziału w różnych formach działalności naszej uczelni.

  • Biuro Karier MWSLiT - pomaga w znalezieniu pracy, jak również, jeśli jesteś pracodawcą, w zatrudnieniu dobrych pracowników
  • Studia II stopnia - wszyscy absolwenci uczelni, którzy chcą kontynuować naukę w MWSLiT we Wrocławiu nie płacą opłaty wpisowej. Ponadto każdemu absolwentowi uczelni przysługuje zniżka na studia uzupełniające magisterskie - 10% mniej na czesne przez 3 semestry studiowania.
  • Studia w Cranfield School of Management. Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu a Cranfield University i Cranfield School of Management w Wielkiej Brytanii, najlepsi absolwenci MWSLiT są zwolnieni z egzaminów wstępnych i otrzymują 20% zniżki na czesne przez cały okres trwania nauki w Cranfield School of Management na kierunku Master in Logistics and Supply Chain Management.
  • Studia podyplomowe – oferta studiów stale się powiększa, o coraz bardziej specjalistyczne kursy i szkolenia. Więcej informacji na stronie: www.mwsl.eu/studia-podyplomowe
  • Dziekan MWSLiT – jest otwarty na wszelkie inicjatywy współpracy i działań edukacyjnych

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 19B,   51-168 Wrocław
 tel: (71) 324-68-42   email: uczelnia@msl.com.plRODO  

facebook     youtube     skype     skype